Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Labvakar, cienītie.

eu, tu esot uzlicis jumtu mājai!

neesmu gan.

Tad kad spīd saule, neesmu mājās.

Kad esmu mājās,līst lietus - kā šodien.

Tāpēc man ir nepārtrauktas brīvdienas.

Un nekādi nevaru pieķerties Sviesta sāba pirkšanas akcijai, jo jumts vēl nav uzlikts.

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Labvakar, cienītie.

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Morgens, mīmuļi!

tfu, mīzuļi!

NP.

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

farruhs rakstīja: Dumš es paliku ar saabu braucot.

Atklāsmes mirklis.....

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Kilimandžāro sniegi!

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Uz redzēšanos, biedri!

Tēma: ABS Audi80(B4)

vdrug32 rakstīja: Un kur tad ludzu atrodas tie datčiki...zobini, kurus vajag itka notirit???

Noņem riteņus un sāc meklēt. Ja labi paveiksies, atradīsi.

Priekšējais zobvainags ir uz granātas, kā jau šeit minēts.

Pakaļējais uz rumbas vai latviski - stupicas.

Pašus devējus var izvilkt ārā (ja nav pierūsējuši), notīrīt apmīļot, sasmērēt un iespraust atpakaļ līdz atdurei, tad maaazliet pavilkt atkal ārā lāi būtu minimāla atstarpe starp devēja galu un zobvainagu.

Ja esi izvilcis devējus, pieslēdz pie štekera ommetru un izloci - izraust - izburzi vadu. Gadās ka vads ir aizlūzis un braucot pazūd kontakts, tāpēc ABS atslēdzas.

Štekeri priekšējiem devējiem ir motortelpā, pakaļējiem zem pakaļējā beņķa.

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Labrīt, nekā īpaši laba nav bet rīts kā jau rīts.

p.s. Pozjka - durak!

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Sviestc rakstīja: Šito redzēji

foto.inbox.lv/...

Tas tak naf dzīvošanai domāts, bet gan tāpēc, ka tautā kļīst baumas, ka Saabi bieži lūzt, tur tiek rezerves daļas vadātas līdz un arī ir darbnīca, kur kloķeni pārslīpēt, turbīnu atrestavrēt, ķedi jaunu izkalt...

Nē, es tak saku ka tavs sābs, 95.tais.

Riktīgi bija izfleksēts jumts un iemetināta guļamkaste. Puse mašīnas bija sagraizīta, tā kā pie slikta veterināra - rūnītāja.

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Es eju mājās, man otpusks.

Un vispār latvijas babulienes basī ir izgāzušās.

Un Žogotas kundze jo īpaši.

Vsjo.

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

TEDi, ar to eļļu ir tā, ka viņa gada laikā pievelkas ar visādiem kondensātiem un citādu šņegu.Un jo mazāks gada nobraukums, jo resp. ilgāk tas auto stāv uz vietas, motors auksts, neventilējas utt. Un vispār latvijas apstākļos jāt santīmu uz eļļas maiņu nav īsti prātīgi. Tie intervāli 25-30 kkm domāti lētticīgajam eiropietim lai paņemtu pircēju uz mazām apkopju izmaksām, kurš katru dienu zēģelē tik pa bāni un pēc 3 gadiem auto pārdod kā jaunu ar 60 kkm uz ciparnīcas.

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

TDIOTS rakstīja: wot nau veel draasc ar 60gadiigu waaveri , vaaverzinaataajs maarutka , jebizirgs , nauxj

pēc 10 gadiem es tev pastāstīšu kā tas ir.....

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Merce Besis....

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

TDIOTS rakstīja: pljaa , piumpiishi , ar lampinjaam uz draateem , taadi , mutee Riigas redzeetaaji , es prasu waj tiktieshaam ellja pa 1gadu taa saskkapst ka jaamaina waj neee , jebiozirgi xunaj pljin

Jo ka tad ir ar merciem utt , ja tie pa gadu knapi 15kkm novizina un elljasservisa kujampinja panelii nedeg ???

kasiko , slaboo paliidzeet 'po gjeelu' zantiimu iesipt

Tu pirga zimpi, slabo saprast ka visas mantas ar laiku paliek vecas neatkarīgi no tā - lieto vai nelieto?

Tu varbūt gribi teikt ka 60 gadu vecas nekad nedabūjušas vecmeitas vāvere būs tikpat svaiga kā 16 gadu jaunas jaunkundzes

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Un vispār - PN!

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Lampiņa ir tūlīt otrajā vietā aiz alumīnija drātes.......ja kāds to vēl nezināja...

bļā, Centi Tūbeli, te nav runa par veciem auto.

Ir A un B un C apkopes un ja A apkopes tu skaties ik pēc 15 -20 t km, tad B apkopes ir savādāk

Par veciem boingiem un duglasiem šeit ne tik nav runa.

Bļā, Ideot....

Paņem mutē lampiņu - redzēsi Rīgu!

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Piektdien redzēju uz Rīgas hesa tāāāādu sābu

Tas nelaimīgais bija Sviesta sābam nofleksējis nost pusi jumta un tur iekombinējis guļamo kasti.

Aš pisau! Nu labi, braukt ar sābu no punkta A uz salidojumu un atpakaļ, to vēl es saprastu.....bet dzīvot sābā vājprāts!!!!

Tēma: Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Nevajag steigties.

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Lampiņa ir tūlīt otrajā vietā aiz alumīnija drātes.......ja kāds to vēl nezināja...

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

TDIOTS rakstīja: Uvazjajemiji znatoki !!!

Kaa tur ir iisti ar elljas kvalitaates kontrooli - tjip MB ,BMW un moxx weel kaadam taa jaamaina nevis peec xx xxx km waj 1X gadaa , bet panelii lampochka to pasaka Jautaaju , jo vienam manam pepelacam 20kkm nava , bet gac ir cauri un xunaj negribaas neko mainiit

P.S. ellja tur ir no kastrolja 5w30.

Eļļas maiņu nosaka lampiņa panelī un nekas cits!

Viss pārējais (nobraukums, cik % pa pilsētu, cik % pa lauku ceļiem utt. ) ir galīgs fuffels.

Lampiņa ir visgudrākā!!!!!

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

...biyty....

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Bay bay!

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Yuhūūū'!

Tēma: pārdodu tv

rt rakstīja: + tērvetes 4paku

Kur tu tādu esi redzējis

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Es iešu mājā. čučiet tālāk.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti