Starp citu, šodien pusdienās ēdu skābu kāpostu zuppu. Un nekāda vaina, bikses vēderu nespiež.
Laba māga panes visu.
![]()
Starp citu, šodien pusdienās ēdu skābu kāpostu zuppu. Un nekāda vaina, bikses vēderu nespiež.
Laba māga panes visu.
![]()
Nu bet tas lauku gaiss un nemodificēts ēdiens..
![]()
Kurš tad saka, ka viegli palaidīs? palaidīs ar smagu sirdi, bet palaidīs.
Ne pirmie ne pēdējie savu laiku nodzīvojušie brendi. Ja pašķirsta autobūves vēsturi, tādu ir kaudzēm. Ar labdarību neviens nenodarbojas, ja nepērk tad neražo.
![]()
Ozz rakstīja: lošši kas lošši....
Vot biju gandrīz vai renaulta dīlerservisā....gluži necilā no skata iestādījumā, bet provincē protams.
Stūres uzgaļu un 1 atsaites maiņa + ģeometrijas regulēšana skaitot no iebraukšanas sētā līdz izbraukšanai pēc papīru noformēšanas un savstarpējām laipnībām - 45 minūtes.
Salīdzinājumam - pirmajā apkopē eļļu mainīja stikla un alumīnija arhitektūras šedevrā Intransservisā Jelgavā tikai 6 stundas...
Dzīvei uz laukiem iº buºvība sava.
Vsjo, eju salātos.
Un pēc tam - prom, prom, prom!
![]()
Pie dakteriem visur rakstīts - ienākt tikai ar izslēgtu mobilo telefonu. No kā viņi tā bai'das..
![]()
Sviests, tu tā prātīgi ar savām aknām un alus dzeršanu kanaļmalā! Pie tavas garāžas tas dīķelis ir brangi lielāks par šito!
![]()
Kad es aiziešu pendzijā, tikai tad man sāksies īstā dzīve!
tad man nebūs laika pie kompja sēdēt!
![]()
Ozz rakstīja: jaaurbj 2x vairaakun nav laika seedeet ,
nu, taisnība. Tāds faktors pastāv.
Bet es ieteiktu notiekošo neuztvert kā baigo traģēdiju, jo viss plūst, viss mainās, nekas nav mūžīgs.
Normāli procesi.
![]()
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: mees te kaa veci ôpji bezdam...
Vot tagad es esmu apvainojies, ibio!!!!
Kurš vainiigs ka Tu ir ôpis
juha.
![]()
Ozz rakstīja: mees te kaa veci ôpji bezdam...
Vot tagad es esmu apvainojies, ibio!!!!![]()
![]()
![]()
theerny rakstīja: Kā tos vislabāk dabūt nost nesabojājot krāsojumu un lai paliek minimālas pēdas? Ir kāda speciāla ķīmija?
Ir apmēram 100 paņēmienu, kā nevajag darīt lai nesabojātu krāsu...ar vīli, nazi,žileti, smilšpapīru, burkānu rīvi,fleksa ripu utt.nevajag darīt.
Ir speciāla ķimija, kuru var nopirkt turpat, kur pērc auto šampūnu, vasku, logu ūdeni un kokakolu.
Sviestc rakstīja: Nu ko, Biedri, sāksim strādat
Iesākumā laikam ir jādibina NSNF likvidēšanas komisija!!!
Kurus Kandidātus izvirzīsim Likvidācijas Komisijas sastavam
Pats dibināji, pats arī likvidē!
![]()
Ozz rakstīja:
bizenajs rakstīja: ei, SZ, Tava Daargaa ieksh to Geetes instituut straadaa??? man interesee traapiit uz kursiem rudens semestrii, bet te pa ausu galam sadzirdeeju, ka tgas nemaz nau tik vienkaarshi...
SZ vairaakas lapas atpakaljaam te PN aizgaaja....
tipa , pavisam... tas NSNF's vinjam slikti un mees mirstot un tad nu jams juutaas , .... hvz ko jams tur vispaabaa juut...
Khmm. Ozz, kā garšoja sēnes?
p.s. necērtu sakarību starp Bizenaja jautājumu un Tavu atbildi...
![]()
Siksparnis rakstīja: Ozzi, pa kuru laiku Tu fisies ar to auto, pa nakti vai?
A kad tu pats parasti fisies? Tikai pa gaismu:
Uz tausti nemaz nepaļaujies![]()
![]()
Sviestc rakstīja: pa trīnīti mūsdienās zolīdā iestadē, pat alus kausu vairs nopirkt nevar...
![]()
ei nu!
Rīgā viss tik dārgs![]()
Es katru dienu pusdienas paēdu par 70 santīmiem, tu saki nevar par trīnīti orģijas sarīkot
Nu nepērc dārgo alu, nopērc kruķenieku par latu pudelē!
![]()
Pats vien esmu vainīgs, nepaklausīju večus kuri mani vēl pirms tā notikuma brīdināja ar kajabu neaizrauties.
Tagad to pašu varu ieteikt citiem. Bet neklausa jau cilvēki, uzķeras uz ļoti draudzīgo cenu...
p.s. bet tā mana kolēģe, kura no Tevis (Sviesta) nopirka 1(!) vislētāko noname amortizatoru mazdai, joprojām ar to brauc....vot kādi brīnumi notiek pasaulē!
Sviestc rakstīja: Nekas, nekas, gan jau tūlīt atnāks Centis, un ko pastāstīs par manis notirgoto Kayabu!!
nu pļin, ko tu atkal uzprasies![]()
Nu sūds bija tā kajaba, sūds.....un arī tā kajaba ko Tu neesi tirgojis, bet kura oriģināli stāv uz ķengura ir sūds.
es tak neesmu tev nekādas pretenzijas piestādījis, vienkārši informēju par faktiem.
'
Tēma: Benzīna čeki...
Zaps rakstīja: Kāpēc nevari uzreiz prasīt čeka dublikātu benzīntankā?
Tak nav viņam nekādu čeku, džeks grib taisīt biznesu par dažiem aliem.
Sviestc rakstīja:
bet tad jau jānem pirts un striptīzdejotajas...
a tas naf lēti.....
Vai ta šeit kādi nabagi nolasījušies kam naudas nav
pat es esmu ar mieru kādu trīnīti piestiķēt, ja dikti vajag.
![]()
Nu tad kā te paliek?
Kāds vēl izteiksies jeb jālūdz redu lai šito topiku slēdz ciet un likvidē?
Un kad paredzēts NSNF bēru bankets?
Tēma: Benzīna čeki...
Magistrs rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Magistrs rakstīja: Varu uzdāvināt Centim mazlietotu sauso ateju un ūdens mucu. Atliks tikai raujamo sagādāt.
Kā tu pats iztiksi bez ierastajiem ikdienas piederumiem
Iešu dirst uz mežu.
Tas ir prātīgi. Taviem mazbērniem būs dižas egles ko notirgot uz Zviedriju.
Pirmais rakstīja: varbūt speciālisti šeit varētu pie reizes pakonsultēt mani - vai man ir jēga apdrošināt savu mašīnu....
apdrošināšanas maksājums manuprāt ir viena vienīga naudas izspiešana no manis :@
Kādu atbildi tu gribi? Vai ir jēga apdrošināt vispār, jebšu vai ir jēga konkrēti tev apdrošināt?
![]()
Pirmais rakstīja: bet laikam jau bez garantijas tirgot liedz kautkāda eiropas likumdošana.... ķipa tu paņem bez garantijas un tad tomēr brauc uz franciju vai vāciju remontēt
Kas man kā pircējam var uzspiest noteikumu ka obligāti jāpērk garantiju? Pastāv tak cilvēktiesības uz brīvību un tmldz.
Tā ir dīleru tīkla problēma, ja viņi nevar savos eiropas reģistros ieķeksēt ka manai ķerrai garantija nav paredzēta.