Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 164 uno !

Es šodien esmu kā Marija Naumova.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

ursis rakstīja: pasaki lai bize atved. gan jau vish zinaas kas tas par sastaavu.

.

O jā, bize varētu gan noorganizēt šašļikam interesantu sastāvu...

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Tirgū.

Tēma: I NJIID HELJP :)

Arsmens rakstīja:

tarakaans rakstīja: Bai ze vej..

Vai ir kāds līdzeklis, kas noņem pēdas, ko atstājušas uzlīmes uz auto krāsas?Pieņemsim, ka ir atdzīts buss ar vācu uzrakstiem. Ja tos noplēš, tad paliek tādas kā pēdas. Līme ir nost, bet spīdot saulei konkrētos leņķos, var izlasīt pērnos uzrakstus.

Baigi vajag.

Puleeshana.

Matēšana.

Mazāka virsma jāapstrādā.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Santehniķis pusstundu noņēmies mellu muti, iztīrījis aizsērējušu WC. Saimnieks prasa cik jāmaksā, santehniķis - 100 dolāri.

-Tu ko, galīgi esi aptracis Es esmu universitātes profesors, ir tad nevaru nopelnīt 100 dolārus pusstundā!

- Pareizi saimniek, pilnīgi pareizi! Kad es biju profesors, arī nevarēju nopelnīt!

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Kur tā Melnkalne atrodas? kaut kur pie Saulkrastiem

Tēma: renault klub 2

Piebaldzens rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: Es savukaart varu teikt ka dalja BEMBISTI ir pilniigi PODAA RAAVEEJI, jo cik noveerots paarsvaraa brauc agresiivi neieveerojot JEBKAADUS moraales, uzvediibas un pieklaajiibas normas... Redz man ir BMW un es esmu KRUTS!!! Cik mani noveerojumi liecina, tad ar renjiem paarsvaraa brauc civilizeeti, pieklajiigi, ieveerojot vispaareejaas pieklaajiibas normas

Cik mani novērojumi liecina, tad Piebaldzens no ilgstošas kratīšanās renaultā ir kļuvis ļoti nervozs.

Tev nenāktu par ļaunu parunāties ar savu ģimenes ārstu....iesākumam. Ārsta speciālista apmeklējums ir daudz lētāks, ja ir ģimenes ārsta nosūtījums....

Tu jau nu labaak buutu gaajis un skatiijies cik daudz FAIRY tiem salatiem pie mazgaasjanas lej klaat!!! Citaadi veel paarskaabeesi tos majoneezju salaatus!!!

Mani salāti arī pēc trīskāršas mazgāšanas būs salāti. Tavs reno nekad nebūs automobīlis.

Uztvēri atšķirību?

p.s. par to ārstu ... gan presē raksta, gan pa radio un TV sludina ka pie ārsta jāgriežas savlaicīgi, kamēr slimība vēl iedīglī.

Tēma: renault klub 2

Piebaldzens rakstīja: Es savukaart varu teikt ka dalja BEMBISTI ir pilniigi PODAA RAAVEEJI, jo cik noveerots paarsvaraa brauc agresiivi neieveerojot JEBKAADUS moraales, uzvediibas un pieklaajiibas normas... Redz man ir BMW un es esmu KRUTS!!! Cik mani noveerojumi liecina, tad ar renjiem paarsvaraa brauc civilizeeti, pieklajiigi, ieveerojot vispaareejaas pieklaajiibas normas

Cik mani novērojumi liecina, tad Piebaldzens no ilgstošas kratīšanās renaultā ir kļuvis ļoti nervozs.

Tev nenāktu par ļaunu parunāties ar savu ģimenes ārstu....iesākumam. Ārsta speciālista apmeklējums ir daudz lētāks, ja ir ģimenes ārsta nosūtījums....

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Tantuks zvana glābšanas dienestam ka pretī mājai kokā sēž lācis. Atbrauc glābējs Koļa, kam līdzi pitbulterjers Kefirčiks. iedod tantukam bisi un liek stāvēt pie loga.

-Tā, saimniec. Es tagad kāpšu kokā, nogrūdīšu lejā to lāci bet Kefirčiks viņu aiz pautiem vilks prom uz zoodārzu.

- Bet ko man darīt ar bisi

- Gadījumā ja lāča vietā no koka nokrītu es, šauj nost Kefirčiku!

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Kefirčiks jūs gaida!

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Atbalsties uz rokām!

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

labkrīt.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

..

Tēma: Renault Club Latvija dibināšana

Nodibinājāt to klubu?

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Atā, braucu pie vārnas.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ideots rakstīja: šis ir laps

trinixy.ru/...

Varbūt ka ir labs, mani nelaiž klāt

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

fuij, tie dzērāji.....

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ideots rakstīja:

Ko bēdā

Kāds celtnieku busis atkal apskādēja tavu benceli

Tēma: Audi 80 gaudo kautkurš no gultņiem!

audi80_90 rakstīja: Man te tāda jezga vakar sāka gaudot viens no riteņu gultniem!!Viņš sāk gaudot kad bauc ap 110km/h,bet pie 120 vairs negaudo!!!

Tas nav gultnis.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Kaspersky rakstīja: Tovarišči, ja jūs šitā bērnus taisītu kā te spamojat, tad nu...

.

ar kaktusu bērnu nevar uztaisīt.

Tēma: Ko sakat par šito sludekli?

Kri rakstīja: Izskatās pēc baigās sviestmaizes

www.ss.lv/...

Paskatoties uz motora bildi izskatās ka vismaz sotaks atkºuķits atpakaļ.

manam nekoptajam ķenguram ar tādu pašu nobraukumu tieši tāds motors izskatās krietni svaigāks.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ir bijuse kādam kāda jobeleja

Nokavēta slapjā gaviļniekam.

Pārējiem gandrīz nekas.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Pēdējā stundiņa klāt.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Centis_Nuudele rakstīja: Katrā ziņā no pieredzes ar līniju izbūvi.... ja privātā mežā pietiek saskaņot ar meža īpašnieku, tad lai atsavinātu trasi valsts mežā ir varoņeposs jāizstrādā.

Nevis atsavināt, bet tikai transformēt....vai ka'to procesu sauc..

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Katrā ziņā no pieredzes ar līniju izbūvi.... ja privātā mežā pietiek saskaņot ar meža īpašnieku, tad lai atsavinātu trasi valsts mežā ir varoņeposs jāizstrādā.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti