Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

pusotra astoņdesmit.

Es neesmu pustraks.

Šoreiz kartingi pas, jo ir ģēlas.

Tēma: ABS Audi80(B4)

krishus rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: sābam priekšas abs zobi laikam bija uz granātas....

...

Un kuram tad nav uz granātas

Droši vien, ka visiem tiem, kam nav AWD...

nepareizi.... uz granātas nav tiem, kam granātas vispār nav. RWD tātad....

Tēma: ABS Audi80(B4)

Pirmais rakstīja: fiška bija tur, ka sābam esot (kā sviestcs teica par hre sābu) dažādas granātas ar dažādu zobu skaitu

Tā gadās netikai sābiem.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

laprit.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Nopērc divas platīna kartes, varēsi uzlikt reklāmu Ideots uz hokejistu formām.

Ja nopirksi trešo karti, varēsi rakstīt Ideots Lipmanam uz muguras.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Centis_Nuudele rakstīja:

Ideots rakstīja: Platīna abonoments rullē

www.dinamoriga.lv/...

Reklāma arēnā "Rīga" un "Dinamo" mājas lapā

Vot, nopērc platīna abonementu un uzliec arēnā reklāmu IEOTS.

pļin

IDEOTS!!!!!!!

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Ideots rakstīja: Platīna abonoments rullē

www.dinamoriga.lv/...

Reklāma arēnā "Rīga" un "Dinamo" mājas lapā

Vot, nopērc platīna abonementu un uzliec arēnā reklāmu IEOTS.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

neKunksti!

Tēma: Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Nepērk

Nāksies pagaidīt

apēd Snickers!

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Eita dirsti.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

a kur tad lai vecos aņukus stāsta, ja ne šite

pie normāliem cilvēkiem nevar, točņa dabūtu bietē.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

za*****!!

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

amerikānis, anglis un krievs nonāk debesīs.

a paradīze pārpildīta.

Dievs: kurš nosauks tādu skaitli kādu es nezinu, tas tiks iekšā!

amerikānis: miljons

Dievs: zinu tādu-vācies.

anglis: terabaits

Dievs: tas nav skaitlis, tā ir atmiņas mērvienība, bet vienalga zinu-vācies.

krievs: DAH UJA

Dies: ui, tādu gan nezinu-tu vari ienākt.

visu nakti Dievs domā cik ir dah uja....

no rīta aiziet pie krieva un prasa: eu, vecais, pastāsti cik ir dah uja?

krievs: nu tu apstājies uz sliedēm un ej uz priekšu, skaitot tos koka pārlikņus apakšā...

tad kad būsi ticis līdz zajebal,tad zini tā ir puse no dah uja!

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Gandrīz haika sanāca...

MB rullē!

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Saulīt vēlu vakarāi

Noriet dziļi jūriņā....

un mersedess aiziet noplīst.

Tēma: ABS Audi80(B4)

Pirmais rakstīja: sābam priekšas abs zobi laikam bija uz granātas....

...

Un kuram tad nav uz granātas

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Ideots rakstīja:

Ozz rakstīja: MB vispaar nav Probleemu!

ir, bet salīdzinoši daudz vēlāk kā pārējiem.

A

mersedesi noplīst vēlu vakaros

pārējās ķerras jau no rītiem

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Nāk meitene baltās zeķēs.

Tēma: ABS Audi80(B4)

Gregers rakstīja: Uhu, un kad man tāda probza bija ar saabu

Izskalo acis un izlasi, ka topiks par audi. Un nebāzies ar savu sābu ja neko nejēdz.PN.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Sviestc rakstīja:

SPYDERs rakstīja: PN

zemie lidotāji

SVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIESC !!!!!!!

šo un to vajag no auto detaljām tā ka beidz tirgot vecas miskastes un sāc strādāt

Nu tak pazvani, un viss Tev būss...

Nevar jau tā zvanīt dēļ dažām detaļām, ja nu tajā laikā kāds sāba pircējs grib piezvanīt un nekas nesanāk

Tēma: ABS Audi80(B4)

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja: 1) ABS darbojas virs 20 vai 30 kmph [neatceros]

2) Skaņu tu dzirdi, domā, ka elektroniska?

ABS savādāk darbojas, uz 50 bremzējot pedālis pulsē un riteņi neizslīd? Ja jā, iesaku iesākumam nomainīt ABS bloku, šitiem jābūt samērā izplatītiem.

abs darbojas arī zem 30kmh

ieslēdzas virs 4 km/h.

Tēma: ABS Audi80(B4)

Kāds no ABS dačikiem nedod pietiekamu impulsu. Tāpēc smadzenes domā, ka ritenis negriežas un ieslēdz sūkni. Tas ir tas troksnis.

Kāpēc nedod impulsu - iemesli var būt vairāki. Bojāts devējs. Aizlūzis vads. Nepareizi ieregulēts devējs - nevis par tuvu kā Krekeris sapņo, bet par tālu nost no zobvainaga. Pareizi ieregulētam devējam viegli jāskar zobvainagu.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Saabrīt!

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Sviestc rakstīja: Goda Vārds, tas toč nebiju es....

Intresanti, kurš ir tas sponsors/labvēlis

Pavaicā Redam, vismaz telefona Nr. viņš tev pateiks.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Sviestc rakstīja: a kuram pamuļkim tad naf ko darīt

Vislielākais sābu ienaidnieks ir Dexters....varbūt viņš

Lasītākie raksti

Jaunie raksti