Yetti rakstīja: inžiniera cienīgs skaidrojums...
Ja tu visu laiku pozicionē kā neatzītu/ nesaprastu dižprofesionāli un pārējos kā idiotus ( no savas kanceles), tad tev (it kā tomēr kaut kādu specializāciju ieguvušam) būtu jāspēj skaidri un saprotami izteikt savu domu, tieši par to, kas skar tavu specializāciju, nevis "dzinēja relejs"...
domāju, ka liekot ieskaiti, pasniedzējs par tādu formulējumu izdzītu tevi no auditorijas...
ar tādām pašām sekmēm varēji pateikt "auto relejs"...
Tu domā ka ir vērts mēģināt pārliecināt inžInieri, kurš nezin kā var nopirkt atslēgu uz 16?

nazurbajev rakstīja: Balsošu ar Klitoru!
Kā tev ērtāk....
Pirmais rakstīja: Pirmais apgrieza kaktusu.... jamais bija paaudzies un sasniedzis pirts griestus....
pēc tam padomāju - laikam vajadzēja iztaisīt caurumu lai jamais aug uz otro stāvu
Varēji jau izmantot savu caurumu, nevajadzēja neko no lieka taisīt.
muttabor rakstīja: Vai kāds var pateikt kā pieslēgt dienas gaitas lukturus, lai tie iedegas tad, kad ir iedarbināts dzinējs, un sāk strādāt ģenerators?
Ja tu obligāti gribi lai gaismas iedegas tad kad sāk strādāt ģenerators, tad laika relejs nebūs risinājums (tas ieslēgs gaismas arī tad kad ģenerators nestrādās).
Vai tev to vajag?
Absolūta, garlaicīga vienveidība....
viena duša
viens kaktuss
viens ziepju gabaliņš
viens reno
viens pāris gumijnieku
vieni trusiki
viens pirmais.
karburatoram var uzlikt gan gāzi, gan nikolaju.
SEA rakstīja: es ēdu, ja...
...
Ēst nav dirst, vari paciesties.
Ar izcilām zināšanām šeit plāties tu vienīgais.
Dzināja relejs, bleeeeeeee......ja nezini pareizus nosaukumus, tad labāk neraksti neko.

p.s .
Aizvakar piezvanīja Pāvels un paziņoja, ka jawas bleķi ir gatavi.
Ursi, Tev nevajag vēl kādu komplektu, ja jau tik laipni piedāvā

Brīnos es , kā rudens dieienāāā....(J. Zābers)
varu saskatīt Urša bildes... tas saits vēl nav iekļauts mellajā sarakstā!
Bet nu tā java ir nomocīta - knapi velk . Mocis takš nav domāts aizdusas nomocītajiem, bet gan slaidiem braucējiem!

Seene rakstīja: Normālas kvalitātes džinsi neko nekrāso - ne gaišus sēdekļus mašīnā, ne baltas apenes.
Ja baltās apenes velk zem džinsiem, tad nekrāso. Ja velk virs džinsiem - hvz kā tad ir, neesmu mēģinājis.

Jekaķerina vakar mūs mazliet skāra.
Sāba ķēdi uz lūžņu točku varētu aizvilkt. Aizstumt gan laikam nevarētu....
A cik varētu maksāt tā apzeltītā sāba ķēde ja viņu nodotu lūžņos? Tā nav liela, nevajadzētu evakuatoru.
A fordam vispār nav ko lūžņos nodot.... viņam jau visi tie ļoriņi no PET, kas sābam vismaz no siļļku bundžu bleķa.
Sviestc rakstīja: Tā jau es domāju, ka Tu jau sen sapņo tikt pie mana Saaba!
Zini, vairs jau ne.
Pirms pāris gadiem, kad mans kaimiņš nodarbojās ar metāllūžņu uzpirkšanu, tad man tas sāābs būtu noderējis. Turpat blakus mājām, nekādu lieku izdevumu.
A tagad kaimiņam cits bizness - viņš ni Holandes tulpju kātiem taisa pīpējamo zālīti, bet lūžņus uzpērk otrā pilsētas malā. Man nerentējas tavu sābu uz turieni stūķēt, jo evakuatora izmaksas lielākas nekā lūžņu nauda par sābu.
Sviestc rakstīja: Lieta tāda, ka man šodien ir jāiet uz skolu, uz vecāku sapulci, a Sīcis teica, ka jauna skolotaja esot traka un pikta,
ta kā man kaut kā vienam iet ir bail....
ko nu lai dara
Uzraksti testamentu.
Sviestc rakstīja: Ursi, Labrītt!
A cikos Tu beiksi darbu
Kad tev nodzisīs gaisma, tad Ursis būs aizgājis mājās.
www.tvnet.lv/...
Ko te darīt - smieties vai raudāt
psec.....
Tu saki
SPS kolektīvam, protams.

Aizsūtīju šīs lapas printskrīnu uz PTAC.
Kolektīvam būs sūdi.
Un pasūdzēšos PTAC par maldinošu reklāmu dinamiskā portālā!