Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Jaunā volga

Ozz rakstīja: PPŠ automaats(nav obligaati ar bunduljiem, bija arii ragveida magaziinas

Vispirms bija ar apaļo magazīnu - tieša kopija no somiem. Ragu sāka ražot vēlāk ap kara vidu, jo izrādījās ka apaļo ir problemātiski pieštepselēt pie jebkura stroķa. Sanāca ka gandrīz vai katram stroķim magazīna jāpiestrādā individuāli, nu vismaz krievu precizitāte tāda sanāca...

Tēma: lai viņi baidās?!

Situācija ir vienkārša, un pof kurš aģitē par, kurš pret. Tātad: deputātiem algu maksā no valsts budzēta - t.i. no nodokļu maksātāju samestās naudiņas. Tātad nodokļu maksātāji, tauta, vēlētāji vai vienalga kā tos sauc ir deputātu darba devēji.

Nu kurā sfērā izņemot vēlētos valsts pārvaldes orgānus vēl pastāv situācija, kad darba devējs nedrīkst atlaist darbinieku kurš nestrādā darba devējam pa prātam

Tāpēc šis Satversmes labojums tikai ieviestu līdztiesību starp vēlētajiem un pārējiem darba ņēmējiem, neko vairāk.

Manuprāt tas būtu itkai taisnīgi.

Tēma: Jaunā volga

smart235 rakstīja: es tik brīnos par kauluzāģi un šmeiseri, kā tos nešpikoja.

Ja es pareizi izprotu mehāniku, tad visa sāls tam stroķim ir atsperē. Atsitiens stumja atpakaļ aizslēgu, saspiež atsperi, atspere stumj aizslēgu vietā. Ja atsperes materiālu neizdevās atšifrēt, tad stroķis nesanāca.

Tēma: Jaunā volga

Lūdzu jums Oriģināls krievu konstruēts Kalašņikovs:

en.wikipedia.org/...

Tēma: Jaunā volga

www.jaegerplatoon.net/...

Tēma: Jaunā volga

Yetti rakstīja:

ingusster rakstīja:...

man gan liekas ka krievi šim nopirka licenci!!!

пистолет-пулемет Шпагина ППШ-41

nošpikots no somu Finlandia...vai Suomi...nu kaut kā tā.

39. gadā somi ar tiem stroķiem paplucināja krievus, un tālāk jau viss kā parasti.

Tam friču mocim (NSU,BMW, varbūt vēl Zundapp) arī ļuļkas ritenis bija velkošais, esmu ar tādu braucis.

Tēma: Jaunā volga

recluse rakstīja: Tik vai tas moča motors ar nav nošpikots?

Kurš?

IŽ ir DKW, K-750 jeb emka ir laikam arī NSU, ar visu blakusvāgi tikai bez kaulzāģa.

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Es nekad neesmu braucis mašīnā kurai gumijas jumts. Var jau būt ka baigais kaifs, bet šaubos. Manam senilajam ciguāram ir jumta lūka. Un ja saulainā laikā viņu attaisa vaļā, tad saule karsē pakausi vairāk nekā ja tā lūka ir tikai piecelta uz spraugu.

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Tipisks Ideots.

Tēma: Jaunā volga

Ozz rakstīja: ple:

commons.wikimedia.org/... :SZA-M-left.jpg

sorī, mani tur nelaiž klāt.

Par ko ir runa?

Nu es tak nesaku ka galīgi nekā krieviem nebij - rādio, elektrību, kukurūzu - to tak visu Ļeņins izgudroja!

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Ozz rakstīja: Kaut kaadai masdai uz fiestinieka baazes taads arii ir redzeets...

Izskataas kaut kaa jociigi

ir ir....vislabāk tā krunkainā sega jumta vietā izskatās pīlei - CV2 vai kā tur bija tam studentu citronam nosaukums.

Tēma: Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Sviests, bet saki - kāpēc Tev šito sābu vienkārši neieskaitīt ģimenes locekļos? Varēsiet kopīgi aizvadīt ne vienu vien pirmo skolas dienu un Ziemassvētkus..

Kā baznīcā mācītājs saka jaunlaulātajiem - līdz nāve (korozija) jūs šķirs

Tēma: Jaunā volga

smart235 rakstīja: jā, un vēl tā pobeda arī.

Pobeda ir GAZ-20, volgas priekštece.

A ja par Krieviju kā tādu, tad vēsturiskā īstā Krievija ir tikai tās bada guberņas ap Maskavu. Tākā mārrutks vien zin, kuru no autobrendiem drīkst pa īstam pieskaitīt Krievijai.

Tēma: Jaunā volga

recluse rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vot umora

GAZu ,starp citu, Krievijā uzbūvēja Fords.....Moskviču pēc kara atveda no Vācijas, ZAZu nošpikoja no NSU, VAZu uzcēla itāļi.....krieviem nekad nav bijusi sava autorūpniecība, viss no kaut kurienes labākajā gadījumā nopirkts.

ZAZ ir Ukrainā, nevis Krievijā.

Iževska, kur būvēja moskvičus, ir Udmurtijā. Ņižņijnovgoroda (GAZ) varbūt ir Krievijā, bet varbūt tomēr kaut kādā jamalu - ņencu zemē....ja jau gribi būt tik precīzs.

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Ideots rakstīja:

Lameļu jumts -

Vai tas ir tāds kā kādreiz LAZiem un PAZiem bija salokāmās durvis? Ar visām šķirbām un pārējo?

Tēma: Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Nu....

nu...

OBIĢEL!!!!!!!!

Tēma: Jaunā volga

Vot umora

GAZu ,starp citu, Krievijā uzbūvēja Fords.....Moskviču pēc kara atveda no Vācijas, ZAZu nošpikoja no NSU, VAZu uzcēla itāļi.....krieviem nekad nav bijusi sava autorūpniecība, viss no kaut kurienes labākajā gadījumā nopirkts.

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

bizenajs rakstīja: pusautomaats, tas ir parastaa kaarba bez sajuuga pedaalja!

Nē. Pusautomāts ir tad, kad uz augšu jāceļ ar roku, bet lejā krīt pats.

Tēma: Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Pirmais rakstīja: Centi..... saki taču vienreiz skaidri un gaiši - CIK TEV IR NAUDAS?!

Šobrīd nav necik daudz

Bet labā ziņa ir tāda, ka nākošnedēļ būs algas diena!

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Labrīt, sviesteņi un sviestenes!

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

TDIOTS rakstīja: beeeet kameer zjiifers veel laps ,

Mans žifers 47 gadi....nav vairs labs.

Gaidīšu Sviestu.

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Pazudāt

nu tad es ar.

Tēma: lai viņi baidās?!

taaneko rakstīja: Viennozīmīgi neesmu ASV fans- baigā tirliņu valsts, bet likumi gan sakārtoti saviem PILSOŅIEM par labu un arī tirzniecības politika attiecīiga.

Parēķini cik % no kopējā iedzīvotāju skaita satāda valsts birokrātiskais aparāts štatos un cik - pie mums! Jeņķu birokrātiem pietiek ja no katra hamburgera viņiem atlec puscents. Mūsējiem vajag puslatu.

Tēma: lai viņi baidās?!

Ozz rakstīja: bet pie mums katra jauna saiema ir kaa revoluucija peec Uļjanova-pasts, dzelzceļa stacija un pagastmaaja...pirmaas lietas ko sturmeet.

laabs

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Sviestc!

Es tā skatos, ka tavs sābs kuru tu biji apsolījis man pārdot pēc tam kad būšu uznaglojis mājai jumtu, paliek ar katru dienu lētāks un lētāks. Esmu nobažījies, ka viņu nenopērk kāds cits.

Man tev ie priekšālikums:

davaj brauc šurp pie manis, es tev iedošu āmaru un naglas, materiāls arī stāv sētā, trepes arī atradīsim tepat, nevajag tev savas vest līdzi no Rīgas....

Uznaglo to jumtu, jo man tāds sastrēgums darbā, nezinu vai sanāks atvaļinājums vai ne.

Kad tu uznaglosi to jumtu, es beidzot varēšu nopirkt tavu sābu. Nebūs vairs nekādi sirdsapziņu nomācoši šķēršļi.

Ko teiksi ?

Es jau labprāt, bet man ir ārsta izziņa ka es nedrīkstu strādāt fizisku darbu un celt neko smagāku kā 1 Litru alus nedrīkstu..

Ko nu lai dara

Pie mums var dabūt alu arī puslitra pudelēs.

Paņem tik naudu līdzi!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti