Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sviests, bet tad kad tu to sābu pirki, tu takš ar mani nemaz neparunāji - vai es gribēšu vēlāk no tevis viņu atpirkt (pēc tam kad tu esi viņu savedis ideālā kārtībā)

Tu to ķerru esi pircis galīgi uz dullo, vajadzēja jau tad sarunāt kas viņu no tevis atpirks. Ļoti neapdomīgi tu esi rīkojies. Tā jau nevar mašīnas pirkt uz dullo - redz kā salonos noslēdz līgumu ka pārdevējs atpirks viņu atpakaļ par nelielu bet taisnīgu atlīdzību. Tev ar vajadzēja ar kādu noslēgt līgumu, tagad jau sen būtu sābu pārdevis un beidzot ticis pie jaunām kapzeķēm cauro vietā.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Tavam mazlietotajam sābam , kā skatos, cena nemaz nekrīt..... visu laiku lidinās kosmosā.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Es jau gribēju lamāties, ka tas Napalmists aiztinie neatvainojies, bet ņikukū - izrādās ka vēl tepat grozās.

Nekaunības viņam netrūkst. Vaidzēs laikam izkardānēt.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sviestc rakstīja: Paklau, Centi, ja jau Tu taisies norakt karfeļus, tad dari sekojošie, kad nākamreiz brauc uz Galvaspilsētu, atved man vienu maišeli, a es Tev par to......

nu vopšem kaut ko iedošu tādu smuku, no plastmasa, ko var kaklā uzkārt...

Kā patīk plāns

Plāns galīgā tirsā.

Ja man būtu kādi seši gektāri to karfeļu, mēs atkal varētu sarunāt ģēlu - tu man noroc karfeļus, es nopērku tavu sābu.

Bet man jau tikai četri puķupodi ko rakt, šoreiz tev nekas nespīd.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Napalms rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Napalms rakstīja: Kā jums te iet ko?

Saki ko gribi un tinies.

Es tik tā ietirst ienācu pirmo reizi pa ilgiem laikiem

No ierastā srāķa tevi šorīt izdzina ārā

Atradis vietu kur nākt tirsti, pie zolīdas publikas ibio.

A nu ka davai fiksi atvainojies!

Tēma: Auto atdošana pēc operatīvā līdzingaVEHO

Kamēr Rīgas dome gatavojas, tauta pati ievieš Park n Ride.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Napalms rakstīja: Kā jums te iet ko?

Saki ko gribi un tinies.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ir elevators

Nav elevators....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ideots rakstīja:

tici man, viņai šādi forumi ir irelevanti

Kāpēc tu no paša rīta lamājies ar nesaprotamiem vārdiem

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Un kats Ideots gribēs sev kādu vecu mersedesu....

šausmas.

Iesaku Sviestam un pārējiem rīdziniekiem laicīgi padomāt par dzīvesvietas maiņu.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ideotu ģimene....un kad jums vēl sadzims bērni, tad būs pilna Rīga ar Ideotiem....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Zigi, iš hābe eine Frēge.....

Vai Tava cienītā zin ka tev ir niks Ideots un automātiski viņa tātad ir Ideota (Ideotes) kundze

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ideots rakstīja: varam braukt pe tevis un zvanīt zaķiem?

Vai man pārsūtīt linku uz šo jautājumu Ideota kundzei?

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Tajā brīnišķā dienā kad Rīgā bi plūdi, pie mums kā jau visā kārtīgās ostas pilsētās bija pisam sauss.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sretsked rakstīja: Šitādā laikā Centis nevis raks kartupeļus, bet zvejos.

Kas vainas laikam

Tavā kūdras fabrīkā līst

Man jau trešo dienu ne pile nav nopilējuse no ****

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Lido mazā kāja

Lido tālu prom,

Stāsti manam Draugam

Ka to mīlu es.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sretsked rakstīja: Atdodiet taču vienreiz tam Centim seksu! .

PN!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Atnāktu Pozjka -duraks, būtu vismaz kas kārtīgi visus izlamā.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Es gribu kašķi tepat un tagad, nafig man vēl uz Rīgu kulties

p.s. sestdien rakšu kartupeļus...var'būt kādam interesē saistībā ar iebāšanu biksēs

Tēma: Savirzes stends

M77 rakstīja: Esmu ievērojis, ka labās puses riepas ir vairāk nodilušas nekā kreisās; stūri gan nevelk ne uz vienu pusi, bet tomēr tas, laikam, nozīmē, ka jādodas pie savirzes speciālista, ne?

Ik pēc apm. 10 kkm nav par skādi riepas samainīt vietām. Tad dils daudzmaz vienādi. neesi slinks, paskrūvē.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Meklēju kašķi.

Seksu nepiedāvāt!

Tēma: Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Labrīt!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

7:40.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Mazliet esu aizkavējies, baigie sastrēgumi, jūs jau paši ziniet kā tas i.

labrīt, ir septiņi četrdesmit.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Tagad nemaisās pa kājām.

Braukšu garām Pozija īpašumam.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti