Piebaldzens rakstīja:
kaupo13 rakstīja: Problēma atrisināta!
Graboņa bij no mazliet atskrūvējušās skrūves, kas pievelk "glāžu savilcēju"
Paldies!
Un taapeec bija jaacep sjis topiks???
Normāls topiks. Cilvēks brauc ar auto, kam pēkšņi kaut kas panelī sāk grabēt.
Viņš nebrauc ar renaultu, kas defoltā grab visās iespējamās vietās.

TV reklāmā iesaka orbit profešenel kad mēlei nav laba smaka un gribas kaut ko palaizīt......
Varbūt cien. Sviests neskatās TV

bizenajs rakstīja:
noleemu doties prom no taas vietas
bet mašīnu atstāji

Tfu, ble,,,
ko grabat????

Jāiet mājās.
Priecīgu Wīkendu!

Tas tāpēc ka viņš regulāri kails rāpjas vantenieka tornī un šļūc lejā pa trosi.
Tas puišelis Pozijs ar savu fekālijas krāsas golpu - vot tas var pīpināt , viņam piestāvētu.

Es neesmu nekāds atsaldēts sābists lai biezi apdzīvotā pilsētā pīpinātu.
Pļe, kā nupat viena sābiste pa jelgavu izdarījās..
Kur palicis topiks par tiem sābistiem
Gribas izkliegt sašutumu!
Pie sarkanās gaismas pāri gājēju pārejai, 17x bremzēšanas taisnā posmā, joslu maiņa bez pagrieziena parādīšanas, pagrieziens ieslēgts bet turpina braukt taisni....sābiste, ibio..

Vācijai bija ļoti, pat super laba izlase.
Tad, kad Bekenbauers un Co paši spēlēja un tad kad Bekenbauers bija treneris.
Bet tas bija sen...

Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Maladci Ispanci!
scukas Vamosi, tīrā veiksme
Atļaušos nepiekrist jūsu viedoklim, cienītais kolēga!
Ja grib uzvarēt, jācenšās paskriet maaaazlietiņ ātrāk par pretiniekiem....
Maladci ispanci!

Palieciet savās vietās!
Es eju mājās!
Priecīgus Pēterus un Finālus!

Ideots rakstīja: ar krejieti braukt-sevi necienīt
kāds sakars TV ar auto
P.S. Pioneer
Nu re, šķibacaino ražojums.
Kāpēc vācu kvalitāti nepērc
OK, Miele ir Uhhh.
Bet ja runājam līdzības, tad miele nav MB, miele ir tuvāk RRoisam. Tur ir par ko maksāt, nevis tikai par šternu.
exif rakstīja:
Tie trokšņi dažreiz mēdz interesanti pārvietoties.
It sevišķi pēc Jāņiem...
man ir gadījies izārdīt pusi salona, lai finālā konstatētu ka grab rocenes trose atdures kronšteinā zem grīdas.
Atkal atkārtošos, ka mans kolēģis jau gadiem pērk tikai BU korejiešus, un brauc bez bēdām.
No mehānikas viedokļa viņiem nav kur piesieties.
p.s. Ev, Zigi! Kādas firmas televizors tev mājās? Tiešām Loewe
vai tomēr LG

Ideots rakstīja: paskatīsimies pēc gadiem 5-10, kas no tā huidaja pāri palicis
!!!!!
Paskatīsimies pēc gadiem 10 kas no šogad ražota širpotreba benceļa būs palicis pāri!

Ideots rakstīja: sūdīgi, ka neesi dzirdējis
Man līdz šim nekad nav nācies saskarties ar vajadzību pēc garantijas remonta.
Tāda gadagājuma mašīnītei kā manējā pat Daimlers ar Kraisleru un Alu Kaponi kopā garantiju nedotu.

Tās piektdienas nav tās garās.
Tas priecē.

Ir ražotāji, kas garantē izstrādājuma darbību kādu noteiktu laiku.
Ir ražotāji, kas garantē sava izstrādājuma remontu garantijas laikā.
Bet nekad neesmu dzirdējis, ka kāds ražotājs garantētu maiņas auto, televizoru, ledusskapi utt. kamēr izstrādājums atrodas garantijas remontā.

šaubu nav nekādu, ka baigi foršais auto ir Jaguārs.
Bet ja nepietiek naudas Jaguāram, tad jābrauc ar Ciguāru.

Ideots rakstīja: tēma;kam vajadzīgs Audi, kas prezentē sevi kā premium auto, bet būtībā tāds nemaz nav ?
Auto Rīga serviss vispār ir zem katras kritikas...
Kāda saite starp premium auto un sūdīgu provinces servisu
Tas tā, sarunas uzturēšanai.....
