Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

TDI rakstīja: taalab gaazi liku 'pa daargo'~ls1000( ar PVN 'uz firmu' ) , vadiiba BRC , reduktoors BRC ,sprauslas KEIHIN un visu to kopaa asambleeja SIA DIMEKSS

Nu OK, bet Ozis tēmē uz 300 Ls........

un pat Ursis ir saskatījis krievu žurnālos brīdinājumus no garāžu bedrēm.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Ozz rakstīja: Kaut kas safisaas...

gribeeju teikt, ka odorants neizgaro....

kaut ko apliesi un ilgi smirdees.

Bleee....nu nevar ar viņu neko apliet, ja neesi speciāli nopircis 3litru burku to xxyymerkaptānu! To es gribu pateikt, ka tiek viņš ārpasaulē tikai kopā ar gāzi!

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Un saki ko gribi, bet auto ar samtrestā liktu gāzi ir safists auto.

Kaut vai tāpēc ka bagāžnieks aizņemts vai bez zapaskas jābrauc. Un arī tāpēc ka motorītim tomēr jauda mazāka. Un lieks smagums jāvelk.

p.s. nekā personiska....

Tev ir bijusi gaazmašīna

kkaa neesi lieliijies...

Pēc kā tu spried ka ir bijusi

Protams ka nav. Es tak saku - tā ir safista mašīna.

Un 'piedomā pats pie sava teksta - ka rūpnīcā uzliktā ir 3x dārgāka. Vai tad bez iemesla? Vienalga tas ir lētāk nekā dīzeļmotors, bet degvielas izmaksas lētākas...pirktu kā traki tādas ķerras.Tā kā tavi argumenti par to ka ražotājam nav izdevīgi neiztur kritiku.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Un saki ko gribi, bet auto ar samtrestā liktu gāzi ir safists auto.

Kaut vai tāpēc ka bagāžnieks aizņemts vai bez zapaskas jābrauc. Un arī tāpēc ka motorītim tomēr jauda mazāka. Un lieks smagums jāvelk.

p.s. nekā personiska....

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Ozz rakstīja: 1) (smird odorants, ne gaaze),

2) ja kaut kaadaa praiderasu kantorii aka "autogaaze"liek, tad pasaakums jau pasaa saakumaa ir nolemts neveiksmei...

1) odorants smird gan, bet atmosfērā viņš nokļūst kopā ar gāzi nevis no citas cibiņas...

2) tieši tā. Pie mums vispār pēc brīvības atgūšanas ar gāzes iekārtām ir pilnīgs haoss. Katrs var tankštellē nopirkt gāzes balonu, kaut kā piemuhļīt pie plīts..laikam ar Brocēnu dažiem dzīvokļiem vēl nepietika lai atjēgtos.

Un tieši tāpēc es neticu neoriģinālām, ne rūpnīcā uzliktām gāzenēm.

Domā ka resnie rietumeiropieši jau sen nefistu feniņu ar krievu gāzi, ja autoražotāji to procesu atzītu par pietiekoši drošu un masveidā ražotu gāzeniekus? Tie daži volviķi un citi sīksēriju izstrādājumi nav masveida produkcija.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Tam manam radiniekam, kurš piekrāso un kuru Zigis bik apņirdza pat neredzējis viņa darba rezultātu....mieru Zigi, mieru....

tātad - kad viņam atdzen kādu gāzenieku Made in Italy, Assembled in Jugla, tad viss bokss pēc laika smird.

Ja ķerra stāv zem klajas debess, pofig, to sīko noplūdi nejūt. Bet slēgtā telpā - smird.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Man piemēram garāžā ir bedre - pārsvarā remontiem. Ja zinam no fizikas ka propāns ir smagāks par gaisu var tikai iedomāties kas notiktu apmēram pēc nedēļu ilgas mašīnas neizkustināšanas no garāžas ja iekārtai būtu mikroskopiska noplūde.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Nu i nafig to krievu gāzi!

Par katru piepildītu bāku Putinam jauns rublis kabatā...

Tēma: Kadec

Pārmetināta mašīna sver par 20% vairāk nekā nemetināta.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Ozz rakstīja: Nedris, Pirmais, es tacu zinu, cik es meenesii nobraucu ne taa

lai buutu videeji 50 km dienaa... 16 uz Vecmiilgraavi, tad veel nereti triisciemaa jaaieskrien +22(Graavis-triisciems-Riiga), rupi reekjinot tas jau ir 40 km..

tad pareizini ar dienu skaitu meenesii un staavi briinies...

man sestdien bija šepte kapos - jāuzliek apmales. ķerru aizvedu, apmales aizvedu, melnzemi aizvedu, sūdiņus aizvedu, pusdienas paēst aizbraucu....itogo 60 km neizbraucot no miesta robežām.

Tēma: Pirkt S80 vai nē

Magistrs rakstīja:

vmartini rakstīja: Būs drošvien jāpērk auto, acis metu uz S80 T6, tādu kā šis piem.:

www.ss.lv/...

Vai šiem auto ar šiem motoriem ir kaut kas, izņemot topikos atrasto gaisa mērītāju, kam servisa apskati jāpievērš īpaša uzmanība, lai neiegrābtos papildus izdevumos? Cenu amplitūda ar ir tāda viltīga. Tapēc varbūt kāds ir zinošs un var kaut ko ieteikt?

Ja šaubies, neņem. A tā ideāls auto. Pagaidām vairāk neko neteikšu.

Tavējais?

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

ursis rakstīja:

ir 20 litri kjirši. kā viss labaak viņus atbrīvot no kauliņiem?

Izspļauj ārā.

tos kauliņus....

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

atvainojos.....

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

darbs nav pimpis, var pastāvēt!

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

rietas.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Sviestc rakstīja: Vot nevar sasēsties uz soliņa savā sādžē, ieraut "dzimtenīti" un smuki padziedāt...vot nevar...

Jālien zin ir uz rīgu, uz Lielās estrādes bļaustīties...

Maitas bļin...

Vismaz uz nedēļu Rīga bija tādas kā puslīdz latviešu pilsēta. Citādi jau jūs tur netiekat galā ar valsts valodas ievērošanu.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Es korķus netaisu.

Es skatos un nogaršoju kas zem korķiem apakšā.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Ko ta vajadzētu runāt

Tēma: menti un dziesmusvētki

Uggga rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Uggga rakstīja: priekšroka tam, kas brauc taisni vai griežas pa labi.

Kas tie par jaunatklājumiem

Laikam neskaidri izteicos - priekšroka tiem, kas brauc taisni vai griežas pa labi attiecībā pret tiem, kas brauc pretēja virziena un griežas pa kreisi.

Tb situācija, ka lauķis busā griezās pa kreisi, ignorējot pretimbraucošos, kas griezās pa labi.

OK.

Tēma: menti un dziesmusvētki

Uggga rakstīja: priekšroka tam, kas brauc taisni vai griežas pa labi.

Kas tie par jaunatklājumiem

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Keskesē?

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Hende Hôh!

p.s. tu tikai Namejz.....

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Ideots rakstīja:

un atvaļinājums rullē!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tad man piebraukt nākošsestdien Mārcienā

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

atļausiet?

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Ideots rakstīja:

man patīk iAuto

Man gan nepatīk.

Bet šitie loši gan man patīk!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti