Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Fuuu, esu mājās.

Neviens milicis netrāpījās, bet braucu jau ari dikti ātri, lai nevar noķert.

Fig vam, ne latu par aizmirstiem doķiem!

Fig!!!

Tēma: BMWLife 13.septembrī rīkos BMW dienu

Zigim ap nabu ir ietetovēta Renault emblēma.

Tāpēc viņš nevienam citam to nabu nerāda, tikai tev.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Uz redzēšanos, mani gaida valsts ceturtā lielākā pilsēta.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

A ko jūs tik kautrīgi, kāpēc nebraucāt sētā? Bija baile kādu spoguli noskrāpēt tajā caurbrauktuvē?

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ideots rakstīja: gulēts nau

www.mbclub.lv/...

Savulaik Jaunpilī bija forši baļļuki. Tagad sen neesmu bijis, kopš atmetu rasoļvakaru mākslenieka šepti.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Spilvenā dzinējs....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

ko bļau?

Tēma: BMWLife 13.septembrī rīkos BMW dienu

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ja pūš stiprāks vējš, Zigi arī vasarā norauj uz muti.

un to saki Tu, kas, man blakus stāvot, parasti skaties nabas rajonā ?

Man tas vējš pūš pāri.

Bet tevi aiznes pāri grāvim.

Tēma: BMWLife 13.septembrī rīkos BMW dienu

Ja pūš stiprāks vējš, Zigi arī vasarā norauj uz muti.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Gribi!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Gribi?

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Labrīt.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Es tinu šineli, saule spīd - laidīšu uz pludmali.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Agrāk grants arī bija labāka.

Tā viš i.

Oktobrī kad šveicieši salaidīs protonus vienu otram pretīm, būsim visi vienādi un sāksim atkal no gala.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Zobs saab?

Paņem vienu Colgate!

Tur var līdzēt tikai RMB vai krievu šņaps.

Elektriķis ar plaķenēm.

Labākas zāles es nezinu.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Zobs saab?

Paņem vienu Colgate!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ja sapnī redz Sviestu - ir pienācis laiks apmeklēt ārstu.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Siksparnis rakstīja: Es kā lohe plike.

Ble, nopērc tak fufaiku!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Vai es varu atcerēties, kuram kādus stringus esmu šuvis

klienti brauc no visas austrumeiropas, spēj tik pirkt drēbi un diegus.

Tēma: Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Sābi iet uz izķeršanu.

Man bail viņu pirkt, jo neliks man mieru pārpircēji, zvanīs pa naktīm, piedāvās visādus labumus lai tikai pārdodu viņiem tālāk.....nee.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Paliek auksts.

Laikam jāvelk ārā no pagaldes fufaiku šūnamā mašīne.

Tikai apšūšu maliņas ar Overlohu tiem 5 dzeltenajiem stringiem ar sarkano reiferi priekšā un brūno pīto striķīti aizmugurē, kurus pasūtināja dexters, un tad sākam fufaiku sezonu.

siltums maksās dārgi.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

7:38

Labrīt.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Jeņķu B-52 arī ir arhaisks aparāts, bet joprojām lido.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: A viņam nospļauties uz eirofaiteru. Viņš savu raķetīti palaiž, kamēr faitera pilots vēl nav paspējis uzvilkt silto apakšveļu. Un griež par 180 atpakaļ uz Semipalatinsku.

nav gan, NATO visu lieliski redz, ja kād slieks TU izripo no garāžas

Un tu domā ka krievi neredz ja nato laiž viņam pretīm faiteri? Faiteris var nobliezt ļopeni no apmēram 150 km attāluma, bet raķete no tupoļeva 'trāpa mērķī no daudz lielāka attāluma. Pie tam tai raķetei daži simti metri šur vai tur - pofig. Kodolgalviņas savu darbu padara.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

en.wikipedia.org/...

blee, esmu kļudījies! B2 lido vēl lēnāk!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti