Visi vīrieši ir cūkas!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: AUDI A4 vs BMW 3 COUPE
gg0836 rakstīja: Ir doma par jauna auto iegādi.
(no 2001.gada - 2004.) (1999 - 2003).
Kurš te būtu tas jaunais auto?
Man ir masīva latviešu māja kura jau nodzīvojusi divus vācu garantijas laikus.
Jā, arī tur es drīkstu pa iekšu darboties kā vietējais.
![]()
Pašlaik bīdu projektu par zāles pļāvēja motora un ZISa kārbas ielikšanu tajā vagonā. lai varu braukt pats kad un kur gribu, nav jāiet pie mašīnista Jevgēņija un jāliek polšu par aizvilkšanu līdz Ērgļiem.
Ideālais variants - man vecais labais no Augustonkuļa mantotais dzelzceļa vagons.
Iešlepē viņu iekš Šķirotavas - lūdzu - dzīvoklis Rīgas centrā.
Izvelc viņu līdz Ērgļiem - lauku māja pie ūdeņiem un smukas dabas.
Tēma: AT remonts
Rxx rakstīja: Man ir tāds čuiņiks, ka tur ir kaut kas ieķīlējies
Hidrotransformators...![]()
![]()
![]()
vmaxer rakstīja: shii magnetola atrodas nevis ieksh auto, bet gan ieksh koka buru jahtas
Kur tad burāsi? ja pa līci, tad labākajā gadījumā uztversi kādu igauņu staciju, ja tālāk - neuztversi neko.
![]()
Štūlbie profesionāļi....sadomājuši pagrūst krieviem divus golus tieši tajā brīdī, kad es intensīvi aplūkoju savus plakstiņus no iekšpuses.![]()
To zelta golu gan redzēju....un tā arī viņiem vajadzēja, ja nemāk noturēt uzvarētu spēli.
![]()
Darba ķenguram bākas rīklē atlūza kaut kāds plastmasas sūds un vispār nevarēja ieliet degvielu. Vot tā bija šaize.
Ka nevar pieliet pilnu bāku - tā tikai pusbēda.
![]()
Ozz rakstīja: Pozijs nuuju vareetu vicinaak kaa kaiminju Barboss asti,kad ir dikti laimiigs...
Labrīt.
Apzveicu ar pamošanos.
juha rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
juha rakstīja: 22, 50
Priekš kam tev
Nesīsi nodot lūžņos
Tētim drīz liela jubileja. Kaut ko taču būs jāuzdāvina!
Es nu gan tādu dāvanu negribētu....
![]()
Pirmais rakstīja: bet uzmanīgi.... izrādīsies, ka par tiem 55.55 drīkstēsi tikai līzingu pārņemt
![]()
![]()
Ozim bija taisnība kad viņš no rīta teica ka drīzumā atlūzīs.
![]()
pozitiivais rakstīja: Pozy solīds
Nestrīdēšos, bet tikai tāpēc lai nesamaitātu tev jauko wīkendu.
pozitiivais rakstīja: vajag laikam vel skrūves čībās saskrūvēt...
Ej ar basām, iekrampēsies ar nagiem zālē un varēsi vicināt nūju kā pac Taigervuds.
pozitiivais rakstīja: svētdien jābrauc spēlēties ar golpu....vot
bāzīsi atkal viņam visādas stulbības izpūtējā
![]()
juha rakstīja: 22, 50
Priekš kam tev![]()
![]()
![]()
Nesīsi nodot lūžņos![]()
Icikinsh rakstīja:
Paklau impotent,
Eu, sapistā vālodze! Izlasi foruma lietošanas noteikumus!
![]()
Tēma: Elektro auto
Yetti rakstīja:
nish rakstīja: Vai kāds nav Latvijā redzējis, dzirdējis par auto pārbūvi uz elektro auto?
te ir lietotājs ar niku raimondsm, griezies pie viņa...
augstas klases speciālists un ar padomiem neskoposies...
Garantēju, ka Raimonds pasūtīs uz mamma.com.