īzī
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
kas ir piecas minūtes pret mūžību
sūc....viena cigarete atņem piecpadsmit minūtes.
![]()
Tēma: e39 535 problema
Ozz rakstīja: taapeec ka kompim neiestaastiiji ka lambdu nomainiiji (kljuudu nenodzeesi)....
vai arii ieliki lambdu ar nepareiziem parametriem....
kompis tiesaam aizdedzes momentu taisa laikam ka pa veelu......
Kāds sakars lambdas zondei ar aizdedzes momentu?
Kas starp kājām smird un kratās?
pareizi, dekstera motociklis.
Vispār no modernajiem motocikļiem es neko nejēdzu. Manam čomam ir ĪŽ-49 ar nummuru un TA, tam ir divtaktu motors un ātrumkloķis pie bākas. A kur tiem jaunajiem ir ātrumkloķis es nemaz nezinu.
Tēma: Volga Gaz 21
nuhajs rakstīja: Apstākļu, dažu sakritību un notikumu dēļ varu notirgotu divus GAZ 69. Ls.
Kādi? ar 2 vai 4 durvēm?
nuhajs rakstīja: Speciāli tam Auces stabu mizotājam- man tagad ir dzeltena ķivere,vot.
Eu, pilsētas pāķi! Kurā pusē tam cikelim paredzēts pielikt blakusvāģi? Labājā kā eiropā vai kreisajā kā pie angļiem?
![]()
nuhajs rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
nuhajs rakstīja: 4700 jūdzes. Skaņa kā pļaujmašīnai,
1) no Anglijas? lukturi mainīti jeb žilbināsi bāleliņus?
2) četrtaktinieks
Lukturi motocikliem neatšķiras pēc labās vai kreisās puses, stars ir taisns. Vismaz šitiem.
Un,Centi, neņirgšu...bet jā, četrtaktnieks.
Tā jau ir,pāķim pāķiski jautājumi
Pats esi pāķis - nopircis dņepru uz 2 ratiem tagad lielīgs..
4takterim jauda mazāka kā 2takterim pie vienādas kubatūras, to pat pāķos visi zin.
silver wings man ar patīk.
bet tāpēc jau uzreiz nav jāpērk, ka patīk.
![]()
Īstajam motoru izņem caur apakšu.
Apmēram tāpat, kā tev operēja mandeles.
![]()
Kaspersky rakstīja:
pozitiivais rakstīja: visādas muļķības
Eu, sieviete - kas par jaunu auto? Davaj stāsti.
Viņš nopirka zaporožeca modelīti no Urša kolekcijas.
nuhajs rakstīja: 4700 jūdzes. Skaņa kā pļaujmašīnai,
1) no Anglijas? lukturi mainīti jeb žilbināsi bāleliņus?
2) četrtaktinieks![]()
![]()
Ozz rakstīja: bet ja peerc no pirmajaam rokaam- redzi paardeveeju...parunaa.
Tu esi kādreiz fāterlandē pircis auto? nevis caur internetu, bet tā kā tu saki - paskatīties uz pārdevēju, parunāt.....
Es esmu...ne sev, bet čomam palīdzējis kā izcils vācvalodas speciālists.
nu čakars...vispirms tev no paša rīta jau jātrīc pie avīzkioska lai pirmais tiktu pie Heisse Draht, tad tūlīt jāzvana un tad jābrauc , kamēr turki no plačiem nav pasteigušies. Un ja esi aizkūlies ar raieneiru un nav savas ķerras zem pakaļas, tad šudas vien tur sanāk.
nuhajs rakstīja: Nu nav dzeltens, nu,ko piesipāties?? Dzeltens šitam jaunajam modelim nemaz nav pieejams. Nācās piekāpties vēlmju un gribulīšu sakarā.
Davaj, uzsauc pasākumu ar šašļikiem un zelteri, un mēs pa visiem viņu nomālēsim dzeltenu kā Botkina slimnieku pēcpēdējā stadijā.
21. gadsimta sākuma ķerras ražotas fāterlandē arī jau grēko uz metīzu kvalitāti. Tā nu viš i.
Ozz rakstīja: tas bija 01 gada skruuves luuza tinkšķeedamas...
Man švāģers špaktelē un krāso. Viņš reizēm vingro kā klauns, lai tikai japāņiem nevajadzētu kaut ko skrūvēt nost jo kā likums tas beidzas ar nolauztām skrūvēm. Runa par bleķiem. Savukārt lielās skrūves![]()
Cik man sanācis darboties - nav bijušas īpašas problēmas. Protams kā audim jau nav - kad no paskata bezcerīgi sarūsējušu skrūvi pēc viena "knikt" ar muciņatslēgu tālāk var skrūvēt ar pirkstiem.
Ozz rakstīja:
Kas ta Tev-Rumbula taalaak atrodas kaa leiši....
a mok aizbrauc ekskursijaa ar raienu, Tur panjem, izbraukaa un stuuree atpakalj
izsleegsi momentu ka Tev iesmeerees taadu masiinu nokurasparkatrucenujaatiekvaljaa +veel nealgosi veselu varzu ar darbonjiem....
finaalaa summ taada pati sanaaks
Par šo tēmu var diskutēt bezgalīgi. Leiši lētāki kā rumbula. Prece tāda pati. Tu domā ka Vācijā tās tačkas pārdod lai mums kaut kā palīdzētu? Tāpat katrai ir savs iemesls un vēsture. Ja pērc lietotu ķerru jārēķinās ar piestrādāšanu. Tāpat - ja pērc jaunu Renaultu.
![]()
nuhajs rakstīja:
Cilvēkiem ar vājiem nerviem neskatīties!!!!!
foto.inbox.lv/...
Tas ir tas dzeltenais mocīts
Nē, nu es jau esmu daltoniķis, bet melnu no balta vismaz atšķiru.....
![]()
![]()