Ideots rakstīja: 830 km/h
Eirofighter apēd brokastīs tādu.....
Un cik ātri tavuprāt lido jeņķu neredzamais B2?
Mazliet, tikai mazliet ātrāk.....
tūlīt pameklēšu linkuci..
![]()
Ideots rakstīja: 830 km/h
Eirofighter apēd brokastīs tādu.....
Un cik ātri tavuprāt lido jeņķu neredzamais B2?
Mazliet, tikai mazliet ātrāk.....
tūlīt pameklēšu linkuci..
![]()
Ideots rakstīja: 830 km/h
Eirofighter apēd brokastīs tādu.....
A viņam nospļauties uz eirofaiteru. Viņš savu raķetīti palaiž, kamēr faitera pilots vēl nav paspējis uzvilkt silto apakšveļu. Un griež par 180 atpakaļ uz Semipalatinsku.
![]()
Ideots rakstīja: Centi, 60.to sākums ?
Fizelāžas ir baigi stipras, 20 gadi ļopenei ir tikai pusmūžs.
Maina motorus un tik vālē.
Ozi, tu zini kurā gadā krievi sāka būvēt to pašu stratēģisko TU-95 kurš tagad lidinās virs atlantijas okeāna? Drīz vien pēc kara...![]()
Ideots rakstīja: bet nepatīkami daudz pēdējā laikā...... un ir gadījumi, kuri nenonāk medijos.
PSRS laikā neviens gadījums nenonāca medijos. izņēmums bija tā ļopene, ar kuru nositās visa Pahtakora komanda, to nekādi nevarēja noslēpt.
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: To var saprast, jo darbā viņam nav uz ko skatīties - ļopenēm kardānu nav.
jepal, zinat no kā Spanair lopene nogāzās ?
paceļoties vienam dzinējām ieslēdzās reverss....psc...
Ja tu kaut ko zini par ļopeņu uzbūvi, tad viņām reverss nenozīmē to, ka kardāns sāktu griezties pretējā virzienā...
To var saprast, jo darbā viņam nav uz ko skatīties - ļopenēm kardānu nav.
Ieteiksim Ideotam mainīt darbu un pārcelties uz ostu. Kuģiem ir baigi lielie kardāni.
Tāpēc reizēm viņam rodas vajadzība palūkoties uz pilnizmēra kardāniem.
Tad viņš visā pilnībā apjauš savu niecīgumu.
![]()
Lai gan tas kardāniņš, kuru Ideots aptausta pie rakstāmgalda sēžot, varētu derēt tikai kādam mazākās izmēra klases automodelītim.
Ozz rakstīja: tas taads sava veida vuārisms...
citi luur daamaam iekš dekoltē un apukš bruņčiem, Ideots uz kardaaniem
Viņam patīk tie cilindriskie veidojumi, tāpēc ik pa laikam aptausta savu priekšu.
Čuguna iekšas tiem vidzemniekiem...
braukt uz Spices stāvvietu un tur rāpot un pētīt visas apakšas![]()
bleeeeee
![]()
Riktīgs Ideots....apskata visiem transporta līdzekļiem apakšu...
![]()
Melns ar pelēku ir riktīgi stipra kaka.
Tāda rodas, kad pārpīpē Belomoru.
![]()
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Sābam apsolūti viss ir kā barabāns.
barāns
tas sēž pie stūres.
![]()
msh rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ideotu ģimene....un kad jums vēl sadzims bērni, tad būs pilna Rīga ar Ideotiem....
Rīga jau ir pilna ar idiotiem, un šķirba starp idiotiem un ideotiem ir tikai tāda, ka otrie ir bik gudrāki un tāpēc brauc ar veciem meršiem
Tu varētu būt tik pieklājīgs un nejaukties pa vidu divu pieaugušu cilvēku sarunai?
Ozz rakstīja: nav pedagoģiski...
nesapratiis kas un kaapeec...
Kad servisā samaksās par riepu pārmontēšanu, kuras laikā atklāsies ka bija tikai vaļļigi ventīļi, tad patīs filmu atpakaļ un padomās.
![]()
Napalms rakstīja:
ICE Navi Zea pa 70 rubļiem;
...
Šitas izklausās samērā labi. Vot taga domāju, ņemt šito, vai jauno duņvlopu 3D no reifendirekta par tādu pašu cenu vai vēl drusku pagaidīt?
Pagaidi līdz pavasarim.
Tad no Sviesta pa šito pašu cenu dabūsi riepas un vēl sābu bonusā.
Atskrūvē ventīļus visiem 4 ratiem, bet tā lai bik bik šņāc....lai zēns tiek mājās un rīt no rīta meklē evakuatoru un riepu servisu utt.
Lai pa*isās.
![]()
Sretsked rakstīja: Sābisti ,šķiet, ir akli....viens re ku, tikkko savu mēslu iebraucis privātā teritorijā, neskatoties uz 2 brīdinājuma zīmēm....un stāv uz ceļa, radot traucējumus...laikam sēņo...vot domājam, stumt to ar buldozeru nost no ceļa,lai netraucē, vai ievelt ar rokām grāvī...
Izlaid gaisu no riepām.
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6