Sveiciens Vārdadienā Sviestces mamzelei!
Dod banketu vai vismaz Dziesmusvētku biļeti!
![]()
Sveiciens Vārdadienā Sviestces mamzelei!
Dod banketu vai vismaz Dziesmusvētku biļeti!
![]()
Liku pēdu zem akmeņa
lai ir dakterim darbs un pateicība.
![]()
Ko muvdi, lai neved
Bet air baltic jūtami uzlabojis apkalpošanas kultūru.
Pagājšreiz no stokolmas atlidoja ar 1,5 stundu kavējienu, vakar tikai pusstundu.
![]()
AutoNets rakstīja:
Fuksis rakstīja: Padomu vajag!
Dots volvo s80, d5, 2,4motors, 2005.g
Jāmaina pakaļējais amītis. Taču autiņam ir kkāda tur ne ta aktīvā , ne ta kkāda tur advancētā piekare ...four/c???
uz cik naudām viens amītis + darbs varētu nostāties ??
un vēl: priekšējie lukturi (xenons) svīst ciet. cik tas ir nopietni? aikam kkur mitrums nāk iekšā...
ja nu tie būs jāmaina- uz cik naudām abi lukturi varētu nostāties ?
Musa Motors par vienu amortizatoru prasis 110-130 LVL, normalaka servisa ap 70 LVL, bet pavisam normali cilveki pirktu pa 50 LVL
Normāli cilvēki amortizatorus maina pa pāriem nevis pa vienam....
![]()
TDIOTS rakstīja:
man tuwojaas analoogjiska nelaime ,pie kam VIPi ( tsk ieksh USA ) , ja gribi afeterparty gemoroju ar sliipeeshanu/kraasoshanu , varu piespeeleet
Nopērc kādu rulli biezo plēvi, izklāj māju. Būs lētāk nekā visu pārkrāsot un parketu ēvelēt.
![]()
nu ja tu šitā, tad es lieku poooo uz darbu un tūlīt pat eju mājās.
![]()
TDIOTS rakstīja:
a Tu paprovee
buus weel lielaaks pooooo
nafig man lielāku poooo!!!!!
labāk piedāvā man lielāku algu!!!
![]()
![]()
TDIOTS rakstīja: kungi , jums galiigi nava taisniibas !
iistais speeks ir fabrikas ''AURORA'' zekjees !!!!
izveelies Latvijas preci !!!
ar karotiiti
Vēēē', kā tu vari ieēst zeķes ar karotīti![]()
![]()
Sviestc rakstīja:
Sviestc rakstīja: Ko jūs rakstiet muļķibas...
Kāds vēll baltais pulverīts Pirmajam
Tak sen visi zin, ka Pirmajam nevaig nekādu pulveri, Pirmais sasmalcina savas zeķes un šnauc..
Lūk, ar šito agregātu sasmalcina..
foto.inbox.lv/...
un kad sašņaucās tās zeķes, tad izskatās lūk šāds..
foto.inbox.lv/...
Nekas tamlīdzīgs nenotiktu, ja viņš šnauktu Vācu kvalitātes zeķes.
TDIOTS rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
TDIOTS rakstīja:
Pirmais rakstīja: incanti, kāpēc "dinamiskākajā auto portālā" nav vēl ziņa par to mezdista iebraukumu mentozauru busiņā????
vai tiešām atkal jāgaida 3. aprīlis????
juuties sabazjijies nezinjaa par 'balto pulveriiti'
Kāda neziņa...
Dīleri trāpīja virsū jumta firmas pārstāvjiem, par uzņēmumu iekšējām lietām parasti plaši nerunā.
tas i skaidrs
beet Pirmais ta joprojaam gaida un nesagaida 'postafku' !!! , laiks iet a zinju par 'baltaa pulveriisha' taalaakajiem celjiem nava
Nāksies viņam atkal atgriezties pie kaktusu sulas diētas.
![]()
TDIOTS rakstīja:
Pirmais rakstīja: incanti, kāpēc "dinamiskākajā auto portālā" nav vēl ziņa par to mezdista iebraukumu mentozauru busiņā????
vai tiešām atkal jāgaida 3. aprīlis????
juuties sabazjijies nezinjaa par 'balto pulveriiti'
Kāda neziņa...
Dīleri trāpīja virsū jumta firmas pārstāvjiem, par uzņēmumu iekšējām lietām parasti plaši nerunā.
![]()
pozitiivais rakstīja: pozy solīds!
tev šodien smuka kleita!
Sviestc rakstīja: Ja kas, vakar konstatēju, ka Super Zigim ir taisnība...
Tiešām visas labākās detaļas, pat Saabiem , ražo Vācu Mersedess..
foto.inbox.lv/...
Neizprotami...Sābus montē no Vācijā ražotām detaļām, bet vācu kvalitāte kā nav tā nav...![]()
![]()
![]()
Būšu izstrēbis jau kādu litru kafejas, bet Darbaprieks kā nenāk tā nenāk manā istabā iekšā...
Mjā, mainā laiki un cilvēki mainās līdz...
atceros, uz vieniem Dziesmu svētkiem 80.tajos gados atbrauca onka no Amerikas, pie reizes apciemot radus un lai nebūtu jābraukā ar tramvaju nopirka valūtas veikalā jaunu 24. volgu, kuru pēc tam atstāja radiņiem lietošanā...
Kur nu vairs tagad...
![]()
Kādu kodu jāliek priekšā lai varētu piezvanīt uz Smoļniju?
Sviests, nu kādus tik dzērienus tu neizroc![]()
![]()
Tad nebrīnos ka reizēm tev tāda jocīga rīcība, īpaši attiecībā uz autombīļu izvēli....
![]()
Pirmais rakstīja: kur šodien jādzer ziedi un konfektes?
Atslābsti....kaktuss nav nedz zieds, nedz konfekte.
![]()
anonimikis rakstīja: viens īblis tur lūžņus uz zemesgabala, kur pārējiem tas nepatīk.
Kam pieder tas zemesgabals?
Tam īblim vai tiem pārējiem?