DeaDMoroZZZ rakstīja: /Kraveeja pakalpojumi.
Tālrunis: 28264655
![]()
Krāvējam nav naudas līzingu pavilkt![]()
![]()
![]()
Tēma: LEXUS IS300
DeaDMoroZZZ rakstīja: /Kraveeja pakalpojumi.
Tālrunis: 28264655
![]()
Krāvējam nav naudas līzingu pavilkt![]()
![]()
![]()
Zoo rakstīja: Kauns atzìties,bet man nav ìsti skaidra tà vakuma bùsana-kàpéc to papildu vakumpumpi vajag.
Tikai lai tukšgaitā maximāli darbotots bremžu pastiprinātājs. Ja nebrauc lejā no Ararata kalna ar neitrālo, tad nafik viņš.
Izravē. Pašu sūkni prom nemet, izņem ārā bīdītāju.
ursis rakstīja: ja nemaldos tas suukniitis nak uz 2.3 motoriem ap manu gadu-bet ne vecajam.
Atkarībā uz kāda modeļa (kāda bremžu sistēma) tas motors uzlikts. 100 -niekam nav, 80/90-niekam ir. Atšķiras galvas -vienai nevar, otrai var viņu pielikt. Un motoru kodi atšķiras. 100-niekam NF, 80-niekam NG (vai otrādi...)
Zviedru Cūkcepure.....šitādu golu, man būtu kauns, es zviedru trenera vietā būtu gājis pie tiesnešiem lūgties lai neieskaita.
![]()
Kaspersky rakstīja: pate=pat
Nestaipies.
Ja pate, tad pate.
![]()
![]()
Tēma: LEXUS IS300
Icikinsh rakstīja:
AutoOnanistus un Cilveekus Bez naudas - luudzam mani netrauceet!
Jefiņ, pašlaik izskatās ka tu pats arī piederi otrajai kategorijai...vismaz kamēr neesi pārdevis to ķerru.
![]()
![]()
Sviestc rakstīja: www.tvnet.lv/...
![]()
labs gan....
Eu, Sviests, bet kā tu pēkšņi iedomājies palasīt tvnet/men![]()
Visu laiku tak lasīji tikai tvnet/women..
![]()
Ideots rakstīja: Centi Dobeli, par elektrības pievilkšanu privātam zemes pleķeim tevi var uzrunāt jeb tu esi stabu stādītājs ?
1)nē
2)jeb - jā.
ursis rakstīja: C_U ? kur ir klupshanas akmens? ... nereedzu iemeslu kaapeec mainiiji...
Stumjamais pret pašgājēju.
Man dārza kopējā platība ap 3000 m2, pie tam nelielā bet pret kalnu jūtamā slīpumā.
Pamainījās finansiālā situācija, tāpēc nolēmu sev atvieglot dzīvi.
Grozu likt klāt nav obligāti, viņs māk nomest arī zemē.Es arī grozā pļauju tikai pirmo zāli pavasarī, pārējo izmet turpat.
bet brīdinu - šie mauriņu pļāvēji nav domāti zāles pļaušanai tikai 2x gadā. Jāpļauj regulāri jeb jāpaliek pie izkapts.
![]()
Centis_Nuudele rakstīja: Ursi, es tev varu piedāvāt mazlietotu (apmēram 1,5 sezonas, nodedzināts ap 25 litri deggvielas) Castel Garden (itāļu).
53 cm, 5,5 ZS B&S motors, grozs, riteņi uz gultņiem, nav pašgājējs, centrālā augstuma regulēšana.
Ja pats atbrauksi pakaļ - par 50 lašiem. jauns maksāja 170.
Sorry...51 cm.
53 ir jaunajam pašgājējam.
![]()
Ursi, es tev varu piedāvāt mazlietotu (apmēram 1,5 sezonas, nodedzināts ap 25 litri deggvielas) Castel Garden (itāļu).
53 cm, 5,5 ZS B&S motors, grozs, riteņi uz gultņiem, nav pašgājējs, centrālā augstuma regulēšana.
Ja pats atbrauksi pakaļ - par 50 lašiem. jauns maksāja 170.
ursis rakstīja: ko specialisti teiks par sho?
www.tehnikasveikals.lv/...
vai par sho?
www.westline.lv/...
Lūdzu.
priekš 51 cm platuma 3,5 ZS ir absolūti nepietiekami, optimālais ir 5 - 5,5 ZS. Nav rakstīts, vai riteņi uz gultņiem. Tas ir būtiski.
Izmetējs abiem tikai uz sāniem - tas ir lētākais variants. Bet kad nonāksi pie vajadzības nopļauto zāli arī savākt, kodīsi pirkstos ka nepirki pļāvēju ar grozu.
Cik liela platība tev jāpļauj? Ja paliela, tad vālāk kodīsi pirkstos, ka nenopirki pašgājēju.
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ideots rakstīja: PN !
Texts ļoti atbilstošs nikam.
šodien vārīšu nūdeles.
ritīgs Ideots.
Tēma: LEXUS IS300
Ko jūs nesaprotat?
Tiek piedāvāts par nieka 2000 Ls nopirkt tiesības uz līzinga maksājumu par atlikušajiem 7 tūkstošiem.
![]()
Tēma: Audi B4 automāts nobruka
tyker rakstīja: Pārbaudīju līmeni kārbai, tur sauss kā tuksnesis.
Izskatās, ka tiešām kāda sūce būs...
Kārbā iet apmēram 5 litri eļļas...kolēģi pieprecizēs.
Tad man jautājums - cik neredzīgam jābūt lai nepiefiksētu tāda eļļas apjoma iztecēšanu....![]()
![]()
Ideots rakstīja: PN !
Texts ļoti atbilstošs nikam.
![]()
Zoo rakstīja: Sodien laikam ka tiks palaists kondicionieris vulvam.
Jocìgi bet fakts-ar lukoil dìzeli it kà iet labàk kà ar nesti.
Kondicionieris darbojas ar dīzeli![]()
man kabinetā kondišķa darbojas ar elektrību....arī tev iesaku tādu iegādāties, nafig katru dienu ar saļerkas spaini skraidīt pa ofissu...
![]()
![]()
Ozz rakstīja:
Ideots rakstīja: wo praiders nah
esports.lv/...
a ko Tu gribi no taa dunduka
Kad Krikuns spēlēja Dinamo, viņam vienmēr bija vismaz viens zils fonārs.
Pirmais rakstīja: mūsējiem bija izvēle - iekļūt astotniekā... vai vinnēt totalizatorā
Meistarības par maz, lai nospēlētu atbilstoši izvēlei.