Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Labvakar, cienītie.
eu, tu esot uzlicis jumtu mājai!
neesmu gan.
Tad kad spīd saule, neesmu mājās.
Kad esmu mājās,līst lietus - kā šodien.
Tāpēc man ir nepārtrauktas brīvdienas.
Un nekādi nevaru pieķerties Sviesta sāba pirkšanas akcijai, jo jumts vēl nav uzlikts.

Morgens, mīmuļi!
tfu, mīzuļi!
NP.

farruhs rakstīja: Dumš es paliku ar saabu braucot.
Atklāsmes mirklis.....


vdrug32 rakstīja: Un kur tad ludzu atrodas tie datčiki...zobini, kurus vajag itka notirit???
Noņem riteņus un sāc meklēt. Ja labi paveiksies, atradīsi.
Priekšējais zobvainags ir uz granātas, kā jau šeit minēts.
Pakaļējais uz rumbas vai latviski - stupicas.
Pašus devējus var izvilkt ārā (ja nav pierūsējuši), notīrīt apmīļot, sasmērēt un iespraust atpakaļ līdz atdurei, tad maaazliet pavilkt atkal ārā lāi būtu minimāla atstarpe starp devēja galu un zobvainagu.
Ja esi izvilcis devējus, pieslēdz pie štekera ommetru un izloci - izraust - izburzi vadu. Gadās ka vads ir aizlūzis un braucot pazūd kontakts, tāpēc ABS atslēdzas.
Štekeri priekšējiem devējiem ir motortelpā, pakaļējiem zem pakaļējā beņķa.
Labrīt, nekā īpaši laba nav bet rīts kā jau rīts.
p.s. Pozjka - durak!

Sviestc rakstīja: Šito redzēji
foto.inbox.lv/...
Tas tak naf dzīvošanai domāts, bet gan tāpēc, ka tautā kļīst baumas, ka Saabi bieži lūzt, tur tiek rezerves daļas vadātas līdz un arī ir darbnīca, kur kloķeni pārslīpēt, turbīnu atrestavrēt, ķedi jaunu izkalt...
Nē, es tak saku ka tavs sābs, 95.tais.
Riktīgi bija izfleksēts jumts un iemetināta guļamkaste. Puse mašīnas bija sagraizīta, tā kā pie slikta veterināra - rūnītāja.


Es eju mājās, man otpusks.
Un vispār latvijas babulienes basī ir izgāzušās.
Un Žogotas kundze jo īpaši.
Vsjo.
TEDi, ar to eļļu ir tā, ka viņa gada laikā pievelkas ar visādiem kondensātiem un citādu šņegu.Un jo mazāks gada nobraukums, jo resp. ilgāk tas auto stāv uz vietas, motors auksts, neventilējas utt. Un vispār latvijas apstākļos jāt santīmu uz eļļas maiņu nav īsti prātīgi. Tie intervāli 25-30 kkm domāti lētticīgajam eiropietim lai paņemtu pircēju uz mazām apkopju izmaksām, kurš katru dienu zēģelē tik pa bāni un pēc 3 gadiem auto pārdod kā jaunu ar 60 kkm uz ciparnīcas.

TDIOTS rakstīja: wot nau veel draasc ar 60gadiigu waaveri , vaaverzinaataajs maarutka , jebizirgs , nauxj
pēc 10 gadiem es tev pastāstīšu kā tas ir.....
TDIOTS rakstīja: pljaa , piumpiishi , ar lampinjaam uz draateem , taadi , mutee Riigas redzeetaaji , es prasu waj tiktieshaam ellja pa 1gadu taa saskkapst ka jaamaina waj neee , jebiozirgi xunaj pljin
Jo ka tad ir ar merciem utt , ja tie pa gadu knapi 15kkm novizina un elljasservisa kujampinja panelii nedeg ???
kasiko , slaboo paliidzeet 'po gjeelu' zantiimu iesipt
Tu pirga zimpi, slabo saprast ka visas mantas ar laiku paliek vecas neatkarīgi no tā - lieto vai nelieto?
Tu varbūt gribi teikt ka 60 gadu vecas nekad nedabūjušas vecmeitas vāvere būs tikpat svaiga kā 16 gadu jaunas jaunkundzes

Un vispār - PN!

Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Lampiņa ir tūlīt otrajā vietā aiz alumīnija drātes.......ja kāds to vēl nezināja...
bļā, Centi Tūbeli, te nav runa par veciem auto.
Ir A un B un C apkopes un ja A apkopes tu skaties ik pēc 15 -20 t km, tad B apkopes ir savādāk
Par veciem boingiem un duglasiem šeit ne tik nav runa.
Bļā, Ideot....

Paņem mutē lampiņu - redzēsi Rīgu!

Piektdien redzēju uz Rīgas hesa tāāāādu sābu

Tas nelaimīgais bija Sviesta sābam nofleksējis nost pusi jumta un tur iekombinējis guļamo kasti.
Aš pisau! Nu labi, braukt ar sābu no punkta A uz salidojumu un atpakaļ, to vēl es saprastu.....bet dzīvot sābā
vājprāts!!!!

Lampiņa ir tūlīt otrajā vietā aiz alumīnija drātes.......ja kāds to vēl nezināja...

TDIOTS rakstīja: Uvazjajemiji znatoki !!!
Kaa tur ir iisti ar elljas kvalitaates kontrooli - tjip MB ,BMW un moxx weel kaadam taa jaamaina nevis peec xx xxx km waj 1X gadaa , bet panelii lampochka to pasaka Jautaaju , jo vienam manam pepelacam 20kkm nava , bet gac ir cauri un xunaj negribaas neko mainiit
P.S. ellja tur ir no kastrolja 5w30.
Eļļas maiņu nosaka lampiņa panelī un nekas cits!
Viss pārējais (nobraukums, cik % pa pilsētu, cik % pa lauku ceļiem utt. ) ir galīgs fuffels.
Lampiņa ir visgudrākā!!!!!


Es iešu mājā. čučiet tālāk.