Kārtot: Augošā secībā

Tēma: a6, volvo vai mersis a klase

nauva rakstīja: jā, es uzdevu šo jautājumu, jo, pirmkārt un tas arī galvenais, ka visas man ir bijušas TIKAI audi automašīnas -80, b4, tagad a4, tāpēc arī jautājums - ja jūs pirktu - tad ko....

Volvo.

Tēma: NSNF 164 uno !

Labi slidens sajūgs!

Tēma: NSNF 164 uno !

Ozz rakstīja: kad izspiezh, tad biku ir skanja....

Gultnis.

Kniedes tu nedzirdēsi. Tad kad kniedes nonāks līdz piespiedējdiskam tu to sajutīsi kā sajūga izslīdēšanu.

Tēma: NSNF 164 uno !

Iešu ēst.

Tēma: NSNF 164 uno !

Kādas skaņas var izdot sajūgs?

Vienīgi ja kāda demfera atspere izkrīt un maļās pa kurvi....

vai pārlūst diafragma...

skaņu var dot izspiedējgultnis.

Man tā domāt...

Tēma: NSNF 164 uno !

Ozz rakstīja: A ko

Sviestc tiešām aizlidoja

Sviests var tikai izkust. Palidot nu nekādi.

Tēma: NSNF 164 uno !

Dzirdēju, ka Dorisa iešot dekrēta atvaļinājumā.

Esot palicis par grūtu.

Tēma: NSNF 164 uno !

Ozz rakstīja: nezin, par ko vinji tai Aucee taa priecaajas

Kādi Viņi

Centis ar Nūdeli

Tēma: NSNF 164 uno !

Mazais ir kļuvis vēl mazāks.

Tēma: NSNF 164 uno !

Apsveicu visus mazajā sestdienā!

Tēma: lielie SUV ir pagātne

Centis mazliet pārcentās.

Tēma: NSNF 164 uno !

Ozz rakstīja: vismaz ģēla...

nez kur trekteris palicis

Aizvests uz procedūrām.

Tēma: NSNF 164 uno !

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Joprojām nāk miegs.

Brauciet ar jaunām vai vecām mašīnām, ar vilcieniem vai tramvajiem, bet nelidojiet ar Air Baltic!!!

Ômi dabuuji gaidiit

2x braucu...ap to laiku kad ļopenei te jānosēžas viņa man zvana no Stokholmas ka tad tikai sāks laist iekšā.

braucu pie švāģera skatīties futeni.

Tēma: NSNF 164 uno !

Joprojām nāk miegs.

Brauciet ar jaunām vai vecām mašīnām, ar vilcieniem vai tramvajiem, bet nelidojiet ar Air Baltic!!!

Tēma: lielie SUV ir pagātne

Kad slimnīcā Napoleonu štats pilns, pieņem ķirurga palīgus.

Tēma: NSNF 164 uno !

Bikses nost un purvā iekšā!

Tēma: NSNF 164 uno !

Centis_Nuudele rakstīja:

ooPIS rakstīja: apriilijs ar slapju vaaveri www.motopower.lv/...

duriki

Kā jums šķiet - kas tai fotografētajai meitenei pietrūkst?

Nezinu kā jums, bet man liekas ka viņai pietrūkst bikšeles.

Tēma: NSNF 164 uno !

ooPIS rakstīja: apriilijs ar slapju vaaveri www.motopower.lv/...

duriki

Kā jums šķiet - kas tai fotografētajai meitenei pietrūkst?

Tēma: NSNF 164 uno !

ooPIS rakstīja: apriilijs ar slapju vaaveri www.motopower.lv/...

duriki

Izskatās pazīstams Purvs....un DT75....

diez kam pieder tas aprīlijs

Tēma: lielie SUV ir pagātne

Nu pofig, lai valcē! Vismaz nav garlaicīgi.

Tēma: NSNF 164 uno !

ooPIS rakstīja: labriit slinkajiem pamponjaam- i darbiigajiem stabukaapjiem

moins.

air baltic sūkā.

uzdevums piektklasniekiem: cikos laimīgais mājās pārbraukušais pašažieris tiks ārā no air baltic lidmašīnas, ja pēc grafika ļopenei jānolaižas 21.30

Gribu gulēt!!!!

Tēma: NSNF 164 uno !

Sviestc rakstīja: Nu man katalogs rāda ka diametrs ir 228 mm, .

Varbūt, es neatceros precīzi. Kad noņemšu tad būs redzams īstenais izmērs.

Tēma: NSNF 164 uno !

ursis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Sviesc, a sajūga diskis manam 2,3 E pie tevis ir dabonams

Diametrs 260 mm, ja pareizi atceros Un kurvis piemērots Un ja ir tad ciki tas maksā

nu jau pie konkurentiem leetaak

Nu vot es saku cemme ka mājražotāju gadatirgu nokavēju

Tēma: NSNF 164 uno !

Fihtelis un Sachs

vai

Štepselis un Tarapuņka

Tēma: NSNF 164 uno !

Sviesc, a sajūga diskis manam 2,3 E pie tevis ir dabonams

Diametrs 260 mm, ja pareizi atceros Un kurvis piemērots Un ja ir tad ciki tas maksā

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti