Sviestc rakstīja: intresanti, kā ir....
ja es savai koka būdai, kas traucē valstij uzcelt lielceļu, nosaku nu teiksim 50 ļimonus cenu...
kas notiek, mani piespiež pārdot par kadastru, vai vienkārši pārplāno ceļu
Neesmu cirtējs tajos likumos, bet manuprāt ir kaut kādi nosacījumi kad var valsts interesēs īpašumu vienkārši atsavināt, vietā iedodot kaut ko analogu. Bet - neesmu specs.
Dzīvei uz laukiem ir burvība sava....
sētnieku gan nealgojam, paši nošķūrējam sniegu ziemā,pēc grafika.
Man ir labs grafiks, divas ziemas pēc kārtas trāpījās atkušņa nedēļas.

Mēs apsaimniekojamies par 5 sant/m2.
Pagaidām viss notiek, pat ūdensvada trubas atļāvāmies nomainīt.
Sviests, tu tak varēsi iekāpt nenormālā kāpostā ja rīgas kungi sadomās tavu garāžu atpirkt lai ierīkotu tramvaja pieturu!
Tev par to naudu sanāks jauna garāža ar piebūvētu masīvu vācu māju!
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: man naf paneļ māja..
bet gan sarkanais ķieģelis...
Kā ta nav? Leišu projekts - nesošās sienas no ķieģeļiem, pārējās panelis.
nevis leišu, bet specprojekts!!
Specprojektas....
nu tak jau ka leišu...projektas...

Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: man naf paneļ māja..
bet gan sarkanais ķieģelis...
Kā ta nav? Leišu projekts - nesošās sienas no ķieģeļiem, pārējās panelis.
Tā vismaz izskatās tajā juglas namu lapā....grūti saredzēt, bet tā izskatās.
Sviestc rakstīja: man naf paneļ māja..
bet gan sarkanais ķieģelis...
Kā ta nav? Leišu projekts - nesošās sienas no ķieģeļiem, pārējās panelis.
Kaut kā sevišķi neticu tiem sintētiskajiem brīnumiem - tvaika plēves, vēja plēves....putuplasts...vēl neviens no šiem moderno tehnoloģiju paraugiem nav nostāvējis 80 gadus kā mana šķirbainā koka māja .
Ozz rakstīja: pensionaariem viss ir saapiigi...
bet taa Sviestca panjeljmaaja ko zeki no strojbata monteejushi gumijas desu sastuukjeejot šuvees....baigie energozudumi...
OK, energozudumi ir, piekrītu. Bet katrai rungai divi gali. Pa tām spraugām veiksmīgi norisinās telpu ventilācija, māja "elpo". Nohermetizē viņu un tad tā nauda ko tagad izlaiž caur skursteni būs jāiegulda normāla mikroklimata radīšanā un neelpojošo sienu pasargāšanā no pelējuma.
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: ja pasi grib saimniekot, tad jaaliek autonomaa apkure, jaasiltina paneljniece,
Pieredze rāda, ka tava teorija nestrādā.
Lētākā apkure ir centrālapkure, tā ir aksioma. Manā mikromiestā ir vairākas 18 dzīv. mājas. Visas ir pašapsaimniekošanā. Nu lūk, vienas mājas saimnieki nolēma atvienoties no centrālās katlenes. Nopirka granulu katlu, uzstādīja, uzcēla dūmeni, vienu ziemu nokurināja un pieslēdzās atpakaļ centrālajai. Sanāca pa dārgu.
Tā viņu investīcija - katls un skurstenis tagad stāv kā piemineklis.
Pie tam pensionāriem tā investīcija bija diezgan sāpīga...
Ozz rakstīja: ja pasi grib saimniekot, tad jaaliek autonomaa apkure, jaasiltina paneljniece,
Pieredze rāda, ka tava teorija nestrādā.
Lētākā apkure ir centrālapkure, tā ir aksioma. Manā mikromiestā ir vairākas 18 dzīv. mājas. Visas ir pašapsaimniekošanā. Nu lūk, vienas mājas saimnieki nolēma atvienoties no centrālās katlenes. Nopirka granulu katlu, uzstādīja, uzcēla dūmeni, vienu ziemu nokurināja un pieslēdzās atpakaļ centrālajai. Sanāca pa dārgu.
Tā viņu investīcija - katls un skurstenis tagad stāv kā piemineklis.
Sviestc rakstīja:
ursis rakstīja: sviestcs 1/2 pirdis,1/2 daris,1/2 isis
ko lamājies
Biji Gintermuižā uz apsekošanu un uzbruka tā Centa kaut dresētā, bet tomēr agresīvā vārna
Tāpec esi pikts
Tā ir tikai pirmā dresūras pakāpe. Otrajā pakāpē es to vārnu iemācīšu runāt. Un tresājā pakāpē es viņai iemācīšu pateikt visu ko viņa par jums domā.

Sviestc rakstīja:
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: ple, pēdējos sociālistiskajos dziesmu svētkos to ziņģi bija jādzied mežaparkā. Esmu aizmirsis textu, dikti sen tas bija...
TB/LNNK (nu dikt jau nacionāla partija) izcilā Saeimas deputāta Imanta Kalniņa dziesma par Ļeņinu arī bij jādzied...
i lenin takoi molodoj
i junij Oktjabrj v peredji!!!!
urā, Tovariši!!!
Naše djelo pravoje,
Pobeda budet za nami!!!
Ņi pimpa jūs nezināt no Imkas daiļrades....latviski bija tā slavas dziesma jādzied.
Normāla nacionāla dziesma, par Ļeņinu, latviski.

ursis rakstīja:
saki esam kopaa raavushi estraadee ?
Par tevi es neko nezinu....es ar saviem čaļiem rāvu parkā blakus estrādei.

Centis_Nuudele rakstīja: ple, pēdējos sociālistiskajos dziesmu svētkos to ziņģi bija jādzied mežaparkā. Esmu aizmirsis textu, dikti sen tas bija...
TB/LNNK (nu dikt jau nacionāla partija)
izcilā Saeimas deputāta Imanta Kalniņa dziesma par Ļeņinu arī bij jādzied...

Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
ursis rakstīja: kursh zin vaardus -uzvars dienai- ?
Eto ģeņ pobedi
porohom propah
eto radosķ
so sļezami na glazah.
eto prazdnik,
s sedenoju na veskah
deņ pobedi..
deņ pobedi..
Djenj POBEDI!!!!!!!!!
Djen pobedi...
Tak točna, tavarišč praporščik!
ple, pēdējos sociālistiskajos dziesmu svētkos to ziņģi bija jādzied mežaparkā. Esmu aizmirsis textu, dikti sen tas bija...

Zdravstvuj mama,
vozvraķiļis mi ņi vse....
ursis rakstīja: kursh zin vaardus -uzvars dienai- ?
Eto ģeņ pobedi
porohom propah
eto radosķ
so sļezami na glazah.
Ko smejaties::
Kaut arī sēdekļu krāsa līdzīga,tak nevar ar tādām biksēm sābā sēsties!

Tagad viņš rikšo uz himčistku.
