Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 164 uno !

Ozz rakstīja: Centim jau prasiibas-

a)benziins

b)ekonomisks

c)manuaalais

d)lai Õmei patīk

e)leets

f)jauns

g;h;i utt

a) - pareizi

b).....kuram ta gribas baigo strēbekli

c) - pareizi

d) nevar ignorēt, jo Ôme piedalīsies ar naudiņu..., tāpēc sedans;

e) - tas ir relatīvs jēdziens

f) - nenojāts - tā būtu pareizāk.

Un ir vēl viena vēlme, lai būtu mazāks par cigāru bet tikpat ērts.

nevaru pagaidām neko tādu atrast.

Viktorīna Iesaki Lauķim Pareizo Auto turpinās!!!!!

Tēma: NSNF 164 uno !

Pasaki man vēlreiz......

morkens.

Tēma: NSNF 164 uno !

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: pastāsti kaut ko sliktu par c180.

par kuru gadu ir runa?

1,8 Motors venkāršs un zināms līdz riebumam, nekā arkārtēja, 4 stobriņi, ja normāli apkopes ietas, nevajadzētu būt problēmām.

Piekare? pāris šarnīri bukses 1x divos gados būs janomaina (apēram 30-40 LVL)

apmēram 10 gadīgs. Pēc 2000. nesamērīga cena.

Rūsa? bagāžniekā pie aizmugures arkām?

Tēma: NSNF 164 uno !

ursis rakstīja:

a ja nopietni koleegjim ir. taa pati probza kas manam C4 -kondicionieris. un kaut kaada piiraaga deelj grib dziit uz domeniku-diagnosticeet.

da cik viņu vajag, to kondicionieri...drīz pēc jāņiem jau būs ziemassvētki.

Tēma: NSNF 164 uno !

ursis rakstīja: tas bija LABAIS ! ja veel buutu vairaak iesitushi

tie spageti eedaji izskatiijaas ... nu kaa nedabujusji

tad bij vai nebij aizmugure? vai tas itālis kurš nožāvās aiz vārtu līnijas skaitījās darbā vai atpūtā?

Kurš zin smalkas noteikumu nianses?

Tēma: NSNF 164 uno !

Ideots rakstīja:

Pirmais rakstīja: jautājums - vai zigim ir mersis?

wtf

pastāsti kaut ko sliktu par c180.

Tēma: NSNF 164 uno !

ooPIS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

ooPIS rakstīja: par volvo- saka jau gan ka tie naff volvo- v40 un s40 (carisma vai ) bet tajos bij sasodiiti daudz vietas... lai gan arii gljukaini...

es biju pārsteigts. Nevis par to ka 40tajā aiz manis varēja normāli iesēsties pieaudzis cilvēks, bet gan par to ka 60tajā kurš itkā lielāks, iesēsties nevarēja.

gļukaini....ta kurai ķerrai nav savi gļuki? Un mazos volviķus vienmēr ir stellējuši kopā ne Zviedrijā un sadarbībā ar kaut ko...un tāpat viņi ir ripojuši.

variants ir.

holandee

tie oranžie...kā viņi vakar piesmēja spagetti speciālistus...

Tēma: Atlas Motors-mūsu \"laime\" un nedienas.

Tā kā Gregers te nesmuki apsaukājās, teikšu ka mani patiesi priecē, ka kāds serviss piečakarējis krutu apdrošināšanas speciālistu. Tieši apdrošināšanas speciālistu.

Dots pret dotu.

Tēma: NSNF 164 uno !

markss rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pastāstiet man kaut ko sliktu par šo:

www.autonet.lv/...

"kruti lietie diski ar gandrīz jaunām riepām!"

Šitie teksti labie

Jautājums ir par modeli kā tādu, paķēru pirmo sludekli.

Texts.....nu pofig.

Tēma: NSNF 164 uno !

ooPIS rakstīja: par volvo- saka jau gan ka tie naff volvo- v40 un s40 (carisma vai ) bet tajos bij sasodiiti daudz vietas... lai gan arii gljukaini...

es biju pārsteigts. Nevis par to ka 40tajā aiz manis varēja normāli iesēsties pieaudzis cilvēks, bet gan par to ka 60tajā kurš itkā lielāks, iesēsties nevarēja.

gļukaini....ta kurai ķerrai nav savi gļuki? Un mazos volviķus vienmēr ir stellējuši kopā ne Zviedrijā un sadarbībā ar kaut ko...un tāpat viņi ir ripojuši.

variants ir.

Tēma: NSNF 164 uno !

Ozz rakstīja: www.ss.lv/...

Kas tam labāks kā mazdai?

Tēma: NSNF 164 uno !

lablab, nesaķer nervu tīku....

Tēma: NSNF 164 uno !

ooPIS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

ooPIS rakstīja: .. ar blusaam elektriibaa .

Japānim

varbūt....neesmu dziļi šitajā līdis. Manā skatījumā ļoti labs salona izmērs - ne pa lielu ne pa mazu. Un cena adekvāta.

cena i vieniigais (manas domas protams)

OK

Tēma: NSNF 164 uno !

Ideots rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Centi, domā Latvijā par maz parādu vergu?

Tu meklēji nelielu auto

A4 ar 1.8. Tā piekare nav tik traģiska jau vairāk naudas izteiksmē, a pārejais tam ir salīdzinoši labs.

un ir tāds, kas pārdodas...par saldu cenu

www.mbclub.lv/...

Paudies, automāts neuzrunā.

Tēma: NSNF 164 uno !

Siksparnis rakstīja: Mtsuks galants, tam laikam daļas bija ļoti dārgas.

Junioram ir 91.gada. nekas dārgs nav. Un nekas daudz nav bijis vajadzīgs.

Kā ir ap 2000.šo, nezinu. Vai tur kādas būtiskas izmaiņas....pamaz viņi ir piedāvājumā.

Neslikts auto.

Tēma: NSNF 164 uno !

saab rullē!!!

Tēma: NSNF 164 uno !

Siksparnis rakstīja: Tad jau labāk vektru.

tie ecotek motori...

Tēma: NSNF 164 uno !

ooPIS rakstīja: .. ar blusaam elektriibaa .

Japānim

varbūt....neesmu dziļi šitajā līdis. Manā skatījumā ļoti labs salona izmērs - ne pa lielu ne pa mazu. Un cena adekvāta.

Tēma: NSNF 164 uno !

Pastāstiet man kaut ko sliktu par šo:

www.autonet.lv/...

Tēma: NSNF 164 uno !

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Siksparnis rakstīja: durvju stūri

neiebraucu....

Kas tur ko neiebraukt, paņem auto durvju apakšējo stūri un pašķirsti. Tā bija taisnība. Bet tā tiešām nekas nelūza, un gāja tiešām forši.

sapratu.

Tēma: NSNF 164 uno !

Siksparnis rakstīja: Tu meklēji nelielu auto

A4 ar 1.8. Tā piekare nav tik traģiska jau vairāk naudas izteiksmē, a pārejais tam ir salīdzinoši labs.

nelielu, bet 4-vietīgu. Lai var normāli 2 pieauguši pakaļā iesēsties. A4 manā skatījumā ir paknaps.

Piekare mani nebaida.

Tēma: NSNF 164 uno !

Ozz rakstīja: 1)ja jau Tevi taa darbaa nemiil,

2)un Tev taa patiik Cigaars,

3) ieteiktu ka jaanjem 850tais peedeejo gadu , veelams tomeer sedans utt....tie S/V70 ir taa pasa 850

1) ja spriež pēc jobelejā dzirdētā, es esmu vismīļākais un labākais. Gandrīz jau pats arī noticēju...gandrīz.

2) nu kas tur patīk....ērta un lēta ķerra, nekas vairāk.

3) nja....ir par to domāts....bet tas būtu neracionāls pasākums pie šodienas degvielas cenām - ņemt ķerru kas tērē vairāk kā iepriekšējā.

Tēma: NSNF 164 uno !

Siksparnis rakstīja: durvju stūri

neiebraucu....

Tēma: NSNF 164 uno !

Saab rullē!!!

Tēma: NSNF 164 uno !

nevaru izdomāt kā darīt....

1)jauns mazcenas/bezcenas vāģis līzingā

2)mazlietots mazcenas/ bezcenas vāgis bez parādiem

vai

3)daudzlietots lielcenas vēģis, arī bez pārādiem

maksāt procentus par lietotu ķerru uzskatu par nelietderīgu....

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti