Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 377 >

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

ursis rakstīja: PPK

PPPK ?

Ko tu par V-pili uztraucies tas tak otrā pasaules galā

psec, mūsu galā arī nevar uz laukiem uzbraukt. Kakastrofa.

Bet večiem akordalga......bļe.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Fordam NĒ!

Nost ar čīles huntu!

Daudz laimes jubilāriem!

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

ursis rakstīja: neviens nebūs kā c4

Beidz bimbāt, Ventspilī i bez tava slapjuma skolas applūdušas.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Pie pakaļas Pirmā pakaļa.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

ursis rakstīja: korejietim cena,ne kā korejietim,bet kā tīrasiņu japānim,ko ražojis čehs. Kia sportage jauks auto,bet man nevajag džipu,man nevajag pagarinātāju.

notrausiet smiltis iz ačām,varbūt sapratīsiet par ko es,bet katram savs.

ja kas mans AUDI 100 (C4) ir uzticamības un kvalitātes etalons.... ,ja es varētu TĀDU nopirkt JAUNU.

2011. mondeo tev būs kā 100C4, jo to tu jaunu vairs nevari nopirkt?????

nu, piedod.....

p.s. man pokuj, katrs var ar savu naudu rīkoties kā vēlas. demokrātija...

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Njāā'...vecums nenāk viens....

Lai dabūtu S-80 mātges plati, jāpērk fords.

Lai dabūtu opeļa piekari, jāpērk sāābs....

starp citu, 2011. gada modeļi korejiešiem ir labā kvalitātē. Bet ja jau tas fords tā aizmiglojis skatienu, tad neko.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Ar vibratoram pievienotu moskviča kardānu....

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Jums nekas nespīd.

Jūsu tipa eksemplārus skolai pat tuvumā nelaiž.

Man toties pat ielūgumu atsūta.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Jāiet jaunās skolotājas apskatīties.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Man ir kaut kas cits jau piekto dienu.

p.s. apsveikt nevajag...

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Bucefals rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kas tev ir?

32 gadi. Jau piekto dienu!

Tad es ar apsveicu.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Kas tev ir?

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

pokuj kas uz renaultu skatās, manis pēc kaut Hilarija Klintone.

Mēsls paliek mēsls.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Bavārietim salūza.....

mēslu vāģis paliek mēslu vāģis

tikai renaultam nekas nelūzt

Tas tiesa, tagad nekas nelūzt.

Renaultam visi plastmasas izstrādājumi aplūza jau pirmajā gadā.

tas drošvien tāpēc, ka plānotās apkopes neveici pie dīlera

ta nē, tu nesaprati....Renaulta plastmasas salūza pašas no sevis, servisa veči nav vainīgi.

Vienkārši - renaultam sūdīga konstrukcija un visprastākie materiāli. No vecām PET pudelēm....

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Bavārietim salūza.....

mēslu vāģis paliek mēslu vāģis

tikai renaultam nekas nelūzt

Tas tiesa, tagad nekas nelūzt.

Renaultam visi plastmasas izstrādājumi aplūza jau pirmajā gadā.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Bavārietim salūza plastmasas detaļa. 14 gadi nav nieka vecums.

Kolēģa fordam arī salūza plastmasas detaļa. 5 gadi jau fordam, vecums.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Krievu mašīnām nav ne vainas... ir remontējamas ar kuvaldas, lomika un Kuzkina mātes palīdzību. Nav jātērējas servosiem, visu minēto var atrast tuvākajā apkārtnē.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Prāmis banānus neved.

Tēma: pakalejais tilts no priekspiedzinas?

draco rakstīja: tas motors ~ 700 kg piekabi velk bez probz -

Nu tad sēdi uz piekabes un brauc.

Es tā saprotu, ka tu gribi riteņus uz kā sēdēt tad, kad jāstrādā zemīti...lai nav jāstaigā līdzi ar kājiņām.

nekas tev nesanāks, vari nesapņot.

Tēma: pakalejais tilts no priekspiedzinas?

Khmm....kas jums to lieko tiltu komplektā ar paša pakaļu vilks ? Tas motorīts kurš ar mokām velk frēzi?

Tēma: pakalejais tilts no priekspiedzinas?

Khmm....kas jums to lieko tiltu komplektā ar paša pakaļu vilks ? Tas motorīts kurš ar mokām velk frēzi?

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Lai kādu izdrāztu vajag vismaz divus - vienu kurš drāž, otru kurš ļaujas.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Nesalaid sviestā!

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Baigi saspringts režīms - līdz pirmdienai jāatrod strāvas noplūde, no kuras Ursis dabūja forda dūrienu.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Pirmais rakstīja: nu kāpēc tu brauc virsū Vadoņa čomam?

Ui, ble, pisam biju aizmirsis!

< 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti