Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Es gan neticu, ka resnvēderiem arī Elbruss būs pa spēkam.

Tas nav pusstundu Zosēnos cirvīti pavicināt....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Bazhix rakstīja: Diez, kursh vinjiem to ieteica.. Pirmais vai Sviestc?

www.tvnet.lv/...

Nu tak pārrakstījušies tie TVneta žurnālistiņi....vai arī ģeogrāfijā bijuši nesekmīgi.

Kalvītis teica, ka rāpsies Elbrusā nevis Everestā, un starpība ir ne daudz ne maz, bet gandrīz 5 km,

Tēma: Katalizators izbeidzies (Accord 2001)

Ozi, davaj PN uz spama topiku!

Nebāzies lietās, no kurām neko nesaproti!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Bet briest sūdi tādi, ka svētdien laikam būs jāiet ēst tajā ideotu lidolido. Jāiet uz banku izdiņģet overdraftu.

akal sūtīsi ômi ar ļuftī uz Bangladēšu

Da nē, šoreiz tepat blakus.

Uz Itāleju.

Tēma: Katalizators izbeidzies (Accord 2001)

Ozz rakstīja: eu, bet to CO var vispaar tuksgaitaa tik nomeeriit paturot apgriezienus meera diizeljiem kveepus...

tas kjengurs ir benziins vai diizelis

Tu mani turi par ideotu Protams ka bendzīns. Tak palasi tos noteikumus csdd linkā, tur viss ir aprakstīt.

2Pirmais....nu nav nekāds gads nekur jāievada, gads nav dzimumloceklis ibio.

Apskatnieks ievada vai ieraksta pieļaujamo normu protokolā un piesprauž izdruku klāt. Pats vari apskatīties - atbilst normai vai ne.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sviestc rakstīja: Nupat papusdienoju LU Elektronikas un Datorzinātņu Instetūta restorānā "Pie Mārtiņa".

Skābu kāpostu zupa, makaroni ar ceptu zivi bez asakām un salātiem, maizes zupa ar putukrājumu, padzēriens Karkāde un divas škēlītes maizes, kopējais rēķins 2,30Ls....

un kur tie Ideoti atrod tādas cenas

Otto Švarcā pusdienot neesi mēģinājis

Es šodien paēdu 3 ēdienus un nodzēros no krūzes par 1,91.

Bet briest sūdi tādi, ka svētdien laikam būs jāiet ēst tajā ideotu lidolido. Jāiet uz banku izdiņģet overdraftu.

Tēma: Katalizators izbeidzies (Accord 2001)

Tēma: Katalizators izbeidzies (Accord 2001)

805.2. Veicot CO kontroli transportlīdzekļiem, kas izgatavoti pēc 2001.gada 1.janvāra, lambda jābūt robeţās ± 0,03 no vērtības, ko noteicis transportlīdzekļa izgatavotājs. 805.3. Transportlīdzekļiem, kas izgatavoti līdz 2000.gada 31.decembrim, brīvgaitas reţīmā CH koncentrācija dzirksteļaizdedzes motoru atgāzēs nedrīkst pārsniegt 1200 ppm, ja cilindru skaits nav lielāks par 4, un 3000 ppm, ja cilindru skaits ir lielāks par 4. Transportlīdzekļiem, kas izgatavoti, sākot ar 2001.gada 1.janvāri, brīvgaitas reţīmā CH koncentrācija dzirksteļaizdedzes motoru atgāzēs nedrīkst pārsniegt 100 ppm. Jāľem vērā izgatavotāja paredzēto normu, ja tā ir augstāka par iepriekš norādīto.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ja tu gribi katru dienu svaigu gurķi, tad pārsēdies no mercedesa uz gecu.

Getzam apkopes garantijas, tad i gurķīti nevarēs atļauties

Zato brauksi kā vēl nekad mūžā - ar jaunu auto!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

raka bīļi raka bīļi raka bīļi rak

raka bīļi raka bīļi rak rak rak

raka bīļi raka bīļi raka bīļi rak

raka bīļi raka bīļi

rak rak.

Tēma: Katalizators izbeidzies (Accord 2001)

Apskati abiem gāju vienā vietā, ar apmēram 2 nedēļu starpu.

Tēma: Katalizators izbeidzies (Accord 2001)

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: nu neskatās mūsu tehniskajā apskatē normas atkarībā no ražošanas gada

esi pārliecināts?

esi kādreiz redzējis, ka uzstāda mašīnas ražošanas gadu tam mērītājam????????????

Ķenguram, kurš ši gadsimta auto mērot atgāzes vienu brīdi lika turēt apmēram 2500 rpm. vecajam ciguāram mērīja tikai tukšgaitā.

Tādi piedzīvojumi, domāju ka saistīts tikai un vienīgi ar izlaiduma gadu.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ja bail skaidrā prātā kāpt iekšā ļopenē bet cēneris par sotaku liekas pārāk dārgi, pērc 20 mililitrus un vienu šļirci par 5 santīmiem un salaid vēnā. Štīme būs lielāka nekā no sotaka vēderā.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kolēģis bijis tajš Food izstādē.

Tur esot bijis nopērkams minerālītis par 32 Ls pudele.

Pudele ar Svarovska kristāliem dekorēta.

Tā ka nav ko gaudot par visīti lidostā....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ja tu gribi katru dienu svaigu gurķi, tad pārsēdies no mercedesa uz gecu.

Tēma: Katalizators izbeidzies (Accord 2001)

Pirmais rakstīja: nu neskatās mūsu tehniskajā apskatē normas atkarībā no ražošanas gada

esi pārliecināts?

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ideots rakstīja: karbonāde ar sieru=Ls 3,90

kartupeļu biezputra=1,10 Ls

mērce=Ls1,00

marinēts GURĶĪTIS 1 gab-=0,80

pļē

Vai tad tev katru dienu vajag citu gurķi

Nevari iztikt ar vienu visu nedēļu

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Nu tak es jau sen saku - tā nav sevi cienoša autobūves firma, kura atļaujas vienā katlā ražot gan limuzīnus, gan atkritumu vedamos, gan līķu ratus.

Un visiem uzstellē vienādus šternus.....pilnīgi riebjas.

Tēma: Katalizators izbeidzies (Accord 2001)

Kāpēc arī kolektoru

Vai tad viņš pielaulāts tam katalizatoram

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

gava = galva

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pirmais rakstīja: eu, Leišmales Nabadziņ - tagad esi satrennējies, moš uznaglosi man jumtu?

Nē.

Paņem tadžiku viesstrādniekus, man augstumā reibst gava.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sviestc rakstīja:

Centis bija, un pamuka jau

Vai pirksi manu Saabu,

Es tak nevaru tevi te gaidīt caurām dienām.

Bija takš kolosāls piedāvājums - tu man uznaglo jumtu, es nopērku tavu sābu.

Tu to iespēju palaidi garām, jumtu uznagloju pats.

Tad nu sanāk, ka to sābu arī jāpērk tev pašam.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pej ,lissij, pej!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pjanstvu Poj!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Bucefals rakstīja: Murmuļi!

dabūsi starp Acēm!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti