Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 164 uno !

Japnis rakstīja: Kurva!

Paldies!

Tēma: NSNF 164 uno !

Siksparnis rakstīja:

Bucefals rakstīja: Yonasam pendeļje! Nu kā jau pie dzimumdienas pienākas...

Ooo, no sirds pievienojos.

Paldies!

Tēma: NSNF 164 uno !

Ozz rakstīja: Apsveikumi Yonasam un Co Jubilejaa! Noveelu no visas sirds jaunas draatis un stabu kuraa nau jaakaapj!

Paldies!

p.s. kas ir Co

Tēma: NSNF 164 uno !

Ideots rakstīja: Apsveikumi Centim! Audz liels un nedzen nost ūsas !

Paldies!

Tēma: NSNF 164 uno !

Kindzulis rakstīja: pendeljgratulaacijs un Daudz Laimes

Paldies.

Tēma: NSNF 164 uno !

Bucefals rakstīja: Yonasam pendeļje! Nu kā jau pie dzimumdienas pienākas...

Paldies.

Tēma: Puto motors..

msh rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vai šim motoram ir eļļas filtra apsilde?

Eļļas filtra apsilde? Tu gribēji teikt - eļļas dzesētājs

Mans mazais draudziņ, atvainojos par neprecīzu terminu! bet tu jau saprati manu domu gājienu un tas liecina ka tavas smadzenes vēl nav galīgi aizlietas ar koka kolā izšķīdušiem čipsiem. Tas priecē.

Dzesēt vai sildīt - process relatīvs kā jau daudz kas šajā pasaulē. Piemēram ziemā tas Dzesētājs vismaz kamēr motors uzsilst, varētu darboties arī kā Sildītājs. bet tas nu tā.....

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

GangBoy rakstīja: Man ir palikusi viena partija ar Centi aka Dorisu. Ja viņš būs, tad arī es būšu, lai gan, varu arī aizbraukt papļēgurot un tāpat uzspēlēt for fun.

Nebūšu.

Baigi tālu, bendzīns dārgs, vilciens tur neiet....

Saņem no manis punktu.

Un pārējie nedaspēlētie arī.

Tēma: akumalatora uzlādēšana & pārbaude

viktors1961 rakstīja:

andrix rakstīja: Var, var uzlādēt aķīti ar braukāšanu vien, protams, ja ģenerators, pats aķīts(nav sācis jau sadalīties, sairušas plates utt) un starteris ir kārtībā. PROTAMS šādi nevar uzlādēt aķīti PILNĪGi, jāleik uz lādētāja ar mazu strāvu ! Un šādi nepilni uzlādēts aķīts atrāk nobeidzas, tāpēc vien ieteicams ja ir pilnībā bijis nosēdināts dēļ atstātām gaismām vai kā vēl tomēr uzlikt uz lādētāja un pilnībā uzlādēt.

Nejauc terminoloģiju un nepieredzējušiem braucējiem galvas. UZLĀDĒT NEVAR!!!! Tu blīvumu elektolīta tam savam aķim mēºīji? BRAUKT VAR, nestrīdēšos. Un tās pilnīgi atšķirīgas lietas

Pieredzējušais braucēj, davai apskaidro kāda atšķirība 12V nominālspriegumam aķā lādēšanai no mašīnas ģeneratora pret tādu pašu spriegumu no lādētāja?

Ja to ķerru brauc katru dienu un vairākus 10 km, nevis tikai līdz tualetei un atpakaļ, ļoti labi uzlādējas.

Tēma: NSNF 164 uno !

Mimras!

Tēma: NSNF 164 uno !

Klibic klibic pusotra astoņdesmit.

Tēma: NSNF 164 uno !

Sviestc rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Jautājums znatokiem:

vai sosītāji arī ir sexuālā minoritāte? Ja ir - tad vai viņi ir arī diskriminēti

es tagad, Pozija vieta, panemtu advokātu brigādi un sāktu bīdīt moralās kompensācijas pieprasīšanas procesu....

Es redzu, ka tu nezini vārda Diskriminēts nozīmi. Tas nav tas ko tu domā, par to nevar prasīt kompensāciju.

Tēma: NSNF 164 uno !

pozitiivais rakstīja: ......ja stanu pederasom

lai veicas!

Tēma: NSNF 164 uno !

Jautājums znatokiem:

vai sosītāji arī ir sexuālā minoritāte? Ja ir - tad vai viņi ir arī diskriminēti

Tēma: NSNF 164 uno !

pozitiivais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Eu, brašie rīdzenieki! Lūdzu izpalīdziet!

Aizejiet lūdzu kāds uz rītdienas praida trasi un pamēriet asfalta temperatūru!

Man vajag zināt vai špīļkas nedursies asfaltā. varbūt jāvelk platformenes.

ideots.....arī tur būšot

Katram sevi cienošam pediņam tur ir jābūt! Nekautrējies, nāc bariņā!

Tēma: NSNF 164 uno !

pozitiivais rakstīja: apēdu kūku...tagad eju nolikt kluci

Nesajauci kārtību? Tiešām ir tā kā uzrakstīji

Tēma: NSNF 164 uno !

Eu, brašie rīdzenieki! Lūdzu izpalīdziet!

Aizejiet lūdzu kāds uz rītdienas praida trasi un pamēriet asfalta temperatūru!

Man vajag zināt vai špīļkas nedursies asfaltā. varbūt jāvelk platformenes.

Tēma: Signalizācijas uzstādīšana telpai

Centis_Nuudele rakstīja:

Peksiic rakstīja:

man sievasmaate suudiiga shashlika taisiitaaja

netirs. Tavs atkāznieks bija smeķīgs.

šis te.

www.iauto.lv/...

Tēma: Signalizācijas uzstādīšana telpai

Peksiic rakstīja:

man sievasmaate suudiiga shashlika taisiitaaja

netirs. Tavs atkāznieks bija smeķīgs.

Tēma: NSNF 164 uno !

Es neesmu Džeina Fonda.

Bet Tu, Sviestiņ

Tēma: NSNF 164 uno !

Sviestc rakstīja: kā jau vienojāmies, tas bija uz mana rēķina..

ple, uzjautrināji ...

Tēma: NSNF 164 uno !

Yonas, marš pusdienās ibio!

Tēma: NSNF 164 uno !

Man jau likās, ka lielā sābtirgošana bija beigusies...

Tēma: NSNF 164 uno !

Sviestc rakstīja:

Pēr no manis l-zondi....

un komplektā saņem Saab 9-5...

Kas ta atkal

kautkas sābucim ar gāzēm vai burbuļiem vēderā

Tēma: NSNF 164 uno !

Iešu pavingrināt dekoratīvo resti.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti