Ingaaaaa rakstīja:
ursis rakstīja:
Ingaaaaa rakstīja: ...brīt...
sakiet, lūdzu līdz cik atmosfērām riepas ir jāpiepumpē vasarā?
tik pat cik ziema
ziemā man tādas paplakanas servisā ir piepumpejusi, bet tagad katra ir savādāka, kura nu vairāk izsista uz mūsu skaistajām Alūksnes ielām, gaita līdz ar to autiņam smagāka, un līdzarto arī degvielu patērē vairāk, tad nu esmu izlēmusi aizbraukt līdz degv stacijai un piepumpēt visas vienādas.... un te nu viedokļi atšķiras
viens saka vajag 2.5 cits saka 2.2, vēl varianti priekšā 2.4, aizmugurē 2.2, nu vispār cik tad īsti vajag?????
pofig 2,2 vai 2,4. Galvenais lai uz 1 asi abiem riteņiem vienāds spiediens. Gribi braukt mīkstāk pumpē 2,0. Gribi ekonomēt degvielu pumpē 2,4.
















