Bildinājums.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tas būs nākošnedēļ.
varbūt kādu nobildināt
...for čendž...
![]()
Sretsked rakstīja: Centi, iepriekš jau par to bija sacēlies jautājums, bet nu bij tāda pašvaka atbilde.
Saki ka nu man, draiskais dziedātājiņ, tu vari tā, bez liekas stostīšanās un slapjām padusēm izteikt vārdu salikumu 'šķērssvītrots šizofrēniķis šinšilas kažokā šiverējas šaursliežu lokomotīvista Širokorukova štepselī'
Ja būtu laika mazliet patrenēties, tad varētu ka tirš.
Sretsked rakstīja: Nu jā, pirmais viņām solīja, ka piešūs sev teļa mēli...
![]()
Kurā vietā piešūs?
Sretsked rakstīja:
Nuu, Habis un JLo jau apprecējās .
Savā starpā![]()
![]()
Kāpēc nevar darīt kā pie fričiem?
Salīgsti vienu kamikadzi (vēlams no tuvajām ārzemēm - kādu tadžiku vai moldāvu) ar kārtīgu auto, lai ieliek tam citronam ielas malā stāvošam sānos. Dabūsi apdrošināšanas piķi un vēl pārdosi sauso atlikumu kādam šrotam.
Pirmais rakstīja:
Sretsked rakstīja: Klau, Pirmais, tu esot bildinājis vairākas beeeibes...kā ar kāzām?
Jā, Habi, essss un arī JLo
Un no visām kurvītis
Bedova....
![]()
Sretsked rakstīja: Gribēju pajautāt, ja drīkst.
Kas tas par niku 'Nuudele' ?? Nebij labāk Centis Kotlete?
Jautā, jautā.
Centis Nūdele vai Nūdis Centelis skan 100x labāk nekā šrekkeda.
Ozz rakstīja: a moška runaavai vismaz signalizee ar auru
Sviestc ar to kaktusu diezgan regulaari sarunaajoties...
Tikpat labi var sarunāties ar radio vai televizoru. Vienvirziena komunikācija.
![]()
Pirmais rakstīja:
paprasi jebkurai sievietei viņas viedokli
Nu, mēs paprasīsim.
Bet tu vari prasīt cik gribi, tavs kaktuss tev neatbildēs, jo neprot runāt.
![]()
Bet es vēl nevaru norimties...nu vai tad nebija ērti agrāk rakstīt Deksi, Dexi.....
kā tagad lai raksta
Kedi
Keda
Sreksi
Nepatīk man tas jaunais niks, nu nepatīk.
Neērtības sagādā.
![]()
Hreno ir lielisks auto, jo ir novērots, ka no kalna un pa vējam viņš ripo bez stumšanas.
Nu vot, pazudi......
Es jau tik gribēju kā labāk...
![]()
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt gan.
PN
EA, saprotu ka tu niku esi izvēlējies tādu, lai tie kam brilles rāda ačgārni (kā man piemēram) varētu saprast kas par losi slēpjas aiz viņa.
Bet es vēlreiz atvainojos.... man tas vārds SRETSKED asociējas ar bišķi pietaisītu kedu....nekā personiska...bet varbūt tomēr nomaini to niku![]()
Latviešu valodā tak ir tik daudz skanīgu vārdu, piem. Purva Bebris, vai Bebris Purvā, vai Bebru Purvs....nu kaut kā tamlīdzīgi.
![]()
Centis_Nuudele rakstīja: Tev ir dzelžains alibi.
Sviestam tas bij domāc.
Sviestc rakstīja: tur jau tvnetā cilvji raksta komentāros, ka iespējams šams, nu kā jau fotogrāfs būdams, ir filmējis visādas perversijas un tirgojis, jo aizdomīgi labi dzīvoja, taisos tikai bildes pasēm, tā nepadzīvosi......
Tev ir baigi paveicies, ka tev nav fotoaparāta.
![]()
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6