Lietus pārgājis, saule sāk spīdēt, wīkenc būs pa pirmo!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Lietus pārgājis, saule sāk spīdēt, wīkenc būs pa pirmo!
Kā tu pārformēsi līzingu uz jauno laimīgo lexusa īpašnieku, ja būsi to ķerru jau iztirgojis detaļās![]()
Ideots rakstīja: Slavenajam auto magnātam Henrijam Fordam, bija divas sievas un divpadsmit mīļakās!
Reiz kādā vakarā, viņas visas ieradās vienlaikus un tā radās - konveijers;
![]()
![]()
Ozz rakstīja: LTipu noskatiijos...bija OK pasaa galaa...neviens virsuu negaazaas...
Es laikam 2x esmu trāpījis uz baļļuku kur viņi spēlē. Visu cieņu, kā viņi strādā koncertā - tāpat arī rosoļu vakarā. Pilnā klapē, bez mazākās haltūras.
Tēma: Savirzes stends
anonimikis rakstīja: ir kāds par 10 gadiem jaunāks auto modelis kuram vēl neregulējas?
Visi pikapi kam pakaļā kārtīgs tilts....
Ja par Ellām, tad viena ir ko vērts klausīties - Ficdžeralde...
![]()
Un vispār - jūs esat loši.
Dauzīties pa pasauli riņķī visu nakti...psec...
![]()
He, kurš neticēja ka piektdiena pienāks atkal un ātri?
![]()
Zoo rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Bazhix rakstīja: Nu atziistaas, kursh tas bija?
šonakt Rīgā, Mūkusalas ielā, kādā tirdzniecības centrā pagaidām neidentificētas personas izsita ieejas durvis, iekļuva tirdzniecības centra telpās un no juvelierizstrādājumu veikala mēģināja nozagt metāla kasti ar juvelierizstrādājumiem.
Metāla kaste bija piestiprināta pie grīdas, tādēļ zagļiem to neizdevās nozagt.
Plaģiātisti ibio....ja būtu iebraukuši bodē ar zagtu pasātu, tad arī seifs būtu atdevies. Puišeļi....
soreiz tika plànots ar sàbu,bet tam konstatèja motora kjèdes izstiepumu
Nevar būt....sābus takš nezog.
Bazhix rakstīja: Nu atziistaas, kursh tas bija?
šonakt Rīgā, Mūkusalas ielā, kādā tirdzniecības centrā pagaidām neidentificētas personas izsita ieejas durvis, iekļuva tirdzniecības centra telpās un no juvelierizstrādājumu veikala mēģināja nozagt metāla kasti ar juvelierizstrādājumiem.
Metāla kaste bija piestiprināta pie grīdas, tādēļ zagļiem to neizdevās nozagt.
Plaģiātisti ibio....ja būtu iebraukuši bodē ar zagtu pasātu, tad arī seifs būtu atdevies. Puišeļi....
![]()
Sviestc rakstīja: ar ko ta 23 mēnešus nēsātais var būt bīstamāks par nedanesāto..
ble...![]()
![]()
![]()
![]()
pozitiivais rakstīja: karoče no Pirmā tiks piedzīta morālā kompensācija
Es tā saprotu, ka kompensāciju var piedzīt tiesas ceļā par kaut ko tādu kas ir, existē.
Tātad tev būs jāpierāda, ka tev ir morāle.
Man domāt, ka tev viņas nav.
![]()
ak rakstīja: Es arī braucu testa braucienu pa gandrīz to pašu ceļu. Jā, patika tas, ka salons diezgan labi nostrādāts, nekas negrab.
Atradis ar maršrutu, kur testēt salona grabuļus...![]()
Pa jūrmaleni...
sorry...
Zoo rakstīja:
manam vajag to mazo,zilo tabletíti.jo vecs....modelis.
iečurā bākā.