Kārtot: Augošā secībā

Tēma: passat b5 universals bremzu spuldzite.

fanks rakstīja: Nenāk ārā, saspiežot tos stiprinājumus, it kā kustās, bet ārā nenāk!

Sarežģīts gadījums.

Parasti ir grūtības dabūt iekšā, ārā vienmēr ir nācis labi....

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Urā!

Sviests beidzot ieraudzījis atejas durvis!

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Siksparnis rakstīja:

Bens_Jois rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Bens_Jois rakstīja: Vecākajam no jums droši vien ir kādi gadi 19 , nu maksimums 20

Pretīgi lasīt jūsu vervelēšanu.

Manim drīz būs veseli 13 gadiņi.

Vari paņemt cepumu no plauktiņa!

Stiep šurp.

Ar visu plauktiņu!

Un jānāk viņam ir atmuguriski, kārtīgi saliekušamies.

Vot tā būs, jeBenhuis!

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ozz rakstīja: A vins tur seezh, pornolapas skataas....

darbs Ursim taads...

Gluži kā Sviests. Viņa galvenā bēda kad pazuda elektrība - nevarot vairs ietikt internetā.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

ursis rakstīja: bet par cik tagad esmu...nu tu zini ,kas

tad es gan redzu,gan zinu visu.

1)nezinu...domāju ka iekš AST

2) ko tu redzi vidējā spriegumā?

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Tā jav tava problēma, benhujs.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Bens_Jois rakstīja: Vecākajam no jums droši vien ir kādi gadi 19 , nu maksimums 20

Pretīgi lasīt jūsu vervelēšanu.

Kļudījies gan benhuis.

Vecākais esmu es, un man ir jau 26.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Pēc atomkara vislielākās izredzes izdzīvot ir bomžiem.

Viņi noteikti kaut kur atradīs paiku.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ozz rakstīja: Veicaas vinjam....ta uudens nav ko podu apskalot, te elektriiba...

Vispār ts ir psec, cik rīdzinieks ir neaizsargāts sugas indivīds...bez ūdens dažas stundas - traģēdija, bez elektrības - arī.

Rodas iespaids ka ja makdonalds vienu dienu aizklapētu savas desmaižu tirgotavas, otrā rītā puse rīdzinieku jau būtu nomiruši badā.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

ursis rakstīja: un vispaa viss jau ir sasleegts atpakalj-veca zinja

Tavu kabeli pārrāva

Es ceru, ka rāvējs vismaz pietaisīja bikses.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Sveiciens visiem no Sviesta!

Viņš pašlaik sēž toiletē uz poda, un visam rajonam esot atslēgta elektrība. Un viņš nevarot pa tumsu atrast durvis, tāpēc netiek no toiletes ārā.

Bet visādi citādi viņš atkal esot normāls kā ģintermuižas vārna.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Zigi, kādi tev dzīves plāni?

Dzīve satsāv no vairākiem maziem un lieliem mērķiem

...viens no tuvākajiem un mazajiem- -iespert Tev pa D....

Noķer mani!

mērķētājs, ko neteiksi..

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Zigi, kādi tev dzīves plāni?

Varbūt es arī sasparojos jaunai mājai, bet pēc gadiem 10-15. Vai tad tu vēl darbosies šajā sfērā?

Zeme man ir....elektrificēta....

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ja es pareizi saprotu, tad mājas celšana ir diezgan nopietns, kārtīgi apdomājams jautājums. Arī nauda nav mazā....

bet ja tādus jautājumus apspriež vienā topikā ar trako ģintermuižas vārnu...nu piedodiet...

Tēma: Kā iegūt smalku sērijas numurzīmi?

Yetti rakstīja: mēģini izdrāzt segliņam meitu... "...

Ja viņai sakodiens kā vecajam, tad jau baigais krokodils, ne

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Sviestc rakstīja: Šodien nelsisti atbrauca samērija,140 uz 145,dažādi virināms,ieslēdza man 220 rubļus,jāapmet pašam. Nez,tas ir normāli vai dakujā?

XVZ.

Es pagājšgad Jelgavā liku 1 logu, tas gan bija divreiz lielāks par tavu šaujamlūku.. 340 lašus man noplēsa, tāpat bez ailes apdares.

Bet otrs logs tajā dzīvoklītī bija nelsa taisītais...es teiktu ka kvalitāte ne visai. Kāpēc tev tieši nelss patīk

Bet tavā gadījumā jau tā loga uznešana 12. stāvā maksā apmēram pusi no kopējās cenas.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Es saku - no jums vēdī ģintermuižas aura. Sevišķi no Pozija.

:d

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Re kāda Ģintermuižai aura - tuvumā dzīvojot pat vārnai jumts aizbrauc.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Sviestc rakstīja: Centi, kas tur notiek Tavu otro māju apkārtnē...

www.tvnet.lv/...

kaut kādi bīstami izstarojumi, vai kas

Ko tu man piesienies

Tur rakstīts - agresīva vārna. Tur nav rakstīts - agresīvs gailis.

:

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Siksparnis rakstīja: Par iespējām brīnos, lūk par ko, jo tie ir smagi un dārgi. Paskaties uz jumta slīpumiem tie nemaz nav tik lieli, rezultātā slodze uz spārēm tīri pamatīga. Bet ilgmūžīgi gan tie ir, kas ir tas ir. Ja nemet tikai ar akmeņiem .

ā, sapratu.

Vispār jau uz lēzena jumta tie dakstiņi ir galīgi garām. Ne tikai slodzes dēļ, bet kārtīgā vējā viņus noloba pa tīro ja dabū vējš kaut vienu aizķert.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Siksparnis rakstīja:

Ideots rakstīja: ui, te

www.algrupa.lv/...

Dzīvojamajām mājām māla kārniņu jumts?

Un

Par ko brīnies

Viens no vecākajiem jumtu materiāliem, kopš viduslaikiem zināms.

Tēma: jālasa 2x !!!

Arsmens rakstīja: Kaada jaunaa maaminja ar siici paargaajusi celju ieraudziija, ka shis tuvojas uz viena rata, izsleeja augstu gaisaa roku pret baiheru, stalti izstiepjot videejo pirkstu

Ja Zāle tagad būtu dzīvs un taisītu Brīvības pieminekli , viņam būtu priekšzīmīgs modelis.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Esmu dabūjis

paēst.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Sviestc rakstīja: Ah jā, Kirkibeku arkudū,

On govorit - jesļi ti otkažešsja, oņi tebja zarežut......

ŠUTKA!

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti