Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Patiesībā man tā izvēle arī mētājās starp zviedru un vācu mersedesu....
ja Tu salīdzināsi Volvo ar pliku C180- Volvo vienā setā vinnēs
C klasei baigi uz aprīkojumu jāskatās...... jo vienai ir viss, otrai tikai stūre un pedāļi bijuši pasūtīti
MB ir klasiskā piedziņa. Ar labo smadzeņu puslodi es saprotu ka ziemā būs grūtāk nekā ar FWD. Bet kreisā puslode saka, ka tā ārī neesmu iemācījies braukt ar FWD, jo lielāko daļu no sava šofera apm. 32 gadiem esmu nobraucis ar RWD.

Sunis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: garos braucienos labāk dažreiz izkāpt ārā pastaigāt, nekā riskēt aizmigt ērti atbalstītā pozā.
Man daudz labāk palīdz pusstundas, stundas miegs kādā pieturā, nekā staigāšana vai enerģijas dzērienu lietošana.
OK, guli pieturā. Tikai neguli braucot.

Es jau esmu rakstījis par renaulta brīnišķīgo izstrādājumu un varētu vēl daudz rakstīt.
Tak jau sapratīsiet tāpāt, kāpēc esmu cieši nolēmis SAVU naudu par franču tehniku neizdot. Tas attiecas arī uz sadzīves tehniku, ja kas.

Ozz rakstīja:
kaut kas man saka prieksaa, ka Centis ar kjenguru aatraak par 90 nebrauks
kolēģis regulāri brauc ātri (ap 140-150). tad norij ap 13 - 14 uz 100.
Baigais pieres laukums viņam. Un nekam nevajadzīgias pakaļējais tilts. Un paaugstināts klīrenss, un......nav jau nekur teikts ka degviela mums ir tā labākā....
katrā ziņā ūzera manuālī francūži zīmē spalviņu uz gāzes pedāļa un sarkanu strīpu tahometrā pie 3000 rpm.
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: A Tu vari panaakt, ka kjengurs eed 10 litrus
grūtāk ir viņu noturēt tajos 9 os litros. Ja vairāk jāpabraukā pa mājām, jeb jāuzmin virs 110, 10 litri aiziet ka smird.
kaut kas man saka prieksaa, ka Centis ar kjenguru aatraak par 90 nebrauks
cenšos nebraukt ātrāk par 100. bet dažreiz jāsteidzas, tā dzīve tāda.
Ozz rakstīja: es gan nepiekriitu!
ja galva buutu balstaama, tad daba buutu muus vismaz ar auna ragiem apriikojusi....
ja vajag galvu balstiit, nopeerc porolona apkakli...
tas galvas balsts ir tikai lai galvu nenorautu...ja kaads pokoļaa iepraido...
ar anatomisku staavokli tam ir mazs sakars, un ja biezi braukaasi, kakls sacakareesies veel vairaak...
gulēt gribētājiem iesaku ieklausīties mediķa viedoklī!

Ozz rakstīja: ...kur var njemties
labi, labi.....kuškuš....

Ozz rakstīja: A Tu vari panaakt, ka kjengurs eed 10 litrus
grūtāk ir viņu noturēt tajos 9 os litros. Ja vairāk jāpabraukā pa mājām, jeb jāuzmin virs 110, 10 litri aiziet ka smird.
garos braucienos labāk dažreiz izkāpt ārā pastaigāt, nekā riskēt aizmigt ērti atbalstītā pozā.
Es dodu priekšroku zapaskai bagāžniekā nekā riteņa formas gāzes balonam.

Nu tieši tā.
ciguārs ar 2,3 motoru vidēji noēd 8,5.
Ķengurs ar 1,6l zem 9 nekādi nepalien.
Sunis rakstīja: Visvairāk man nepatika galvas balsta izvietojums, braucot to ir ļoti neērti lietot.
Kā tad braucot jālieto galvas balstu?
Tas ir domāts lai pasargātu tavu sprandu no izmežģīšanas pakaļējā trieciena gadījumā, nevis gultas spilvena vietā.
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: Gaazi kaa variantu neizskati pilniibaa
Negribu samocītu mašīnu. Ja no rūpnīcas uzlikta, tad vēl tā...
nekljuusti smiekliigs....
tie laiki kad žigulim no sarganaa 50 litru gaazbalona trubu baaza gaisafiltraa jau sen ir aiz muguras
bagāžnieks aiztirsts jebkurā gadījumā. nekad neesmu ilgojies pēc gāzes.
Patiesībā man tā izvēle arī mētājās starp zviedru un vācu mersedesu.
To mazdu vakar pasviedu tikai lai dzirdētu jūsu domas, jo tie kas ar viņu brauc sakas ka baigi laba.
Savukārt vienu kolēģi kam 626.mazda, pavizināju ar savu vecenīti, jā viņš saka, audi pavisam cita lieta....
Ozz rakstīja: Gaazi kaa variantu neizskati pilniibaa
Negribu samocītu mašīnu. Ja no rūpnīcas uzlikta, tad vēl tā...
paldies, paldies....neesmu īsti painteresējies kā notiek lietas ar tiem leišu nummuriem.
īpašnieks tad būs kāds cits. kaut kā negribas man tādu situāciju.
Skaidrs.
Tikpat kā nav piedāvājumā....es skatos tepat latvijas tirgu...
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Viktorīna Iesaki Lauķim Pareizo Auto turpinās!!!!!
98-99. gada C 200 Kompressors
Ko nozīmē Kompressors? Turbīna klasiskajā izpratnē vai mehāniski piedzenams agregāts ķipa mazda xedos compressor
Un vai tas ir bendzīnnieks?
Nu, tu te vēl ilgi bolīsies vai piedalīsies Viktorīnā

markss rakstīja: Gregers vakar tāds pļāpīgs, līdz vēlai naktij, sen tāds nav manīts.
Ko lieto Kautko stipru un daudz Ilgi var turēt, malacis
Viņš ļoti ilgi strādā lai trūiskāršotu savus ienākumus. Un nemaz neko neraksta iekš iAuto.
tukšpļūtis.(c) Magistrs.
