Seene rakstīja:
Man šis salīdzinājums liekas pietiekami objektīvs.
Tad jau viss kārtībā. Man prieks ka tu labi jūties.
Tēma: BIODĪZELIS
Seene rakstīja:
Man šis salīdzinājums liekas pietiekami objektīvs.
Tad jau viss kārtībā. Man prieks ka tu labi jūties.
Tēma: NSNF 164 uno !
Ursis sācis aizdomīgi interesēties par vecu volvo.
Kāds tev ir ieriebis un gribi tagad nopirkt biezus buferus![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Pirmais rakstīja: ķengurs tagad būšot 2x2
Ķengurs kā ķengurs. Pakaļkājas vien ir, priekšējās var neskaitīt.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ja
Dzirdēju baumas ka renaults vairs 4x4 ķenguru neražojot.
Tagad nezinu ko darīt - slīcināt veco Lielupē un prasīt jaunu 4x2, vai braukt ar to pašu.
![]()
Tēma: BIODĪZELIS
Seene rakstīja: tests diviem reāliem 3.0TiD uz stenda. Rezultati apskatami šeit: www.iauto.lv/...
Tur jau tā lieta, ka DIVIEM motoriem.
Ja gribi objektīvu salīdzinājumu, jātestē 1 motoru ar abām degvielām.
Tēma: NSNF 164 uno !
ursis rakstīja: incanti cik ir realais noskrejiens?
+ljimons?
www.autonet.lv/...
Tankiem noskrējienu nemēra.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Kaspersky rakstīja: Brīt, spameri hrenova. Lai jums labs rīts ar labu noiešanu
kāda tev interese par mūsu noiešanu
gribi nosmeķēt
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja:
gudram pietiek ar to mazumiņu, kas ļauj viņam justies labi..
Bet ko darīt tiem kas lupatiņas nepīpē
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ideots rakstīja:
Sviestc rakstīja:
Latvenergo-Nagu maucēju banda!!
atbalstīts!
Pokuij.....apsalūti pokuij....
![]()
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Tik nesāc tagad postēt linkus ar oficiālo abreviatūras atšifrējumu.... to ka viņi kaut kādus kukuruzņikus salavenajai Zviedru armijai (kura ielūza Peipusa ledū) būvē, to es zinu.
Tu labāk pastāsti cik daudz laba esi palaidis dzīvē garām kamēr pelni naudu sāba uzturēšanai.![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja: izskatās, ka ta arī neviens te nesaprot..
ko īsti nozīmē
SAAB....
Un ko tad īsti SAAB nozīmē
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ozz rakstīja: Saabs nav Dāvana, bet gan ......
Kā pirmā iemaksa....ne jau kā dāvana.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja: Ar Paldies Tu cauri netiksi..
Labāk maziņš spainītis ar Alu un zacenīti, nekā Liels Paldies !!
Tādā gadījumā arī kārtīgu dāvanu gribu.
Tavs vecais sābs varbūt varētu derēt kā pirmā iemaksa vai kā tamlīdzīgi...
![]()
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja: ,
kārtējo Gadu Slieksni pārkāpjot!!
kārtējo....
jāsāk lūkoties pensijas virzienā.. es to jau sen esmu pelnījis.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja: Labrītt!!!
Suminājumi Centim Zostiņam Džonasam fon Dorisniekam ,
kārtējo Gadu Slieksni pārkāpjot!!
Lai Tavs mūžs ir ražens, darāmie Darbi pamatīgi un līdzgaitnieku atmiņās paliekoši....
Un lai Veiksme un laba Veselība Pavada Tevi ,šos Dižos Darbus darot!!!
Vienvārd,sakot....
Priekā-Trenner, un naf ko Trakot!!
Paldies!
Tēma: Autoledusskapis
kvatra rakstīja: dzērieniem parocīgāks ir tas ar sasaldējamajiem elementiem
Elementu vietā var izmantot sasaldētu minerālīti plastmasas pudelēs. Būs kastē auksts un reizē lietderīgi izmantots tilpums.
Tēma: NSNF 164 uno !
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: Apsveikumi Yonasam un Co Jubilejaa! Noveelu no visas sirds jaunas draatis un stabu kuraa nau jaakaapj!
Paldies!
p.s. kas ir Co
Centis, Dorisa utmldz meža zvēri
ZOOloģiskias dārzs.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Pirmais rakstīja: svinbīgi paziņoju, ka ilgspēlējošais NSNF šaha turnīrs ir noslēdzies
vietu sadalījums ir sekojošs - www.nsnf.times.lv/...
bučas uzvarētājiem
p.n.
apsveicam laimētājus
Apsveicu Dorisu ar iekļūšanu olimpiskajā sešniekā!