Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Sveiciens Vārdadienā Sviestces mamzelei!

Dod banketu vai vismaz Dziesmusvētku biļeti!

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Liku pēdu zem akmeņa

lai ir dakterim darbs un pateicība.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

mani pie stjuartēm nelaida.

neesot labs ģīmis man...

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Ko muvdi, lai neved

Bet air baltic jūtami uzlabojis apkalpošanas kultūru.

Pagājšreiz no stokolmas atlidoja ar 1,5 stundu kavējienu, vakar tikai pusstundu.

Tēma: Volvo remonti un tehniskaas lietas

AutoNets rakstīja:

Fuksis rakstīja: Padomu vajag!

Dots volvo s80, d5, 2,4motors, 2005.g

Jāmaina pakaļējais amītis. Taču autiņam ir kkāda tur ne ta aktīvā , ne ta kkāda tur advancētā piekare ...four/c???

uz cik naudām viens amītis + darbs varētu nostāties ??

un vēl: priekšējie lukturi (xenons) svīst ciet. cik tas ir nopietni? aikam kkur mitrums nāk iekšā...

ja nu tie būs jāmaina- uz cik naudām abi lukturi varētu nostāties ?

Musa Motors par vienu amortizatoru prasis 110-130 LVL, normalaka servisa ap 70 LVL, bet pavisam normali cilveki pirktu pa 50 LVL

Normāli cilvēki amortizatorus maina pa pāriem nevis pa vienam....

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Man ir visi mājās.

Paldies Luftgamzai.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

aimbibek.

labrīt.

Tēma: meklēju auto uz 2 mēnešiem

TDIOTS rakstīja:

man tuwojaas analoogjiska nelaime ,pie kam VIPi ( tsk ieksh USA ) , ja gribi afeterparty gemoroju ar sliipeeshanu/kraasoshanu , varu piespeeleet

Nopērc kādu rulli biezo plēvi, izklāj māju. Būs lētāk nekā visu pārkrāsot un parketu ēvelēt.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

nu ja tu šitā, tad es lieku poooo uz darbu un tūlīt pat eju mājās.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

TDIOTS rakstīja:

a Tu paprovee

buus weel lielaaks pooooo

nafig man lielāku poooo!!!!!

labāk piedāvā man lielāku algu!!!

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

a man pooo.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

TDIOTS rakstīja: kungi , jums galiigi nava taisniibas !

iistais speeks ir fabrikas ''AURORA'' zekjees !!!!

izveelies Latvijas preci !!!

ar karotiiti

Vēēē', kā tu vari ieēst zeķes ar karotīti

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Kad man būs nauda, es pirkšu zeķes no Jaguāra ādas!

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Sviestc rakstīja:

Sviestc rakstīja: Ko jūs rakstiet muļķibas...

Kāds vēll baltais pulverīts Pirmajam

Tak sen visi zin, ka Pirmajam nevaig nekādu pulveri, Pirmais sasmalcina savas zeķes un šnauc..

Lūk, ar šito agregātu sasmalcina..

foto.inbox.lv/...

un kad sašņaucās tās zeķes, tad izskatās lūk šāds..

foto.inbox.lv/...

Nekas tamlīdzīgs nenotiktu, ja viņš šnauktu Vācu kvalitātes zeķes.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

TDIOTS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Pirmais rakstīja: incanti, kāpēc "dinamiskākajā auto portālā" nav vēl ziņa par to mezdista iebraukumu mentozauru busiņā????

vai tiešām atkal jāgaida 3. aprīlis????

juuties sabazjijies nezinjaa par 'balto pulveriiti'

Kāda neziņa...

Dīleri trāpīja virsū jumta firmas pārstāvjiem, par uzņēmumu iekšējām lietām parasti plaši nerunā.

tas i skaidrs

beet Pirmais ta joprojaam gaida un nesagaida 'postafku' !!! , laiks iet a zinju par 'baltaa pulveriisha' taalaakajiem celjiem nava

Nāksies viņam atkal atgriezties pie kaktusu sulas diētas.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

TDIOTS rakstīja:

Pirmais rakstīja: incanti, kāpēc "dinamiskākajā auto portālā" nav vēl ziņa par to mezdista iebraukumu mentozauru busiņā????

vai tiešām atkal jāgaida 3. aprīlis????

juuties sabazjijies nezinjaa par 'balto pulveriiti'

Kāda neziņa...

Dīleri trāpīja virsū jumta firmas pārstāvjiem, par uzņēmumu iekšējām lietām parasti plaši nerunā.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

pozitiivais rakstīja: pozy solīds!

tev šodien smuka kleita!

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Sviestc rakstīja: Ja kas, vakar konstatēju, ka Super Zigim ir taisnība...

Tiešām visas labākās detaļas, pat Saabiem , ražo Vācu Mersedess..

foto.inbox.lv/...

Neizprotami...Sābus montē no Vācijā ražotām detaļām, bet vācu kvalitāte kā nav tā nav...

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Būšu izstrēbis jau kādu litru kafejas, bet Darbaprieks kā nenāk tā nenāk manā istabā iekšā...

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Pozjka - tjurak!

Tēma: meklēju auto uz 2 mēnešiem

Mjā, mainā laiki un cilvēki mainās līdz...

atceros, uz vieniem Dziesmu svētkiem 80.tajos gados atbrauca onka no Amerikas, pie reizes apciemot radus un lai nebūtu jābraukā ar tramvaju nopirka valūtas veikalā jaunu 24. volgu, kuru pēc tam atstāja radiņiem lietošanā...

Kur nu vairs tagad...

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Kādu kodu jāliek priekšā lai varētu piezvanīt uz Smoļniju?

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Sviests, nu kādus tik dzērienus tu neizroc

Tad nebrīnos ka reizēm tev tāda jocīga rīcība, īpaši attiecībā uz autombīļu izvēli....

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Pirmais rakstīja: kur šodien jādzer ziedi un konfektes?

Atslābsti....kaktuss nav nedz zieds, nedz konfekte.

Tēma: sertificēts šrota vērtējums

anonimikis rakstīja: viens īblis tur lūžņus uz zemesgabala, kur pārējiem tas nepatīk.

Kam pieder tas zemesgabals?

Tam īblim vai tiem pārējiem?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti