Sviests, tu speciāli iecēli šo topiku sarkanajā, lai izmestu aiz borta sāba tirus topiku
Kā Tev personīgi tas festivāls traucē? Tev ir tik smalka dzirde, ka Tu Juglā sadzirdi to mūziku? Vai tik asa redze ka no Juglas vari saskatīt visus kas brien pa sarkano tepiķi? Man ir televizors kurš rāda arī citus kanālus. Nomaini teļļuku, jeb palūdz lai kāds Tev iemāca esošo izslēgt kad negribi kaut ko redzēt!
Man personīgi pie pakaļas, kā Pauls nopelna sev piedevu pie pensijas - vai rīkojot ziņģu vai jūrmalas disko festivālu. Es neskatos nedz vienu, nedz otru.

p.s. tikko pabraucu ar Fokusu.....ble
, jāsāk domāt ka Ķengurs nav pasaules skaļākais grabētājs.
Pirmais, tik nesāc slapināt no laimes, ķengurs joprojām ir mēzlz....

TDIOTS rakstīja: nu 1o reizi pashi bijaam ljoljiki , truuka pie 85kkm , izraadaas ka renim vinja jaamaina uz 75kkm -tobish +10kkm ira pachotnijs perebors viss tika sachiniits EA un pie 150kkm(lai nonaujauktu 'periodiskumu' ) ,ieksh AF tika uzlikts Contiteh un arii visi roljiki kujoljiki nomainiiti - un tad taaaa cuuuuuka parpliisa peec 40kkm ???!!!! saceelu haju AFaa -beztolks , nopljuutija ka mees kjipa bezmaz odo esam sakrukjijushi un tukshi tisrham par tikkai 40kkm tjipa ja uz elljas mainjaas buutu braukaajushi pie vinjiem , nevis darijushi to blakus esoshajaa Autooplusaa , tad viss buutu dikti okun nobraukums buutu 'ticams' - karoch fufeljaina otmazka , akkal remonc uz LVL500
moraale prosta - zobene ( vismaz renim ) jaamaina pie diilera un katram autosam ira dikti jaazin un jaavaktee nomainjas periodiskums
Manam ķenguram no rūpnīcas apkopju intervāls noteikts 30 kkm, zobenes maiņa 3. apkopē - pie 90 kkm. Dīleris noteicis intervālu 20 kkm, zobenes maiņu pie 80. Dabā esot bijuši gadījumi kad pārtrūkst jau pie 50.
Es savu dzenu uz apkopi pa 15 štukām, tagad ir 60 - maiņisim nost (ja viņa vēl 1 nedēļu izturēs)

Sviestc rakstīja: ja neatbalstīsim vietējos ražotājus, tad vispār tikai uz ārvalstu onkuļa pilnīgi visa mūsu ekonomika strādās...
Tu esi pārliecināts ka naudiņa par Laimas šokolādes tāpelīti no tagad jau nelaiķa Juglas Supernetto nonāk vietājo ražotāju kabatiņā
TDIOTS rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Jānomaina zobaino siksnu kablukam, kamēr vēl nav pārtrūkuse.
manam vinja jau 2X truukusi , kautkas tai construkcijaa rittiigi iesmird
Kā to var dabūt gatavu
Es tā saprotu - ja viņa vienreiz pārtrūkst, tad maina nost....kā var pārtrūkt divreiz
Tev uzlika to pašu atpakaļ, tā'pat kā tās vecās kolodkas


Sviestc rakstīja: Es tomēr sliecos uz Laimas Šokolādi....
da nu i nakuj atbalstīt tos monstrus, kas mūs te ēd nost...
Izvēlies Latvijas preci!!
Laimas šokolādi ražo no importa kakao un importa cukura. Tad kāda starpība kur atrodas tas šokolādes vārāmais grāpis
Cita starpā - Laimas 'sokolāde smagi iesūkā beļģu tumšajai....
Pirmais rakstīja:
paprasi viņiem vai viņi tiek klāt kompim vairāk kā diagnostikas režīmā, man vajag pieaktivizēt riteņu spiediena datčikus
Paprasīšu.
Man gan nav skaidrs nafig tev to vajag. Gribi palikt ceļa vidū tikai tāpēc, ka kādā kalašā pietrūkst dažas desmitdaļas gaisa un tā ķerra tāpēc atsakās kustēt

Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ja pat tik vienkāršu lietu kā kolodku maiņu jāveic servisā un par to jāmaksā nauda, tad protams BU kolodkas izklausās diezgan amizanti.
Bet ja prot apmainīt pats pilnīgi par velti, kāpēc gan ne Tikai vajadzētu viņām būt no 1 komplekta.
Centi, Tu esi pircējs vai "Prohožijs" ar viedokli
Ja Prohožijs, tad Prohadji....
un nesmirdi te...
Pēc tik laipnas uzrunas es vairs neesmu pircējs.
tak rakstīju, ka sajaucu topikus, domāju ka Saab tirzniecības topikā apsmej manu Lidmašinu...
Piedod, ja vari.....
A par to, kas tur dega, tak po, Jugla ir liela..
viens Super neto vairāk, viens mazāk...
pilnīgi pie kājas....
Ir jau labi, neraudi.
Katram Sābam ir savs pircējs, tev tikai viņu jāsagaida.
Kamēr gaidi, apēd Snickers....
Supernetto es vienmēr pērku barību suņam, bet to es daru Jelgavas iestādījumā. Tā kā man arī pie kājas, ja Juglā kaut kas nodeg.

Jānomaina zobaino siksnu kablukam, kamēr vēl nav pārtrūkuse.
Starp citu, Pirmais,,,,, provincē ir viens Reņaultu serviss, kurš izgriež pogas Tev zināmajiem diviem Rīgas kantoriem.
Un es braukšu uz viņu nākošpirmdien.

Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ja pat tik vienkāršu lietu kā kolodku maiņu jāveic servisā un par to jāmaksā nauda, tad protams BU kolodkas izklausās diezgan amizanti.
Bet ja prot apmainīt pats pilnīgi par velti, kāpēc gan ne Tikai vajadzētu viņām būt no 1 komplekta.
Centi, Tu esi pircējs vai "Prohožijs" ar viedokli
Ja Prohožijs, tad Prohadji....
un nesmirdi te...
Pēc tik laipnas uzrunas es vairs neesmu pircējs.


veikals aizdedzies, jo liesmas no sadzīves atkritumu konteinera pārmetušās uz veikala jumtu.
Jumts ir no metāla, tāpēc dzēšana bija apgrūtināta.



nu būtu vismaz padomājuši, ko runā....
Vispār jau degoši metāli ir augstas bīstamības klases pažars.

www.tvnet.lv/...
Ui, nu ko var gribēt, ja pažarniekus komandē Aldis

Ja pat tik vienkāršu lietu kā kolodku maiņu jāveic servisā un par to jāmaksā nauda, tad protams BU kolodkas izklausās diezgan amizanti.
Bet ja prot apmainīt pats pilnīgi par velti, kāpēc gan ne
Tikai vajadzētu viņām būt no 1 komplekta.
Ozz rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Kindzulis rakstīja: nez... es saprastu ja tie kluchi miljonus maksaatu... padsmit Ls...
a par suudiigo variantu- trumulji un diski... tam autosam pietiek... paarbaudiits ja neliek bu kluchus....
netirz gan.... jebkuri kluči pēc pimās bremzēšanas ir BU
a Tew liekas laba doma audii piemunstureet žiguļa klučus kas no miskastes izvilkti
Tu mazliet ķer par drūmu.
Saulainajā sociālismā kad viss bija deficīts, likām kablukiem BU kolodkas, dabūjām no kautkāda Rīgas kantora kam bija Fondi un tāpēc viņi savām ķerrām mainīja pusnobrauktas kolodkas. Un kas
vienus 30 kkm viņas vēl gāja.
Ir līmētas no nenosakāmas izcelsmes Ferodo
Vienas gan nemaz nebremzēja....no kaut kādām aviācijas bremžu lentām. Toties diski nedila nemaz.

ei nu!
patiešām bode explodējusi

Ozz rakstīja: viena nedeelja liidz Atvalinaajumam, ibiopesso,

Man arī....
Miegs nāk vienmēr.
Tāds viš i.
Labrīt.
Puisēni un puisēni.

Tā rītdienas nāca un gāja,
Tā pagāja nedēļas....
Tā pagāja mēneši, gadi
Bet opels viens sēroja.

joop rakstīja: Pats arī braucu ar ksenona gaismām un kāds čibriks bija ,tāds arī ir palicis
Būsi iepircies Ķīnas krutku.

Sviestc rakstīja: kas tas Ferodo tāds ir
Nu ble, nezināt kas ir ferodo


Da tas tak ir visu bremžu ciltstēvs!!!! Jebkuras izcelsmes kolodkas jau Ulmaņlaikos sauca par ferodo, par staļina un hruščova laikiem pat nepieminēsim!
Kā tad šoferi sacīja
Bremzes nodilušas, jāuzkniedē jaunu ferodo!

Kāpēc obligāti jāizstāsta visiem ko tu pērc