Išgerj vienu suktīni, pabučok duktīni.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Pašgājējs iet 4 km/h (pēc pases datiem). Pļauju 1,5 h.
elementāra aritmētika, un bez jebkāda odometra vai soļu skaitītāja redzams, ka esmu dikti nopūlējies.
Manam mazdārziņam 1x nopļaut zāli nozīmē man norikšot apmēram 6 km.
Nevar saprast kas tagad būs - pastaiga pa dzimtās pilsētas zālāju vai tomēr lietus
Varētu takš uzlīt, ....
SuperZigis rakstīja:
Campari+ Apelsīnu sula+ledus= manta
īpaši jau tas ledus.....to var sūkāt....
![]()
Mans lielais velosipēds nelien iekšā bagāžniekā, bet ar mazo Ôme brauc uz darbu.
A no pašas leišmales mīties līdz piknikam...nu piedodiet..
![]()
SuperZigis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Steidzams pacients ienāca
vai steidzams process ...iznāca...
pēc kura māsiņa Ņura izspurdz no aparātu zāles manāmi pietvīkusi, bet laimīga.
![]()
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: SuperZloši.
Kas notrūka
Steidzams pacients ienāca![]()
SuperZigis rakstīja: nē, drīzāk PudeļRaideri
Izbeidz te savu alkoholismu propagandēt!
Kampara dzērējs, ippio maķ...
![]()
Bet ja jau Krievijā viņas joprojām ražo, kā saka Richi, tad kāda problēma pasūtināt kādā kantorī, kas tirgojas ar krievu traktoru detaļām?
Katrā bijušajā lauktehnikā tādi ir.
moriss22 rakstīja: provincē, iespējams, bet tad ir jaapbrukā puse Latvijas, lai iespējams atrastu....
Veikalos noteikti nē. Kādā šķunītī varbūt.
ursis rakstīja: nu tad 12.07 kuri buutu gatavi?
-ursis
- ?
Nespīd.
man ir Apstākļi.
![]()
Ozz rakstīja:
Tev ir RENAULT velosiopeeds
kaa iet brūķi tur
pēc čipšķuņinga ejot lopā.
![]()
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Manuprāt iekš iAuto Centis ir otrais debīlākais niks aiz Ideota.
...kas arī bija jāpierāda.
Dorisa arii taada inteligjences neskarta liekas
Kā jau lauku bāba.
![]()
Manuprāt iekš iAuto Centis ir otrais debīlākais niks aiz Ideota.
...kas arī bija jāpierāda.
![]()
Ozz rakstīja: Centi, negribi nosaukties atkal par Yonaasu
Kāpēc![]()