Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Latvijā esot jūtami palielinājies lūpukrāsas, sevišķi spilgto un biezinošo eksemplāru noiets.

Zigi, atzīsties - cik daudz esi nopircis Tu?

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Apsveicu visus sakarā ar fantastikas seriāla "Uzlēksim augstāk par dupsi" beigšanos.

Tagad cilvēki nāks uz darbu normāli izgulējušies.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja: da kāda škirba, doch, vai dohc...

tik un tā tas bija viss ļoti sen, un naf vairs taisnība

tagad modē ir Hiundaji..°bez kādiem tur sohiem, dohiem..

foto.inbox.lv/...

Vari paņirgt, bet ķolēģis regulāri pērk hjundajus, lietotus. Par lētu naudu nopērk, pāris gadus pabrauc un pērk citu. Jāatzīst, ka labāka par spožās nākotnes gaidītāju renaultu.

Ple, teksts pazuda...saku ka kvalitāte tām ķerrām nav slikta - un tālāk par renaultu kā tekstā.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Sviestc rakstīja: da kāda škirba, doch, vai dohc...

tik un tā tas bija viss ļoti sen, un naf vairs taisnība

tagad modē ir Hiundaji..°bez kādiem tur sohiem, dohiem..

foto.inbox.lv/...

Vari paņirgt, bet ķolēģis regulāri pērk hjundajus, lietotus. Par lētu naudu nopērk, pāris gadus pabrauc un pērk citu. Jāatzīst, ka labāka par spožās nākotnes gaidītāju renaultu.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Diletants....

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Sviestc rakstīja: Doch.

DOHC!!!!

Tēma: Pārdod Volvo S40

Tās pārdodamās mašīnas jau arī gandrīz visas tikpat kā jaunas.

Tēma: Pārdod Volvo S40

Bikšu un čību tirgotāji uztaisa 70% procentu atlaidi lai iztīrītu bodi un iepirktu svaigāku preci.

Autotirgoņi lepni putni. Neiespersi - nelidos.

Tēma: Pārdod Volvo S40

kasinsh79 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Auto sale ir kapitāli sabremzējusies

Jāpiekrīt Autonetam par visiem 100%.

Veiksmi!

Bet tirgotāji pacietīgi sēž uz cenām. Mēnešiem ilgi vienas un tās pašas mašīnas figurē internetā, bet cenas neatlaiž. Laikam naudu šiem nevajag....

Kam finanses spiež, tie reaģēs ar zemāku cenu.

Taču jāsaprot, ka ir tāda lieta kā pašizmaksa. Tu gribētu tirgot mīnusos?

Kaut ko par iesaldētu kapitālu esi kādreiz dzirdējis?

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Vai nebij kādreiz kautkāds Sierišķais ar 2,0L 6 cil. motoru

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Došos laukā.

Tēma: Pārdod Volvo S40

kasinsh79 rakstīja: Auto sale ir kapitāli sabremzējusies

Jāpiekrīt Autonetam par visiem 100%.

Veiksmi!

Bet tirgotāji pacietīgi sēž uz cenām. Mēnešiem ilgi vienas un tās pašas mašīnas figurē internetā, bet cenas neatlaiž. Laikam naudu šiem nevajag....

Tēma: Pārdodu Dodge Grand Caravan 3.8l \'97g.

Kādas tev attiecības ar reizesrēķinu? Ja 1 jūdze =1,6 km, man sanāk ka tā ķerra noripojusi 320 kkm.

Atvainojos, nevis noripojusi, bet tā rāda odometrs....

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Varbūt ka ir ar.

labrīt.

p.s. naktī pēc jubiļejuma laikam biju nepareizi gulējis....no rīta sāpēja matu saknes...galvas matu

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Nnnu... drīz jau sāks iet.

Da kuļi tur žūpa, ņifiga, esmu apsolūts raturībnieks.

Kolēģei jubiļejums. Kārtīgs, jubiļejums -vienīgais mūžā. Pārēj'as ir tikai dzimenes.

Tēma: gaiss vai gāze riepās

Gaisa sastāvā 70% ir slāpeklis.

(ja kāds grib piečakarēties pie procentiem, var palabot jo ķīmiju mācījos pirms gandrīz 40 gadiem)

sen zināma ir patiesība ka riepās gaiss jāpumpē tad, kad vējš pūš no jūras puses. Tad labāk ripo, ietaupās degviela , riepu nodilums ir vienmērīgāks un dubļaini diski rada mazāku disbalansu.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Oficiāli paziņoju, ka drīzumā

uz mājām ies kāds pilsonis

pa lampu krietni sametis.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

kikomora bolotnaja.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

aga.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Nu

Līdz šim pašam brīdim neviens nezin pateikt kas tas tāds Jobnis

Tēma: Vissezonas riepas.

Yetti rakstīja: piekrītu... tik gumijai bij cits sastāvs...

...

Arī kā kurām.

Piem, MI-166 bija klasiska vasaras riepa.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

kas tas Jobnis tāds ir ka var atļauties lamāties

portāla noteikumus neesi lasījis

Tēma: motorolleris

Pirmais rakstīja: tātad sāksim ar izpūtēja pārbūvi - man domāt, ka vienkāršāk būs šito glušaku noraut nost un uzbūvēt citu

pareizi būtu bijis to pļerdaku pirkt pie dīlera, kurš cērt kauliņu tehniskos jautājumos un ierobežotāju jau noīsinājis.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Sviestc rakstīja: 1) bet tik un tā tak 88 gadā Gorbatijs palaida visu sajuzu pa reni, citas iespējas tak nebija....

2) bet nu jā, tad laikam toč merša vieta būtu tagad tikai modernizēti trabanti

1) sajuzu nogremdēja arābu naftinieki

2) tad Zigis būt Trabantkluba direktors.

Tēma: motorolleris

Pirmais rakstīja: tagad pastāsties kā var noņemt kautkādus tur mistiskos ierobežotājus?

vai tos, kas klusinātājā?

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti