neticami.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Yetti rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Man leišmales tankštellē acu priekšā piebrauca mobilā laboratorija, paņēma pa litram no katras kolonkas un 20 min. laikā iztaisīja analīzes. Ja kvalitāte nebūtu atbilstoša, tankštelle būtu ciet tajā pašā dienā.
Ja Valsts noteiktās prasības kvalitātei ir zemākas nekā Vācijā, tad tā jau nav degvielas tirgotāju problēma.
nebūtu ciet... fufelis tas...
nestrīdēšos. mei bī.
![]()
Man leišmales tankštellē acu priekšā piebrauca mobilā laboratorija, paņēma pa litram no katras kolonkas un 20 min. laikā iztaisīja analīzes. Ja kvalitāte nebūtu atbilstoša, tankštelle būtu ciet tajā pašā dienā.
Ja Valsts noteiktās prasības kvalitātei ir zemākas nekā Vācijā, tad tā jau nav degvielas tirgotāju problēma.
Ņemam caurspīdīfu iepriekš precīzi notarētu trauku lielāku par 5 litriem (jo dažkārt uz kolonkas stāv uzrakstīts ka precizitāte sākas virs 5 litirem), braucam pirkt utt.
Bazārs par lampiņu un nobraukumu Tur un Te ir tukša tiršana, kungi.
ursis rakstīja: vainiigs manam ir 191km/h uzraadiits. laikam no kalna un pa veejam
Tev jau bezmotors.
Mans paredzēts ātrumam 205 km/h.
![]()
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: neticu, ka rakstīts 0,5 L uz 10 000.
man poh
kad būs no laukiem uz pilsētu atbraucis, parādīšu reiz
Nākošsestdien braukšu garām pilsētai Mārcienai.
![]()
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
ursis rakstīja: visiem audi ir uzraadiits 1/1000km
Manam 1,5 l uz 1000.
Manējais to 1,5 L nostrēbj pa 15 000.
oki pierunaaji
bet polundra ja tik eed
Nedomāju vis, ka tas ir kaut kas extrēms. Tas patēriņš jau tiek uzrādīts ņemot vērā Vācijas specifiku - bānus bez ātruma ierobežojuma. Novīlē ar sniegbalto gulbi 1000km uz 200 stundā un tad paskaties, cik eļļas būs nostrēbis.
![]()
ursis rakstīja: visiem audi ir uzraadiits 1/1000km
Manam 1,5 l uz 1000.
Manējais to 1,5 L nostrēbj pa 15 000.
Ideots rakstīja: par eļļu- manam 3,2L R6 0,5 L eļļas uz 10 000 km ir pilnīgi normāli, aš grāmatelē tā rakstīts
neticu, ka rakstīts 0,5 L uz 10 000.
![]()
Pirmais rakstīja: vispirms atņirdzēs gaisa ieplūdes truba un rauj iekšā motorā smiltis apejot gaisa filtru.... t
ko tu te pļurini! Nav tur nekāda truba starp filtru un gaisa mērītāju. Ja tu domā to trubu kas iet no gaisa mērītāja uz droseļvārstu, tad neticu ka ieiespējams normāli pabraukt ja viņa ir pušu.
riebeklis rakstīja: Gaisa, salona filtrs, kas cits??
Tā kā esi ielicis komatu aiz Gaisa tad teikšu Tev, ka Gaisa filtrs noteikti nav pie vainas.
![]()
ursis rakstīja:
Sviestc rakstīja: Labrītt!!
Katram pa Saabam....
kam naf Saabs, tas ar cisu maisu..
vai pie germana ir kaarbas spilvens-KVALITATIIVS- !
auto marka ar interesee?
Vai tad tikai vienu mainīsi![]()
Ja ļopenē apēd hotdogu un kratoties tā desiņa nejauši nostājas šķērsām, tad laikam gan ir grūti izvemties.
Kad ļopenē piemetas jūras slimība - kuru ēdienu vieglāk atvemt? zupu vai hamburģeri
![]()
Ideots rakstīja: Sviestc, KUR Tu rītvakar esi sastopams
Priekšnamā uz raskladuškas.