Siksparnis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt.
MB ir širpotrebs.
gluži kā Audi.
Absolūti tāpat. Tikai audi neliek savu bļembu uz atritumu vācēju mašīnām un lētiem autobusiem.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Siksparnis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt.
MB ir širpotrebs.
gluži kā Audi.
Absolūti tāpat. Tikai audi neliek savu bļembu uz atritumu vācēju mašīnām un lētiem autobusiem.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ideots rakstīja: Sviestc jau i tāc...brauc ar SAABu, neciena ne sevi, ne līdzcilvēkus, ne arī apkārtējos
kuriem visiem jākratās bezpiekarē, jāosta 2taktu dzinēja dūmi
žēl cilvēku
![]()
Vai ar šo jāsaprot ka SAABs beidzot sapratis ka ar auto nesanāk un ķēries pie kājstarpē turamu pļerdaku ražôšanas
![]()
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Atrod man jaguāru ar kuru par tādu naudu var visu Rīgu izbraukāt!
Atrodi man īstu Jaguāru
Tik un tā MB ir širpotrebs!
![]()
Tēma: Audi a4 automāts raustās
ja tas ir slavenais muļķutroniks, tad apsveicu ar labu izvēli.
Tēma: NSNF 164 uno !
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Širpotrebs.
nevēlies izbraukt ? ar Širpotrebu?
Tas takš elementāri izdarāms! Es lauķis par 40 santīmiem varu ar mersedesu visai Rīgai cauri izbraukt. Un tu vēl teiksi ka tas nav širpotrebs
Atrod man jaguāru ar kuru par tādu naudu var visu Rīgu izbraukāt!
![]()
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ozz rakstīja: Man ir aizdomas, ka 90% Normaalo Servisu arii ne skruuves maina, ne liimi lieto
Ja Renaultu var pieskaitīt pie Normāliem auto, un Pirmais to jau sen ir izdarījis...![]()
tad man jāsaka ka tā firma pat jaunai mašīnai rūpnīcā neuzskata par vajadzīgu nodrošināt skrūves pret atskrūvēšanos. Kur nu vēl servisi...
![]()
Magistrs rakstīja: , kā teiktu deksters - tukšpļūtis.
.
Pilnīgi pievienojos.
![]()
Gregers rakstīja: Un vispār, ahūnie prieki jums diviem idiņiem, vismaz arī manam lūztošajam musarņikam kkāda šaize, a to braukāju kā tāds lunis un par servisu pat neiedomājos!!! Cik reizes paši esat bijuši servisā pa pagājušajiem diviem gadiem?
ne reizes neesmu bijis servisā, jo lai gan esi mani pagodinājis ar epitetu Idiņš atšķirībā no tevis, krutais apdrošināšanas ekspert, es kārbai eļļu māku nomainīt pats. Un tāpēc man nav nevienam jāprasa lai pēc garšas nosaka eļļas vecumu.
Tēma: NSNF 164 uno !
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Kolodkām Made in Normal Country līdzi nāk jaunas skrūves ar uzstrādātu pretatskrūvēšanās mastiku.
es tikai diskus mainiiiju...un suportus tiiriiju....
kalodkas vecaas palika, jo bija veel gana labas...
bet nu tas taa..
Pastāsti man kā var nomainīt diskus nenoskrūvējot kolodkas?
Ja vienreiz esi skrūvi atskrūvējis viņa skaitās veca un jāmaina. Vai arī jāuzliek vītņu līme.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Kolodkām Made in Normal Country līdzi nāk jaunas skrūves ar uzstrādātu pretatskrūvēšanās mastiku.
Tēma: NSNF 164 uno !
Ozz rakstīja: skruuve izskruuveejaas un otrai pusei!
taa kaa taa lieta bija nesen kustinaata un labi sasmeereeta..
Par daudz labi sasmērēta.
Ja bremžu sistēmā skrūvē atpakaļ vecās skrūves, obligāti jālieto šķidro atsperšaibu.
Tēma: NSNF 164 uno !
Ozz rakstīja:
koriš izpleta acis labi platas un teica "ka nuu nekas taaads vinjam veel nav gadiijies redzeet"
Viens mans korišs brauc uz Tavu iestādi pie daktera, varbūt arī Tu pats viņu esi caur tomātgrāpi vilcis cauri.
Vot viņam tavs korišš dakters ar saka, ka tādu vēl neesot redzējis. parasti cilvēki ar tādu mugurkaula defektu nestaigājot.
Tēma: Subaru Legacy 2008
Ideāli diski + ideālas riepas un nekādi atsvari nav vajadzīgi.
Vai tādi dabas fenomeni ir atrodami
Nezinu...
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ideots rakstīja:
Ozz rakstīja:
Saakaas trokšņi pie viena no ritenjiem, bremzeejot pazuda...troksnjoja arii ne vienmeer, bet kaadu laicinju pabraucot..
nuss, kas tas ir
1. gultnis.
2. kkāds šarnīrs
3.akmens aiz br. diska aizsargbleķa
4.kaut kas no operas par pārlūzušu kolodkas vadīklu, ko Ozis te jau dziedāja pagājšnedēļ...
![]()
Tēma: Subaru Legacy 2008
bulcinja rakstīja: vai nulliiteem autinjiem ir jaabuut ritenjeim balanseetiem?
![]()
ja tas būtu riteņu disbalanss, tev stūre vibrētu braucot, nevis tikai bremzējot.
Tēma: NSNF 164 uno !
Ozz rakstīja:
Saakaas trokšņi pie viena no ritenjiem, bremzeejot pazuda...troksnjoja arii ne vienmeer, bet kaadu laicinju pabraucot..
nuss, kas tas ir
Būsi kādam uz kājas uzbraucis, tas bļauj un taisa troksni.
Tēma: NSNF 164 uno !
Knābis konfiscēs Stūķi, ieliks seifā un pēc tam nevarēs atrast. Kāds būs palaidis Stūķi apgrozībā.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ozz rakstīja: labriit....
sanepidstacija naaksot
mees tacu kartfeļu stūķi netaisaam
Pārbaudīs, vai jūs to stūķi nepieņemat kā Pateicību.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
farruhs rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: dos akal vaļā.
Neko nedos... starp mums praktiski ne kā nav... tikai platoniskas kaimiņu attiecības.
DOS vaļā, ..Disk Operating System....
![]()
Divreiz ir bijusi darīšana ar Atlasu . Sajūga maiņa - nav īpaši kur piesieties. Problēmas ar iešprices elektroiekārtu - Atlasa elektriķis bija super.
p.s. kā var paskatoties uz kārbas eļļu noteikt noskrējienu....![]()
ta varbūt tā kārba tik nojāta ka nedēļas laikā piedrāž eļļu pilnu ar skaidām.