Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 164 uno !

BēBē pusdienas ir klāt.

Tēma: NSNF 164 uno !

ursis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ideots rakstīja:

Sviestc rakstīja: universālā 4 kontaktu...

cenu jau minēju....

universālā? a viņam nav sava, tjipa original?

Nepērc universālo. Pērc tikai oriģinālo Mercedesa. Vislabāk - pasūtini tieši no Vācijas vai vēl labāk - aizbrauc pats uz rūpnīcu un nopērc tur.

Mercedess jau nav nekāds sūda audi vai fofāgens vai bembers vai reno vai vēl kāds sūds. Mercedesam drīkst uzstādīt tikai oriģinālās detaļas un tikai dīlera servisā.

a man,man ko dariit? :8

Paņem mutē un dziedi līdz!

(C) BB brokastis.

Tēma: Signalizācijas uzstādīšana telpai

Centis_Nuudele rakstīja:

Peksiic rakstīja: nu man itkaa elektriiba ir tajaa noliktavaa, taa ka baroshanas blokus nevajadzeetu., bet kaa tur ir, vai nevajag kautkaadu straavas paarveidotaaju? jo cik man parastajam mirstiigajam zinaams, kustiibu datchiki nesleedzas klaat pie 220

Nu jopcik, Peksi....jebkurā būvmateriālu vai elektropreču bodē ir dačiki gan pliki gan kopā ar halogēno prožektoru, ar regulējamu aizturi. Maksā kaut kādus padsmit latus. Pievienot prožektora vietā vai viņam paralēli 2 vadus ar zvanu galā ..... nu, Peksīt.....

Par vienu nelielu pikniku ar tavas sievasmātes taisītu šašļiku es tev tos vadus varu savienot. Tikai nopērc visus pričendāļus.

Tēma: NSNF 164 uno !

Ideots rakstīja:

Sviestc rakstīja: universālā 4 kontaktu...

cenu jau minēju....

universālā? a viņam nav sava, tjipa original?

Nepērc universālo. Pērc tikai oriģinālo Mercedesa. Vislabāk - pasūtini tieši no Vācijas vai vēl labāk - aizbrauc pats uz rūpnīcu un nopērc tur.

Mercedess jau nav nekāds sūda audi vai fofāgens vai bembers vai reno vai vēl kāds sūds. Mercedesam drīkst uzstādīt tikai oriģinālās detaļas un tikai dīlera servisā.

Tēma: Signalizācijas uzstādīšana telpai

Peksiic rakstīja: nu man itkaa elektriiba ir tajaa noliktavaa, taa ka baroshanas blokus nevajadzeetu., bet kaa tur ir, vai nevajag kautkaadu straavas paarveidotaaju? jo cik man parastajam mirstiigajam zinaams, kustiibu datchiki nesleedzas klaat pie 220

Nu jopcik, Peksi....jebkurā būvmateriālu vai elektropreču bodē ir dačiki gan pliki gan kopā ar halogēno prožektoru, ar regulējamu aizturi. Maksā kaut kādus padsmit latus. Pievienot prožektora vietā vai viņam paralēli 2 vadus ar zvanu galā ..... nu, Peksīt.....

Tēma: NSNF 164 uno !

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

praids tuvojas, ja kas.

Nafigators jau no rīta epilē kājas?

Nafigators par godu praidam ielicis vēl vienu pīrsinga riņķi klitorā.

Tēma: NSNF 164 uno !

takaņiižiļi....ņejebļisnoģeķibiļi....

tas par viendzimuma laulībām...

praids tuvojas, ja kas. Jānopērk jaunas zeķbikses un krelles.

Tēma: Puto motors..

Vai šim motoram ir eļļas filtra apsilde?

Tēma: NSNF 164 uno !

čauzigikātevietmanietlabibraukšuatkaltraķenesvārnuapciemot.

Tēma: NSNF 164 uno !

negrābstieskanedabūpanagiem.

Tēma: Puto motors..

Noteikti kaut kas ar kompi.

Taustiņi salikti nepareizā secībā, kaut kāds pastulbs tev teksts sanācis.

Tēma: NSNF 164 uno !

būsjaulabsrīts.

Tēma: NSNF 164 uno !

bajuški.

Tēma: NSNF 164 uno !

Sviestc rakstīja:

vari izvēlēties sev tīkamākos brendus, aizbraukt uz rūpnīcu ekskursijā, pavērot ražošanas procesu, un to visu sedz firma SPS.....

Tēma: akumalatora uzlādēšana & pārbaude

Svētdienas rītā palūdz kādu stāvvietas kaimiņu piepīpēt un izbrauc slaidu līkumu pa dzimtās zemes lielceļiem. Būsi pasauli redzējis un pie reizes aķīti uzlādējis.

Tēma: Es par Škodu

Modricimus rakstīja: klučus ar mainīs vai nē

lieku uz Nemainīs.

Tēma: NSNF 164 uno !

Ozz rakstīja: www.gundogsupply.com/...

re kur nafigatora gumijnieki...

nafeigrators drātē suņus nevis kazas?

lai gan - kāda starpība....

Tēma: NSNF 164 uno !

Ozz rakstīja: lai līztu aaraa skatiities uz riepaam jaabuut nopietnam iemeslam- auto peld pa celju uz 50 km/h,

ne pimpa.... RWD jā, ar FWD nemanot var nomaitāt tukšu pakaļējo tupeli.

Tēma: NSNF 164 uno !

Iepūt zābakā!

Tēma: NSNF 164 uno !

nafigators rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

nafigators rakstīja: Stulpeņi!

A cik atmosfēras gumijas laivā pumpēt (rudenī)

Tikpat cik tavos gumijas zābakos.

Napig man gumijas zābakus, ja man ir gumijas laiva, durik

To tev vajadzēja pašam noskaidrot pirms zābaku pirkšanas, pediņ.

Tēma: I birojs vai tmldz laukus

Magistrs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Magistrs rakstīja: Tikai Latvijā neviens tādu tehniku netirgo un servisu nepiedāvā.

Ei nu....

www.unisat.lv/...

Garām! Uz to pusi ir, bet tas nav tas. Un par šito vēl jāmaksā katru mēnesi.

Tad nestāsti, ka neviens netirgo tehniku.

Tēma: Signalizācijas uzstādīšana telpai

Ja tajā noliktavā iemitinājies kāds kaķis, naktssargs iesniegs atlūgumu.

Tēma: NSNF 164 uno !

nafigators rakstīja: Stulpeņi!

A cik atmosfēras gumijas laivā pumpēt (rudenī)

Tikpat cik tavos gumijas zābakos.

Tēma: NSNF 164 uno !

Ozz rakstīja: vienreiz statoilaa apskreeju apkaart, 2.5 iepuutu, tas bija kad vasaras diskus uzliku virsuu...

tagad tik visuaali ieveerteeju vai riepa izskataas ok....

vizuāli riepa nav OK ja štīme zem 1,5 atm.

Tēma: I birojs vai tmldz laukus

Magistrs rakstīja: Tikai Latvijā neviens tādu tehniku netirgo un servisu nepiedāvā.

Ei nu....

www.unisat.lv/...

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti