Es tas nebiju....
![]()
![]()
![]()
![]()
piedod, Sviests....es rēcu....tūlīt dabūšu krampjus...
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Pirmais rakstīja: dušai joprojām nav griestu
Tad viņa funicē tikai tad kad līst lietus![]()
Ozz rakstīja: SPA riepaam
Benita re ku piedaavaa nesačakareet vasaru un njemt MB tagad, bet saakt maksaat veelaak, uz rudens pusi
Paņem tagad no Benitas mersi, uz rudens pusi atdod atpakaļ. Lai maksā Puškins.
![]()
Sviestc rakstīja: Katalogs rāda ka ar 4 skrūvēm var būt vēll dažadi diska augstumi, vai nu 59,1 vai 65,5 mm, itkā otrais variants ir mašinām ar ABS...
Nu es saku -Izlidojums
lielākais cipars nāk no 88. gada, ar ABS.
ursis rakstīja: ,ar KYB stakans staaveeja biski skiibi.
Nu re, vēl viens kurš saka ka Kājābāz šķībi metina atbalstus....
![]()
Šoreiz ir tas gadījums, kad cenu nosaka pircējs nevis pārdevējs. Tas šeit notiek, krīze viscaur un apkārt.
![]()
Diskiem izlidojums atšķiras. (Viļet). Bet 86. gadā laikam visiem vienāds, vēlāk sākas atšķirības.
Ideots rakstīja: krieviski labi var noraksturot: ļimonadņiki
Kā tev tīk....man piemēram vienalga vai tu sevi pieskaiti kofeiņikiem vai čaiņikiem..
tikai pavaicā fartukam, par cik viņš pārdeva savu sābu. Tāda ir reālā situācija neatkarīgi no iecienītākā dzēriena nosaukuma.
![]()
farruhs rakstīja: TAS NAV NEKĀDS DARBS, KUR NEKO NEVAR NOZAGT.
Ble, kur lai atrod piemērotu spaini![]()
![]()
Sviestc rakstīja: nu gribu 4200 EUR.....
Gadi skrien kā stirnas, bet cenas paliek iepakaļ....
![]()
Sviestc rakstīja: BMW markas automašinām tas ir piespraužams pie bremžu kluča un piedāvājās atsevišķi
nu ble, kā sarežģījuši vienkāršu lietu![]()
Sviestc rakstīja: Kluči Lukas pa 38Ls komplekts, dačiks 7Ls.
![]()
kāds vēl dačiks![]()
paskaidro lūdzu pāķim konstrukciju!
dakters dos, dakters dos,
dakters poti tirsā dos...
dakters dos, dakters dos,
dakters poti tirsā dos!
Suņam komplekso, bet Pozijam pašam karsto......
poti.
![]()
Ingaaaaa rakstīja: stūri nevar pagriezt ne pa labi ne pa kreisi,
Gaiss.
Gaisssss.
Gaissssssssssssss iekšāāāāāāā'........sissstēmāāāāāāāā
![]()
Ozz rakstīja: ev, juus-antikultuuras elementi!
nauhj es nevienu no jums salacgriivaa neredzeeju
Kultūtrāli cilvēki dara tā - apsveicinās, paklanās, pieliecās, paskaidro kur kad kāpēc mums bija jābūt saredzamiem Salacgrīvā....un pēc tam uzdod jautājumus.
Pie kam jautājumu vajag uzdot tādā formā, lai uzreiz nav redzams ka jautātājs ir lohs...
![]()
![]()
ABSam ir 2 "bloki" - elektroniskās smadzenes un hidrobloks.
Bet ja jau tev tas nav tik būtiski....lai veicas ar meklēšanu.
![]()