Es gan neticu, ka resnvēderiem arī Elbruss būs pa spēkam.
Tas nav pusstundu Zosēnos cirvīti pavicināt....
![]()
Es gan neticu, ka resnvēderiem arī Elbruss būs pa spēkam.
Tas nav pusstundu Zosēnos cirvīti pavicināt....
![]()
Bazhix rakstīja: Diez, kursh vinjiem to ieteica.. Pirmais vai Sviestc?
www.tvnet.lv/...
Nu tak pārrakstījušies tie TVneta žurnālistiņi....vai arī ģeogrāfijā bijuši nesekmīgi.
Kalvītis teica, ka rāpsies Elbrusā nevis Everestā, un starpība ir ne daudz ne maz, bet gandrīz 5 km,
Ozi, davaj PN uz spama topiku!
Nebāzies lietās, no kurām neko nesaproti!
![]()
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Bet briest sūdi tādi, ka svētdien laikam būs jāiet ēst tajā ideotu lidolido. Jāiet uz banku izdiņģet overdraftu.
akal sūtīsi ômi ar ļuftī uz Bangladēšu
Da nē, šoreiz tepat blakus.
Uz Itāleju.
Ozz rakstīja: eu, bet to CO var vispaar tuksgaitaa tik nomeeriit paturot apgriezienus meera diizeljiem kveepus...
tas kjengurs ir benziins vai diizelis
Tu mani turi par ideotu
Protams ka bendzīns. Tak palasi tos noteikumus csdd linkā, tur viss ir aprakstīt.
2Pirmais....nu nav nekāds gads nekur jāievada, gads nav dzimumloceklis ibio.
Apskatnieks ievada vai ieraksta pieļaujamo normu protokolā un piesprauž izdruku klāt. Pats vari apskatīties - atbilst normai vai ne.
Sviestc rakstīja: Nupat papusdienoju LU Elektronikas un Datorzinātņu Instetūta restorānā "Pie Mārtiņa".
Skābu kāpostu zupa, makaroni ar ceptu zivi bez asakām un salātiem, maizes zupa ar putukrājumu, padzēriens Karkāde un divas škēlītes maizes, kopējais rēķins 2,30Ls....
un kur tie Ideoti atrod tādas cenas
Otto Švarcā pusdienot neesi mēģinājis
Es šodien paēdu 3 ēdienus un nodzēros no krūzes par 1,91.
Bet briest sūdi tādi, ka svētdien laikam būs jāiet ēst tajā ideotu lidolido. Jāiet uz banku izdiņģet overdraftu.
805.2. Veicot CO kontroli transportlīdzekļiem, kas izgatavoti pēc 2001.gada 1.janvāra, lambda jābūt robeţās ± 0,03 no vērtības, ko noteicis transportlīdzekļa izgatavotājs. 805.3. Transportlīdzekļiem, kas izgatavoti līdz 2000.gada 31.decembrim, brīvgaitas reţīmā CH koncentrācija dzirksteļaizdedzes motoru atgāzēs nedrīkst pārsniegt 1200 ppm, ja cilindru skaits nav lielāks par 4, un 3000 ppm, ja cilindru skaits ir lielāks par 4. Transportlīdzekļiem, kas izgatavoti, sākot ar 2001.gada 1.janvāri, brīvgaitas reţīmā CH koncentrācija dzirksteļaizdedzes motoru atgāzēs nedrīkst pārsniegt 100 ppm. Jāľem vērā izgatavotāja paredzēto normu, ja tā ir augstāka par iepriekš norādīto.
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ja tu gribi katru dienu svaigu gurķi, tad pārsēdies no mercedesa uz gecu.
Getzam apkopes garantijas, tad i gurķīti nevarēs atļauties
Zato brauksi kā vēl nekad mūžā - ar jaunu auto!
![]()
raka bīļi raka bīļi raka bīļi rak
raka bīļi raka bīļi rak rak rak
raka bīļi raka bīļi raka bīļi rak
raka bīļi raka bīļi
rak rak.
Apskati abiem gāju vienā vietā, ar apmēram 2 nedēļu starpu.
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: nu neskatās mūsu tehniskajā apskatē normas atkarībā no ražošanas gada
esi pārliecināts?
esi kādreiz redzējis, ka uzstāda mašīnas ražošanas gadu tam mērītājam????????????
Ķenguram, kurš ši gadsimta auto mērot atgāzes vienu brīdi lika turēt apmēram 2500 rpm. vecajam ciguāram mērīja tikai tukšgaitā.
Tādi piedzīvojumi, domāju ka saistīts tikai un vienīgi ar izlaiduma gadu.
Ja bail skaidrā prātā kāpt iekšā ļopenē bet cēneris par sotaku liekas pārāk dārgi, pērc 20 mililitrus un vienu šļirci par 5 santīmiem un salaid vēnā. Štīme būs lielāka nekā no sotaka vēderā.
![]()
Kolēģis bijis tajš Food izstādē.
Tur esot bijis nopērkams minerālītis par 32 Ls pudele.
Pudele ar Svarovska kristāliem dekorēta.
Tā ka nav ko gaudot par visīti lidostā....
![]()
Ja tu gribi katru dienu svaigu gurķi, tad pārsēdies no mercedesa uz gecu.
Pirmais rakstīja: nu neskatās mūsu tehniskajā apskatē normas atkarībā no ražošanas gada
esi pārliecināts?
Ideots rakstīja: karbonāde ar sieru=Ls 3,90
kartupeļu biezputra=1,10 Ls
mērce=Ls1,00
marinēts GURĶĪTIS 1 gab-=0,80
pļē
Vai tad tev katru dienu vajag citu gurķi
Nevari iztikt ar vienu visu nedēļu![]()
Nu tak es jau sen saku - tā nav sevi cienoša autobūves firma, kura atļaujas vienā katlā ražot gan limuzīnus, gan atkritumu vedamos, gan līķu ratus.
Un visiem uzstellē vienādus šternus.....pilnīgi riebjas.
![]()
Kāpēc arī kolektoru
Vai tad viņš pielaulāts tam katalizatoram![]()
Pirmais rakstīja: eu, Leišmales Nabadziņ - tagad esi satrennējies, moš uznaglosi man jumtu?
Nē.
Paņem tadžiku viesstrādniekus, man augstumā reibst gava.
Sviestc rakstīja:
Centis bija, un pamuka jau
Vai pirksi manu Saabu,
Es tak nevaru tevi te gaidīt caurām dienām.
Bija takš kolosāls piedāvājums - tu man uznaglo jumtu, es nopērku tavu sābu.
Tu to iespēju palaidi garām, jumtu uznagloju pats.
Tad nu sanāk, ka to sābu arī jāpērk tev pašam.
![]()
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6