Sviests, bet tad kad tu to sābu pirki, tu takš ar mani nemaz neparunāji - vai es gribēšu vēlāk no tevis viņu atpirkt (pēc tam kad tu esi viņu savedis ideālā kārtībā)
Tu to ķerru esi pircis galīgi uz dullo, vajadzēja jau tad sarunāt kas viņu no tevis atpirks. Ļoti neapdomīgi tu esi rīkojies. Tā jau nevar mašīnas pirkt uz dullo - redz kā salonos noslēdz līgumu ka pārdevējs atpirks viņu atpakaļ par nelielu bet taisnīgu atlīdzību. Tev ar vajadzēja ar kādu noslēgt līgumu, tagad jau sen būtu sābu pārdevis un beidzot ticis pie jaunām kapzeķēm cauro vietā.
Tavam mazlietotajam sābam , kā skatos, cena nemaz nekrīt..... visu laiku lidinās kosmosā.

Es jau gribēju lamāties, ka tas Napalmists aiztinie neatvainojies, bet ņikukū - izrādās ka vēl tepat grozās.
Nekaunības viņam netrūkst. Vaidzēs laikam izkardānēt.
Sviestc rakstīja: Paklau, Centi, ja jau Tu taisies norakt karfeļus, tad dari sekojošie, kad nākamreiz brauc uz Galvaspilsētu, atved man vienu maišeli, a es Tev par to......
nu vopšem kaut ko iedošu tādu smuku, no plastmasa, ko var kaklā uzkārt...
Kā patīk plāns
Plāns galīgā tirsā.
Ja man būtu kādi seši gektāri to karfeļu, mēs atkal varētu sarunāt ģēlu - tu man noroc karfeļus, es nopērku tavu sābu.
Bet man jau tikai četri puķupodi ko rakt, šoreiz tev nekas nespīd.

Napalms rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Napalms rakstīja: Kā jums te iet ko?
Saki ko gribi un tinies.
Es tik tā ietirst ienācu pirmo reizi pa ilgiem laikiem
No ierastā srāķa tevi šorīt izdzina ārā
Atradis vietu kur nākt tirsti, pie zolīdas publikas ibio.
A nu ka davai fiksi atvainojies!

Kamēr Rīgas dome gatavojas, tauta pati ievieš Park n Ride.

Napalms rakstīja: Kā jums te iet ko?
Saki ko gribi un tinies.
Ir elevators
Nav elevators....

Ideots rakstīja:
tici man, viņai šādi forumi ir irelevanti
Kāpēc tu no paša rīta lamājies ar nesaprotamiem vārdiem
Un kats Ideots gribēs sev kādu vecu mersedesu....
šausmas.
Iesaku Sviestam un pārējiem rīdziniekiem laicīgi padomāt par dzīvesvietas maiņu.

Ideotu ģimene....un kad jums vēl sadzims bērni, tad būs pilna Rīga ar Ideotiem....

Ideots rakstīja: varam braukt pe tevis un zvanīt zaķiem?
Vai man pārsūtīt linku uz šo jautājumu Ideota kundzei?

Tajā brīnišķā dienā kad Rīgā bi plūdi, pie mums kā jau visā kārtīgās ostas pilsētās bija pisam sauss.
Sretsked rakstīja: Šitādā laikā Centis nevis raks kartupeļus, bet zvejos.
Kas vainas laikam
Tavā kūdras fabrīkā līst
Man jau trešo dienu ne pile nav nopilējuse no ****
Lido mazā kāja
Lido tālu prom,
Stāsti manam Draugam
Ka to mīlu es.
Sretsked rakstīja: Atdodiet taču vienreiz tam Centim seksu! .
PN!
Atnāktu Pozjka -duraks, būtu vismaz kas kārtīgi visus izlamā.
Es gribu kašķi tepat un tagad, nafig man vēl uz Rīgu kulties
p.s. sestdien rakšu kartupeļus...var'būt kādam interesē saistībā ar iebāšanu biksēs

M77 rakstīja: Esmu ievērojis, ka labās puses riepas ir vairāk nodilušas nekā kreisās; stūri gan nevelk ne uz vienu pusi, bet tomēr tas, laikam, nozīmē, ka jādodas pie savirzes speciālista, ne?
Ik pēc apm. 10 kkm nav par skādi riepas samainīt vietām. Tad dils daudzmaz vienādi. neesi slinks, paskrūvē.
Meklēju kašķi.
Seksu nepiedāvāt!
Mazliet esu aizkavējies, baigie sastrēgumi, jūs jau paši ziniet kā tas i.
labrīt, ir septiņi četrdesmit.
Tagad nemaisās pa kājām.
Braukšu garām Pozija īpašumam.