dos akal vaļā.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Gregers rakstīja: Servisa vecis bij atvedis to eļļu man parādīt jo zvēºeja ka tai eļļai ir vismaz 100k!
psec, supermens ir tavs servisa vecis.
Tēma: NSNF 164 uno !
Grūti teikt. It kā sākotnējā doma ir bijusi braukt garām...bet nav sanācis. Auto pats sagriezies šķērsām un prasījies iekšā tikt.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: nu ja taa čūska ir jaabrauc cauri elektriibas stabiem, tad es pienjemu, ka pat Sviestc to var izbraukt...maksimaali koncentreejies
Pareiza čūska caur el. stabiem ir tad, kad escorts trāpa pa A staba vienu kāju, izvērš riteņus katru uz savu pusi, kāja pārlūst un lido uz augšu, bet escorts paspēj pa apakšu izbraukt cauri un jumts paliek vesels.
Un divi pielējušies džeki ar divām tādām pašām mergām nāk elektriķiem paprasīt uzpīpēt.
Iz dzīves tas...
dzeeraaja laime
Pie kam nevis kautkur šurtur, bet pie Tērvetes alus brūža vārtiem.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ozz rakstīja: nu ja taa čūska ir jaabrauc cauri elektriibas stabiem, tad es pienjemu, ka pat Sviestc to var izbraukt...maksimaali koncentreejies
Pareiza čūska caur el. stabiem ir tad, kad escorts trāpa pa A staba vienu kāju, izvērš riteņus katru uz savu pusi, kāja pārlūst un lido uz augšu, bet escorts paspēj pa apakšu izbraukt cauri un jumts paliek vesels.
Un divi pielējušies džeki ar divām tādām pašām mergām nāk elektriķiem paprasīt uzpīpēt.
Iz dzīves tas...
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja: Kad biju iegājis tur zobu bakstamos nopirk,
![]()
Priekš kam tev zobu bakstāmie
Tu takš viņus (tos zobus) vari viegli izņemt, zem krāna izskalot un viegli ielikt atpakaļ!
Tēma: NSNF 164 uno !
Siksparnis rakstīja: Dēlēnam gandrīz 7 gadi. Es pa pedāļiem, a šis stūri groza. Vot i pilotē.
Mans "dēlēns" šitā pilotēja sākot no 3 gadu vecuma.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja:
farruhs rakstīja: Buenas tardes pendejos!
Sviest! Tev vispār vajag iemācīties izbraukt čūsku neizbraucot no garāžas.
Ja Tu ar vārdu "čuska" saproti to čibriku, kas Tev bikses spiež...
tad nedomā ka tā ir ar visiem...
Tev ir tikai slieka![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ozz rakstīja: vai tik tas nebija pasaakums Beerniem vecumaa LIIDZ 16 gadiem
![]()
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja: ...
Man škiet, ka naf nemaz tik slikti, ņemot vērā, ka manam Stūrmanim ir tikai 11 gadi!!
Tu esi varmāka.
Sēdināt mazu bērnu SĀBĀ...
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ozz rakstīja: koleegji te eed valdemaarrimmii salaatinjus....
drosmiigi ljaudis, ko lai saka
HVZ, mana Ôme ar vienādiņ iepērkas Maximā jelgavā. Viņa pati to izdomāja, es neesmu viņu ietekmējis,
Nekās līddz šim nav atgadījies. Bet viņa pērkas centrā pa ceļam no darba uz auteni. Un tā vien liekas ka centra bodē tomēr produkcija ir svaigāka, jo lielākas pircēju masas apgrozās.
Tēma: NSNF 164 uno !
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: a kur ta Centis pazudis šodien
Šašnorēts par salātu mazgašanu, un trauku nemazgāšanu
vari minēt vēl 2 reizes.
Divreiz vienu un to pašu caureju nedabuusi!
Ka tev pašam tā caureja...tputpu...
Man akal cemme uz medicīnu. Pieraks'tiju muteri šorīt 9.00 stradiņos uz konsultāciju. Reģistratūrā vēl pieteica lai ir laicīgi, jo dakters 9.os sāk pieņemt. Ta nakuj tas pieraksts, ja sauc iekšā tādā secībā kā atnākušie pamanās nodot savas kartītes
Veselu stundu pa virsu nonīkām.
Tēma: NSNF 164 uno !
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: a kur ta Centis pazudis šodien
Šašnorēts par salātu mazgašanu, un trauku nemazgāšanu
vari minēt vēl 2 reizes.
Biju RĪGĀ.
Man patīk pa rīgu braukt ar vecu putekļainu cigāru. Visi uzreiz redz ka lauķis iebraucis un dod ceļu jebkuras konfigurācijas krustojumā.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ple, jelgavniekiem ar smalki vēderi, saķēruši pļutku no Maximas rolmopšiem.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja: a kur ta Centis pazudis šodien
Šašnorēts par salātu mazgašanu, un trauku nemazgāšanu
vari minēt vēl 2 reizes.
Tēma: NSNF 164 uno !
Ozz rakstīja: nu tad skrien uz Austraaliju...
tuir cilveeki staigaajot ar kaajaam gaisaa
Intersanti...tad kādā virzienā viņiem piekare?
Tēma: NSNF 164 uno !
Tas ričags ir diezgan smags.
Ja bez ričaga karājas uz pussešiem, tad ar ričagu būs strogo verķikaļno. Uz leju, nevis uz augšu.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja: Izpis pats savu piekari!!!
ja karājas, nekāda dižā piša nesanāk....
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja:
bet vai Tev vaig
Nevajag.
Pagaidām nevajag. Pajautāju tikai sarunas uzturēšanai.
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja: kurai tos plauktus pērk kā maizi....
Pie tevis ir dabonami aftermārketi? jebšu tikai oriģināli figurē pasaulē![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Vienalga kādas tās sviras, 100/C4 piekare rullē. Uztaisīta tik prasti kā ar neasu cirvi, no remonta viedokļa supertehnoloģiska. No uzbūves/darbības viedokļa neloģiska. Bet darbojas!
![]()
Tēma: ???? Par C klases MB
Es kādas divas reizes esmu izmetis naudu nopērkot Auto Bild. Aiz gara laika lai ir ko palasīt. Jāpiekrīt Yetim, tie "experti" un vispār viss žurnāls ir (bija toreiz kad lasīju![]()
) AutoCālim.lv līmenī.