OK, pastrādāsim .
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF 164 uno !
Ideots rakstīja:
wot, nopirksi C180
nezinu....Sviesc saka ka man jāpērk sābu. bet divus auto es nevaru atļauties.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Tad es pas, meijas nevar piemetināt.Tikai iespraust, iespraust, iespraust......
p.s. Šovakar pārbrauks Ôme, tad es akal būšu pieklājīgs.
vai ko atvediis ar?
Priekš tevis
Nez vai....
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Tad es pas, meijas nevar piemetināt.Tikai iespraust, iespraust, iespraust......
![]()
p.s. Šovakar pārbrauks Ôme, tad es akal būšu pieklājīgs.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Nopērkam būvmateriālu bodē urbi. Izurbjam mersedesam spārnos caurumus, augšpusē. Bet tā, lai caurumi sanāk arī riteņu arkās, nu cauri tiem plastmasas ieliktņiem. Caurumos iespraužam meijas tā lai kātu gali neskaras pie riepām, piesienam ar alumīnija drāti. Braucam. Vismaz 3 reizes dienā izbraucam caur kārtīgu peļķi lai kāti dabū ūdeni un meijas nevīst. Rezultātā uz visu vasaru ir auto kā nevienam. Prezidents Valdis aiz skaudības demisionē un iet strādāt uz Zilupes feldšeru - vecmāšu punktu.
nu ko piesējies pēc kāda principa tad diplomātu auto tie karogi stiprinās, a ?
nekas tur nav urbts
Piemetināti![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Nopērkam būvmateriālu bodē urbi. Izurbjam mersedesam spārnos caurumus, augšpusē. Bet tā, lai caurumi sanāk arī riteņu arkās, nu cauri tiem plastmasas ieliktņiem. Caurumos iespraužam meijas tā lai kātu gali neskaras pie riepām, piesienam ar alumīnija drāti. Braucam. Vismaz 3 reizes dienā izbraucam caur kārtīgu peļķi lai kāti dabū ūdeni un meijas nevīst. Rezultātā uz visu vasaru ir auto kā nevienam. Prezidents Valdis aiz skaudības demisionē un iet strādāt uz Zilupes feldšeru - vecmāšu punktu.
Tēma: NSNF 164 uno !
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Bet šitā ar karogiem tīšuprāt bojāt mašīnu Nav labi, man nepatīk.
šis daūja 1.o vietu Eiropā ar savu Audio.... tāpēc tie karodziņi... izstāžu auto...
Meijas izskatītos smukāk.
Tēma: NSNF 164 uno !
Ideots rakstīja: content5-foto.inbox.lv/...
senos laikos čomam bija žigulis ar kārtīgi izpuvušiem spārniem. Šim bija jāved jauno pāri uz zagsu, tad smuki tajos caurumos sasprauda meijas. Tas bija dabīga procesa rezultāts.
Bet šitā ar karogiem tīšuprāt bojāt mašīnu
Nav labi, man nepatīk.
![]()
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ideots rakstīja: th4.thumb5-foto.inbox.lv/...
Iedo komplektā mikroskopu!
Tēma: NSNF 164 uno !
ursis rakstīja: kaa nomainiit strikji veel nezinu nav skaidrs kaa tiek uzvilkta atspere. tiesa es nemaz to nepeetiiju
Apsēdies ērtā vietā, stabili atstutē pakaļu, muguru un vēlams arī galvu.
Noliec blakus pa ķērienam skrūvgriezi. Gadījumam ja uztraukumā trīc rokas, noliec vēl vienu skrūvgriezi, jo pirmais būs nokritis.
ņem to mehānismu vienā rokā, ar otru roku griez skriemeli tikmēr kamēr atspere uzvilkta līdz galam. Palaid atpakaļ tik daudz, lai caurums štimm pret caurumu. Iespraud spieķos skrūvgirezi lai federe netinas atpakaļ. Nolie visu to bundžu, atpūties , uzpīpē, noskaidro vai netuvojas lietus vai kāds cits attaisnojums darba atlikšanai uz nākošo dienu.
Tad ņem striķa galu mutē, saslapini ar siekalām utt., dari kā vecāmamma kad ver diegu adatā. Iever, aizmet mezglu. Izvelc skrūvgriezi, ar roku piebremzē lai nav baigais rāviens, atspere pati ietīs striķi iekšā.
Viss.
Tēma: NSNF 164 uno !
Un vispār, ja negribas locīties viņam pie apakšas, tad eļļu var izliet pa to pašu caurumu pa kuru lej iekšā. nopietni.
Man bodnieks tā ieteica rīkoties ar pašgājēju, jo tur ir baigais čakars no apakšas. Jāņem nost nazis, siksnas aizsargs, skriemelis, siksna...es pirmoreiz to izdarīju un secināju ka toč vienkāršāk ir izliet pa augšu.
Tēma: NSNF 164 uno !
ursis rakstīja:
P.S. nav tik traki a par cetrkanti,ka vinjus visiem tak nav(kaa man) ar ko apsmirgjileet seshkanti
ā, pieleca...eļļas korķis? Ta vinīem visiem tāds , vai itālis vai zviedrs. Ļoti labi der moskviča kvadrāts.
Tēma: NSNF 164 uno !
ursis rakstīja:
2. lai nomainiitu auklu pusmotors jaanojauc ?
Nē.
pirmkārt, aukla notrūkst pašā galā, viņu vismaz reizes četras nav jāmaina, tikai jāpārsien mezglu. Maini tad kad paliek pa īsu.
Jānoņem tā plastmasas dekorācija = 2 samorezkas.
Jāatskrūvē 4 skrūves ar atslēdziņu Nr. 9 vai 10 horizontālas abos sānos ventilatora kožuham. Noceļ kožuhu ar visu šnori no motora. Tālāk arī stāstīt? Kā uzvilkt atsperi, aplaizīt šņores galu lai var trāpīt caurumā ievērt, kā mezglu iesiet?
UncleSEM rakstīja:
mjaaaa Centis toč atbilst savam vārdam !!!
nekad neesmu par to šaubījies.
Tēma: NSNF 164 uno !
Ideots rakstīja: SVEISCT!
rītā, ap 17.00 Juglā sagaidi brigādi.......
vedīsi s'tures pirkstu uz reklamāciju
![]()
Tēma: lielie SUV ir pagātne
amiz rakstīja:
Es students buudams B4 juutos diezgan labi.
Ticu.
Kad es biju students,pat zaporožecā jutos labāk nekā eksāmenā.
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja: Kur tas Pajolis Centis pazudis ir
Biju izbraucis dienesta darīšanās.
Piedod, ja vari.....
![]()
Ļoti kvalitatīvi beņķi sanāk no sarkanās indiāņu ādas, no vēdera daļas.
Tikai pirms šūsanas piegriezējam jāmāk tā izvietot detaļas, lai indiāņa naba nesanāk šoferītim tieši zem sēžamā cauruma un lieki nekairina nervu galus.
Tēma: NSNF 164 uno !
Kad es vakar iemetu jautājumu par mazdu, Viktorīnas dalībnieku reakcija bija 100% tāda pati kā senāk atpakaļ, kad jautāju par sābu....
![]()
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja: 1)Centis naf vairs nekāds puišelis...
2)auto cena..
nu ja mēs salīdzinam tāda paša gada un līdzīgas komplektācijas BMW, Mersedesu vai Volvo...
tad arī šeit Saab uzvar pa visām kategorijām..
1) Ja tu tā uzskati, kāpēc gribi man par varītēm kā tādam puišelim iebarot sābu![]()
![]()
2) tā nu ir taisnība, to nevar noliegt. Kāpēc tā
varbūt tāpēc, ka visi nav tik bagāti lai lēti pirktu, tāpēc sābam tā cena neturās
![]()
UncleSEM rakstīja: Vai Centis zin kā maina eļļu automātiem ????
Es domāju ka Atlasā to mainija tāpat kā Centis visudaris - nolej tik cik līst un ielej tik cik izlija - tas ir apmēram 1/3 no kopejā eļļas daudzuma , automātiem to lietu tomer dara sarežģītāk !!!
Vari droši man ticēt - ja būtu vajadzība, es to atrisinātu.
Man kaimiņos dzīvo Arvīds, kurš strādā uz asenizācijas mašīnas. Sarunātu lai piebrauc pie garāžas atsūknēt.
elementāri.
Tēma: NSNF 164 uno !
Mamma mia!
Visu cieņu tev,Sviesc....es varu iedomāties....man jau izlasot tavu tekstu pagāja kādas trīs minūtes.....es varu iedomāties kā tu ar vienu pirkstu katru uzsisto burtu ekrānā aplūkojot un labojot kļūdas to garo penteri rakstīji.
Būsi kādu pusstundu vismaz tam ziedojis.
paldies tev!
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: MB ir klasiskā piedziņa. Ar labo smadzeņu puslodi es saprotu ka ziemā būs grūtāk nekā ar FWD.
es īsti neizprotu, kas tur ir bīstams? labas riepas un galvu un tad arī 360 PS RWD brauc bez pārsteigumiem
Ne jau bīstams....man garāžā jāiebrauc mazliet pret kalnu.
Atceros kā ar žiguli bija jānoņemās.
![]()