Bens_Jois rakstīja: Eu tauta!
Nevarat man aizdot 100eur ?
.
Ar sīknaudu nekrāmējos.
Tēma: NSNF 164 uno !
Bens_Jois rakstīja: Eu tauta!
Nevarat man aizdot 100eur ?
.
Ar sīknaudu nekrāmējos.
fux rakstīja: bet to nu laikam uzticēšu pārbaudīt kādam profesionālam elektriķim.
: ta paspaidi, parausti, paknibini viņu ar saviem pirkstiņiem vispirms....ja nosūbējis kontakts, pietiek iepūst kādu aerosolu. Ja nevari neko atrast, tad brauc pie Profesionāļa.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Vispār Nordekas šoferi daudzos gadījumos ir Eable People.
Laikam tik mazas algas viņiem maksā, ka normāli veči tur neiet strādāt. Saldus autobusu parks - diametrāli pretēja situācija. Buši vienmēr tīri, šoferi laipni utt.
(tas no Ômes piedzīvojumiem, viņa vismaz 3x nedēļā brauc uz Jelgavu).
Tēma: NSNF 164 uno !
ooPIS rakstīja: Pozjka-dur... tb pozijam pendele
Jep!!!![]()
Un es šorīt ilgi domāju, vaui nav kāds pazīstams Artis...
Piedod, Pozij, piedod....bet pendele no manis arī.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Un tad es nodomāju - ja viņš noslīpēs ķenguram sānus - lai slīpē. Tas viss notika tieši pretīm policijas mājai, būtu maršrutnieks stingri nokavējis savu grafiku.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Man apmēram pirms mēneša tepat leišmales miestā satiksmes busis a la Neoplan izgrieza priekšā uz galvenās ielas. Pie kam izgrieza tā, ka nosprūdināja visu satiksmi jo es spītīgi nepavirzījos malā no tās vietas kur nobremzēju. Tad ko man bija darīt, jo salonā (busī) bija cilvēki...
Taisīt razborku NSNF topikā
Teik it īzī...katru dienu gadās kābs Eable People.
Tēma: NSNF 164 uno !
Ideots rakstīja: ko darīt šādā situācijā, ja salonā atrodas visa ģimene?
Kura ģimene un kurā salonā?
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
:: Pašreiz iAuto sērfo
Centis_Nuudele
Ideots
ooPIS
Sviestc
.......
un vēl 45 viesi.
Feina kompaņja.....
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Monrô vs Kājābāz....
no personiskās pieredzes varu teikt, ka Monrô māk atbalsta šķivjus piemetināt pareizi....
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja:
un arī strādāt ar Monroe amartizātoru fanēm...
foto.inbox.lv/...
tā lūk!!!
Ja es pareizi saprotu, tad tagad kā pasaules labākos amortizatorus Tu tirgosi Monrô? Kājābāz vairs netirgosi?
Laba un pareiza doma, sen tā vajadzēja.
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja:
ursis rakstīja:
Sviestc rakstīja: Zdraviņke Pane!!
Good Mording Latvian Pipels!!
ĀTRI !
jiptvoju,kulish nestraadaa?
es strādāju tak,
bildes lieku...
foto.inbox.lv/...
a to man tur pāri par 300, domā ātri tas
Kas tev kaklā pakārts?
Plastikāta karte ar uzrakstu visās eiropas valodās:
Mani sauc Alnis, esmu no Juglas, lūdzu palīdziet man šķērsot ielu!
iespējams ka ar vada pārvilkšanu nepietiks. Varētu būt bojāts pat pīpētājs. Un sūdīgs kontakts ar masu viņam.
Tēma: NSNF 164 uno !
Bet es līdz pat šim rītam dzīvoju pārliecībā ka čehi vinnējuši. Atnāca veči uz darbu apņirdza mani....
![]()
![]()
fux rakstīja: Vai šīs problēmas varētu būt saistītas ar otrā piepīpētāja pieslēgšanu,
Atvieno viņu nost un būsi atbildi uz savu jautājumu atradis pats.
Tēma: NSNF 164 uno !
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Tīzlie čehi
viens čehs.....
peters čehs...
2 reiz izgaaja pastaigaaties....
Vislielākā cemme, ka pie 2:1 man aizkrita plakstiņi. Pašu labāko neredzēju![]()
![]()