Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Grab Panelis

Piebaldzens rakstīja:

kaupo13 rakstīja: Problēma atrisināta!

Graboņa bij no mazliet atskrūvējušās skrūves, kas pievelk "glāžu savilcēju"

Paldies!

Un taapeec bija jaacep sjis topiks???

Normāls topiks. Cilvēks brauc ar auto, kam pēkšņi kaut kas panelī sāk grabēt.

Viņš nebrauc ar renaultu, kas defoltā grab visās iespējamās vietās.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

TV reklāmā iesaka orbit profešenel kad mēlei nav laba smaka un gribas kaut ko palaizīt......

Varbūt cien. Sviests neskatās TV

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

bizenajs rakstīja:

noleemu doties prom no taas vietas

bet mašīnu atstāji

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Tfu, ble,,,

ko grabat????

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Ko gribat?

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Jāiet mājās.

Priecīgu Wīkendu!

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Tas tāpēc ka viņš regulāri kails rāpjas vantenieka tornī un šļūc lejā pa trosi.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Tas puišelis Pozijs ar savu fekālijas krāsas golpu - vot tas var pīpināt , viņam piestāvētu.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Es neesmu nekāds atsaldēts sābists lai biezi apdzīvotā pilsētā pīpinātu.

Tēma: NSNF 165-tā Ziemas Riepa.

Pļe, kā nupat viena sābiste pa jelgavu izdarījās..

Kur palicis topiks par tiem sābistiem Gribas izkliegt sašutumu!

Pie sarkanās gaismas pāri gājēju pārejai, 17x bremzēšanas taisnā posmā, joslu maiņa bez pagrieziena parādīšanas, pagrieziens ieslēgts bet turpina braukt taisni....sābiste, ibio..

Tēma: NSNF 164 uno !

Vācijai bija ļoti, pat super laba izlase.

Tad, kad Bekenbauers un Co paši spēlēja un tad kad Bekenbauers bija treneris.

Bet tas bija sen...

Tēma: NSNF 164 uno !

Adios le Pidos!

Tēma: NSNF 164 uno !

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Maladci Ispanci!

scukas Vamosi, tīrā veiksme

Atļaušos nepiekrist jūsu viedoklim, cienītais kolēga!

Ja grib uzvarēt, jācenšās paskriet maaaazlietiņ ātrāk par pretiniekiem....

Maladci ispanci!

Tēma: NSNF 164 uno !

Grūten purgen.

Tēma: NSNF 164 uno !

Maladci Ispanci!

Tēma: NSNF 164 uno !

Palieciet savās vietās!

Es eju mājās!

Priecīgus Pēterus un Finālus!

Tēma: NSNF 164 uno !

Ideots rakstīja: ar krejieti braukt-sevi necienīt

kāds sakars TV ar auto

P.S. Pioneer

Nu re, šķibacaino ražojums.

Kāpēc vācu kvalitāti nepērc

OK, Miele ir Uhhh.

Bet ja runājam līdzības, tad miele nav MB, miele ir tuvāk RRoisam. Tur ir par ko maksāt, nevis tikai par šternu.

Tēma: Grab Panelis

exif rakstīja:

Tie trokšņi dažreiz mēdz interesanti pārvietoties.

It sevišķi pēc Jāņiem...

man ir gadījies izārdīt pusi salona, lai finālā konstatētu ka grab rocenes trose atdures kronšteinā zem grīdas.

Tēma: NSNF 164 uno !

Atkal atkārtošos, ka mans kolēģis jau gadiem pērk tikai BU korejiešus, un brauc bez bēdām.

No mehānikas viedokļa viņiem nav kur piesieties.

p.s. Ev, Zigi! Kādas firmas televizors tev mājās? Tiešām Loewe vai tomēr LG

Tēma: NSNF 164 uno !

Ideots rakstīja: paskatīsimies pēc gadiem 5-10, kas no tā huidaja pāri palicis

!!!!!

Paskatīsimies pēc gadiem 10 kas no šogad ražota širpotreba benceļa būs palicis pāri!

Tēma: NSNF 164 uno !

Ideots rakstīja: sūdīgi, ka neesi dzirdējis

Man līdz šim nekad nav nācies saskarties ar vajadzību pēc garantijas remonta.

Tāda gadagājuma mašīnītei kā manējā pat Daimlers ar Kraisleru un Alu Kaponi kopā garantiju nedotu.

Tēma: NSNF 164 uno !

Tās piektdienas nav tās garās.

Tas priecē.

Tēma: NSNF 164 uno !

Ir ražotāji, kas garantē izstrādājuma darbību kādu noteiktu laiku.

Ir ražotāji, kas garantē sava izstrādājuma remontu garantijas laikā.

Bet nekad neesmu dzirdējis, ka kāds ražotājs garantētu maiņas auto, televizoru, ledusskapi utt. kamēr izstrādājums atrodas garantijas remontā.

Tēma: NSNF 164 uno !

šaubu nav nekādu, ka baigi foršais auto ir Jaguārs.

Bet ja nepietiek naudas Jaguāram, tad jābrauc ar Ciguāru.

Tēma: NSNF 164 uno !

Ideots rakstīja: tēma;kam vajadzīgs Audi, kas prezentē sevi kā premium auto, bet būtībā tāds nemaz nav ?

Auto Rīga serviss vispār ir zem katras kritikas...

Kāda saite starp premium auto un sūdīgu provinces servisu

Tas tā, sarunas uzturēšanai.....

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti