Ideots slēpsies aiz smilgām.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pārdod.
Pārdod un dzīvo kā visi normāli cilvēki.
ko nozīmē kā normāli
kas tieši skaitās normāli
Kas Tev škiet nenormāls manā dzīvē
Tu tiešām gribi to uzzināt?
Nu labi, tikai atceries ka pats uzprasījies....
Vispirms tu šite puspasaulei ieskaitot visus bērnudārza rindu gaidošos vēl nedzimušos bērnus izbļauj kā Stefans vai Vasīlijs vai kātursauca to servismeni piesmēja gan tavu sābu, gan tevi pašu....pēc tam tu bļāvi par putām eļļā, par klabekli motorā, par degošas gumijas smaku..un tagad tu domā ka Ilmāra Dzeņa ziņģes klausoties pie tevis strīpām nāks pircēji un sāksies vairāksolīšana
Nenāks....
vienīgais ko es varu tev ieteikt - mēģini to sābu aizdzīt uz leišiem un pārdot tur. Varbūt tur neviens nav lasījis tavus dzejoļus.
![]()
Un vispār Latvijas zaļajiem nebūtu nekas sakāms par vispasaules naglu kastēm
Salidos te zaļajā latvijas dabā, aizlidos bet dzelzs oksīda kārta un mūžīgi pilošās eļļas peļķes ta paliks!
![]()
Sviestc rakstīja: Tak piektdien, sestdien un svētdien netālu no Cēsīm notiek Vispasaules Saab salidojums,
Tad kāpēc šodien viens 96.tais brauca pilnīgi pretējā virzienā - prom no Cēsīm
Tu kaut ko fleitē.
Paintbolā jau nevar tā kā dušā - palūgt lai pagrozās vienā skatā, tad citā, lai ieņem tādu pozu, pēc tam šitādu pozu....paintbolā ir kā karā - ja nenošausi pirmais, tad nošaus tevi pašu.
bizenajs rakstīja: vinjam jau taapat pauti no aciim diez ko neatshkjkiras, te es domaaju saturu un izmeerus
Nu es tak ar to saku, un ja vēl caur aizsvīdušām brillēm uztraukumā jāatšķir kas ir kas
![]()
anonimikis rakstīja: nu pa 800Ls tur jau var motoru izjaukt, nopulēt, izlaizīt, salikt un izdarīt šo operāciju vismaz divreiz.
Man domāt ka par tādu naudu var nopirkt vismaz divus rezerves motorus.
![]()
Ideots rakstīja: organizējat komandu!
t;a jau arī ir, ka man teica, diez vai NSNFisti varot pat mušu nospiest
Tevi nospiestu kā mušu. Mierīgi.
Man tā problēma ir tāda, ka tajā kretīniskajā paintbola maskā aizsvīst brilles. Un tad es varu tev tēmēt pa degunu, bet trāpīt pa pautiem (caur aizsvīdušām brillēm tak var sajaukt, vai ne?). Un tev tas var būt tikai nepatīkami, bet tavai sievai tas var būt jau traģiski.
Es atceros kā izskatījās dekstera mugura, bleeee, es tavā vietā tādus pautus negribētu vis.
![]()
Ideots rakstīja: Baisulis par paintboli izsakās pozitīvi,
Viņam iepatikās staigāt ar zilām nierēm?
![]()
GE = General Electric, no amerikas....kā īstens MBists var ar tādiem kopā tusēt![]()
![]()
Ideots rakstīja:
pret MB klupu un GE Money...
Kas tā par apvienību?
MBisti nonākuši finansiālā verdzībā
![]()
Sviestc rakstīja: turpmāk Saab 9-5 standarta cena 4200 EUR.
!
![]()
Izklausās pēc ultimāta.
![]()
iespraud kartupelī trīs naglas, aptin apkārt alumīnija drāti un Šterns gatavs!
Bet četrus prežus tik vienkārši nevar dabūt, tie jāsakrāj.
![]()
Ideots rakstīja: Es jau sen esmu teicis, vienīgais Audi, kas man patika, bija Dextera zaļais salāts.
Nu gan tev ir gaume
![]()
Ja mašīnai uz haubes tik prasta emblēma kuru var 5. klases skolnieks darbmācības stundā ar pusapaļo vīli izvīlēt no kondzervbundžas dibena ....kas tā par mašīnu...
jūs jau zināt, kurām markām ir tik prasta emblēma.
renaultam, opeļam, mersedesam.....
![]()
mersedesa pakaļējo bukšu čīkstoņa varbūt kādam šķiet kā vissaldākā šūpļa dziesma....man ne. Es cienu zviedru kvalitāti un komfortu par saprātīgu cenu.
es bik pagaidīšu. Neticu ka to Sviesta sābu paņems pa 3200.
Uz Valsts svētkiem ņemšu par 2500.
![]()
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pa jāt.
Man otpusks.
Čentis uzjāja stikla kalnā, atrada Prinesi un nojāja
nevis nojāja, bet nojājās.....cienītais...
![]()
![]()