Pīenn.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Lūdzies pie pumpja!
Varena nācija...bet stulba.
![]()
bizenajs rakstīja:
Sviestc rakstīja: va vakariem ir alus jādzer un gaļa jācepj, a ne jāpotējas..
vo Idiņi pļā..
mees varam vienu vakaru uz balkona desu pacept....
No Sviesta desas nekāda dižā 'vakariņa nesanāks....vienīgi varbūt kraukšķīga ādiņa...ja nepārdedzina līdz oglei....
Pret pilošu flanci var cīnīties tikai ar citu flanci!
Tēma: NOVAJA VOLNA 2008.
Sviestc rakstīja:
Ozz rakstīja: notiek jau visaadi pasaakumi un festivaali, praidi, zvejnieksveetki utt..
tikai zinaamaam aprindaam ir vitaala nepieciešamiiba \m/ ka var atljauties uz savu tusinju uzaicinaat valsts prezidentu..(un šamais atskries ar')..
Tak tas Prezidens bij vajadzīgs lai varētu ierēgt par šamu praktiski krievijas privatizētajā dzintaru koncertzāles gaisotnē...
a kad Rīgas pilī Prezidens nolēma izrādīt godu māksleniekiem, tad Borisofnai nebij laika ierasties ar kaut kādu tur Valdi tikties, bija svarīgākas lietas darāmas...
Lai aprēKtu vajag vismaz divus - vienu kurš rēc un otru kurš ļaujās.
![]()
nevajadzēja ne trīs pilnas lapas, lai tēma no flanča pārietu pie jēlībām...![]()
![]()
![]()
Tēma: NOVAJA VOLNA 2008.
phenom rakstīja: Lābāk jau bučot pašam sevi pakaļā,
Tu esi cirka ekvilibrists![]()
Es ar savu radikulītu pakaļu nevaru aizsniegt....
![]()
![]()
Siksparnis rakstīja: ku-kū.
Šitā runā dzeguzes, nevis sikspārņi!
Ideots rakstīja: es atvainojos, kas ir 166.Ai,s
Cienītais filolog - poliglot!
Sen bija laiks saprast kas ir kas.
Sen bija laiks saprast cik klases izdevies pabeigt ne mazāk cienījamam topika autoram.
Un tāpat sen bija laiks saprast, ka šajā vietā uz Jūsu jautājumu var būt tikai viena iespējamā atbilde - PN!
![]()
Sviests, tev ir nepareizs mārketings. SSā tik lēti sābi nav. Zema cena atbaida pircējus, cilvēki domā ka tur kaut kas nav kārtībā. Uzliec cenu kādus 4000 Ls, tev viņu no rokām izķers!
![]()
Pirmais rakstīja: nē, Vadonim ir liegta pieeja šim resursam....
Nu beidz, to tak nevar izdarīt.
No citas ipeškas, piereģistrēties no sveša mobiļņika...tak elementāri.
:: Pašreiz iAuto sērfo
.................
purva_brideejs
...............
deksters mūs vēro!
![]()
Dakter, noņem to sāpi! Bet pampums lai paliek!!!!
![]()
Sajukuša man dienas.... kura tad pēc skaita ir šodien?
![]()
Sena tautas recepte saka, ka pret pilināšanu līdzot gala pamērcēšana zilajos graudiņos.
Tēma: NOVAJA VOLNA 2008.
Nu tā, ziņās dzirdēju un avīzē izlasīju kas tur bija ar to himnu. Man skaidrs, ka Lilitiņa nogāzusi kārtējo podu, jo nezināja pateikt Valdim ka pēc tāda auzgūsa jācelās kājās un jābrauc mājās. Piedosim Lilitiņai, tā gadās.... un padomniekus uz sitiena nevarēja sazvanīt....
Tāds jau ir klauna (lasi - muzikanta) liktenis - kas maksā, tam spēlē.
Patiess prieks par to ka biezie jaunkrievi ir pamatīgi uzmesti - dabūjuši fonogrammas par ļoti labu cenu.
Tā turpināt!
Osobij privet tovarišču Paulsu! I boļšoje spasibo!
![]()
Tēma: NOVAJA VOLNA 2008.
Es vēl saprastu, ja ceptos jūrmalnieki, kuriem tās šausmas deguna priekšā.
Bet gan Sviests gan Ozis takš atrodas sprādziendrošā attālumā no epicentra!
Hū kērz
Un pat visvecākajam TV ir opcija POWER OFF.
![]()
Pa sienu rāpoja divi ķieģeļi, viens sarkans, otrs - pa kreisi.
Kā lai nopērk Sviesta sābu, ja rokā tikai kārava dūzis![]()
Tēma: NOVAJA VOLNA 2008.
Ozz
Galerija
25.07.2008 13:59
tas ka krievs no lapinjas dzied Latvijas himnu-tas Tev liekas ok
=======
tātad tu esi to balagānu skatījies
es neskatos, nezinu neko par himnu...bet ja man vajadzētu piemēram Moldāvijā dziedāt viņu himnu, es arī dziedātu no lapiņas.
Sviestc
Galerija
25.07.2008 14:01
tikmēr mums taisa uz galvas,
=============
nezinu kas tev uz galvas, es nejūtu ka man būtu uztaisīts tāpēc, ka kaut kur vienā Latvijas koncertzālē notiek kaut kāds mani neinteresējošs pasākums.
Un tici man - tu tur sākumā rakstīji vai kaut kur citur pasaulē tas būtu iespējams - jā, būtu! Savāc piķi, nofraktē Alberthollu vai Kārnegija centru uz 3 dienām un dziedi kaut vai viens pats pa visu māju. Mierīgi to var izdarīt, tikai samaksā.
Gģe že ti maja Suļiko?
A par to ka pilsēta (Jūrmala) tiek mazliet pietirsta lai kreņķējas pilsētas tēvi. Un ja viņiem grūti savākt mēslus, tad lai nedod atļauju rīkot to festivālu. Man tas netraucē.....kam traucē, lai vēlēšanās balso par tādu Jūrmalas pašvaldību kura neļautu rīkot festivaivelu....
demokrātija tā ir.
Visu var panākt likumīgā ceļā
balsojot vai maksājot. Tā vot.
![]()