Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Šļuhi - padumal Ursis

Ursis - padumaļi šļuhi.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

2.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ozz rakstīja: Toč aizgaaja

Aga.

braukšu uz Pilsētu.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Eju tautās.

Tēma: Pērku VW/Audi dzinēju

pazvani 29535939, audi šrots Vālodzēs starp Ulbroku un Sauriešiem.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ozz rakstīja: re., Krievijaa ir veel mazaaks prezidentinsh.. tikai 1.60 cm

ceru ka Napoleona maanijam jamam nepiemiit

Toties galva viņam pret rumpīti nesamērīgi liela.

Būs labs.

Tēma: Pērku VW/Audi dzinēju

Slinkais rakstīja: jameklee tikai bloks.

+kloķene + šāles + virzuļi (ja maina tad maina visus 4) + gan jau arī klanis ir saliekts....

ja taisi to ķerru pārdošanai tad ieliec citu motoru. Ja gribi braukt pats, ir vērts remontēt, vismaz zināsi kas lācītim vēderā.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ozim grudaks!

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Kad kādu laiku pasēž, tad nekādas zonas vairs nejūk.

Iešu ēst salātus.

Tēma: renault trafic 2008 spido kilometri

iespraud piepīpētājā štrunta piečuku.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ozz rakstīja:

Dorisa rakstīja: Tā grupa jau ar nebūs avene - friči, šveice laikam...kas no pirmā groza? somi vai zviedri?

var buut tikai no C grupas , kas arii speelee Halifaksaa.... FIN DE NOR SVK....

nekaa traka, imho...var speeleet....

Ā, yep...sajuka man Šveice ar Šveika zemi.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

jefiņi, neaizmirstiet nomazgāt rosolu!

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Man ir 2 reģistrēti niki....ko nu darīt?

Laikam jātin makšķeres.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Es esmu daltoniķis, es neredzu ka sarkans.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Labrīt.

Ir kāda labāka ideja?

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Uzpīpēt iedosi?

Tēma: Volvo V70 par 3000 eiro

DAGERS rakstīja: Ne šķilts un ne mipināts!!!,to varu apgalvot,jo pats esmu autokrāsotājs

Autokrāsotājs priekš sevis paņēmis nesistu auto

nu, piedodiet....

Tēma: kur veļasmašīnai ir krustiņš?

msh rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Redaktor - tad sanāk, ka neatteiksi arī seksuālajām minoritātēm ievietot viņu pasākuma reklāmas baneri? ja vien tie maksā naudu?

Bet vai nebūtu jauki - teiksim, tā stulbā smile taxi bannera vieta smuks uzrakstelis "piedalies praidā"?

Mja....cilvēks visvairāk interesējas par to, kā viņam pietrūkst...

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Kindzulis rakstīja: spriezjot peec redzeetaa- tas nebij loozungs...bet uniforma

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Bet Zigis jau teiks ka leišos arī viss ir tk dārgs tik dārgs, ka jābrauc uz vāciju pēc apakšbiksēm.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Nu protams, ka daudz lietderīgāk ir aizbraukt uz leišiem, nekā dzīties pāri dīķim.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Bezvīžu režīms ar štatiem ir forši. Zigis varēs braukt iepirkt tupeles uz Alabamu, nebūs jāklīst pa pieberlīnes trēdeļmarketiem.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ja būs bezvīzu reži'ms ar štatiem - tas kaut kā traucēs dzīvot?

Tēma: jālasa 2x !!!

Baisulis rakstīja: Tikai neīdi. Neesmu sevišķi redzējis kādu ar tālajiem braucam, sadakterē acis.

Toties es esmu redzējis pietiekoši daudz.

Tak elementāri var atšķirt augstu tuvo gaismu no tālajiem prožektoriem, nepiesienies acīm. Starp citu, ir zināms ka dažu autoskolu instruktori pat māca motociklistus braukt ar tālajām gaismām.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Gūd Môning, Lēdīs end Džentel Pīpel.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti