Magistrs rakstīja: Varu uzdāvināt Centim mazlietotu sauso ateju un ūdens mucu. Atliks tikai raujamo sagādāt.
Kā tu pats iztiksi bez ierastajiem ikdienas piederumiem
![]()
Tēma: Benzīna čeki...
Magistrs rakstīja: Varu uzdāvināt Centim mazlietotu sauso ateju un ūdens mucu. Atliks tikai raujamo sagādāt.
Kā tu pats iztiksi bez ierastajiem ikdienas piederumiem
![]()
Pirmais rakstīja: vispār garantija tačkai ir viena vienīga kuiņa.....
ja kautkas tai kastei ir gatavs noklāties, tad izdarīs to uzreiz ekspluatācijas sākuma posmā... nu varbūt pirmajā ziemā vai pirmajā vasarā....
bet 5 gadus taisīt kuidajgecam akkopes pa biezajiem $$$$, tikai tāpēc, ka ir kautkāda mistiska garantija vēl palikusi uz caurrūsēšanu rezerves riteņa diskam.... nu piedodiet
bet nu bagāc dara kā grib
Nu,tieši tāpēc es savulaik interesējos, vai kāds tirgotājs nav ar mieru pārdot jaunu ķerru bez garantijas bet par cenu, no kuras garantijas remontam paredzētie izdevumi ir atskaitīti.
Neviens vēl nav pieteicies.....turpina zvejot.
Magistrs rakstīja:
Un pēc tam ej pierādi dīlerim, ka karobka nesalūza dēļ eļļas maiņas "sertificētajā" servisā.
Ja baidies vilka - neej mežā.
jopcik....dirsēju nebano bet mī zēju bano![]()
![]()
![]()
sajeblissss...dinamisks portļčiks....
![]()
![]()
Kamēr vēl neesmu uz mūžu izbanots visās savās izpausmēs, teikšu ka Sviests ir naktī mīzējs.
![]()
Tēma: Benzīna čeki...
Roi rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Dirsējs esi tu, pajoliņ. Normāli cilvēki tādas lietas nerisina publiskā telpā.
kas tur pienaacaas par personiigiem apvainojumiem peec foruma noteikumiem?
Palasi savu tekstu pirms manējā un aizej noraujies podā. saskaņā ar norteikumiem, dirsēj.
Tēma: Benzīna čeki...
Dirsējs esi tu, pajoliņ. Normāli cilvēki tādas lietas nerisina publiskā telpā.
Sviests, es domāju ka tava sāpe būtu risināma vienkārši.
neguli pa nakti savā 12-tajā stāvā, tādā augstumā ir retināts gaiss un tāpēc tavs iekšējais spiediens jūtami lielāks par atmosfēras spiedienu un šķidrums tāpēc neturās iekšā.
Nones savu piepūšamo matraci lejā pirmajā stāvā pie pastkastēm un guli tur. nebūs nekādu problēmu vairāk, redzēsi.
![]()
Sviestc rakstīja: Centis laikam sen jau vairs nečurā pats, ja tik nevērīgi izsakās par kopējo tautas sāpi...
Man ir labs padoto kolektīvs, kas daudzas lietas izdara manā vietā.
![]()
Bracus rakstīja: Nu katraa zinjaa nevar pirkt massiinu ar garantiju jo tad jaaiet visas apkopes obligaati pie diilers
Nu cik reižu šeit ir skaidrots, ka tas ir blefs!
Garantijas remonts pie dīlera, apkopes jebkurā sertificētā servisā.
![]()
Tēma: Benzīna čeki...
Roi rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Nabaga cilvēks...gatavs izmaksāt alus lai dabūtu savu likumīgo naudiņu atpakaļ...
saki uzreiz ka gribi santīmu iepizināt, jo tankštelles operators par šo procedūru prasa procentus.
Kuraa tankshtellee?
Varu arii procentus kaadus samaksaat..
Tu esi no nespējnieku patversmes
Vispirms izziņo internetā ka gatavojies kādu apšmaukt, pēc tam vēl gribi lai tevi aiz rokas aizved un iepazīstina ar līdzdalībnieku? Meklē pats, jefiņ.
Tēma: Benzīna čeki...
Nabaga cilvēks...gatavs izmaksāt alus lai dabūtu savu likumīgo naudiņu atpakaļ...
saki uzreiz ka gribi santīmu iepizināt, jo tankštelles operators par šo procedūru prasa procentus.
Tēma: Benzīna čeki...
Roi rakstīja: Nu sarezhgjiiti tas viss ir un iistu uzmesta netiek...
Vienkaarshi man ir vajadziigs vienaa vietaa nodot pret kilometriem attieciigus chekus bet otraa vietaa man apmaksaa vinju vajadziibaam brauktos km... pret chekiem... taakaa sanaak ka man vajag ~ 60-70 Ls meenesii dubultus chekus
Blablabla....kopētāju jau nepazīstam , vai ne?
Taisnība RLagunai.
![]()
Sviestam laikam lētāk un mazsāpīgāk būs vakarā galu iebāzt veļasmašīnas atplūdes šļaukā. Ja kas pa nakti pasprūk - aiziet kanalizācijā. Bet vienalga - jāatmet pīpēšanu lai nav jāceļas nakts vidū.
Siksparnis rakstīja:
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: Nu nezinu, dzer to prostamolu, vai nedzer...
tik un ta vismaz vienreiz jāceļas naktī pačurāt un uzpīpēt, grozies kā gribi...
atmet pīpēšanu.
a čurāšanu kā atmest? ... piedodiet...
Aizsien ciet.
labrīt visiem.
Ja ir laiks un nauda, va palūgt dr. Bizenāju lai AIZŠUJ ciet. Tad būs ar garantiju.
![]()
Es domāju ka neko nevajag mainīt. Tās riepas vai arkas ar laiku pieslīpēsies.
Sviestc rakstīja: Kas tik nenotiek pasaulē!!
Vai tu šorīt pirms darba saberzēji plaukstas?
Sviestc rakstīja: Nu nezinu, dzer to prostamolu, vai nedzer...
tik un ta vismaz vienreiz jāceļas naktī pačurāt un uzpīpēt, grozies kā gribi...
atmet pīpēšanu.
Bracus rakstīja:
Nu tad kaa tad lai riikojas ssajaa gadiijumaa?
.
Zvani uz Bez Tabu.
DimanC rakstīja: varbūt kāds zin tādu elementāru lietu kā PILNAIS SVARS hečam? universālim atradu [1600 ar astīti], bet hečam neredz
ja jau raksti ar lielajiem burtiem, tad vismaz raksti pareizi - PILNĀ MASA.
![]()
Džumba Džaka!
![]()
Labrīt, aizvainotās jaunkundzes!
p.s. bet zviedri spēlēja forši...pēdējās 2 minūtes, kad trijatā pret pieciem ņēmās pa naidnieka zonu.
![]()