Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ozz rakstīja: Zinu vienu, ko Centis vareetu izbaudiit....

Toyo avensis

lai nomainiitu pakaļaa reaktiivai atsaitei bukses- pakaljtiltu labaak nonjemt....aatraak sanaaks

Zini, es braukāju vairākus gadus ar gandrīz toijotu - VW emblēma, pārējais 100% japoška. Visu cieņu mehānismiem, tie strādāja bezotkazno. Bet tie plānie lokanie bleķīši man nepatīk.

Tā jau gabarītu ziņā tā pati 626. mazda baigi optimāls variants. bet atkal tie bleķīši....

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ozz rakstīja:

a par to govi....

tikpat liels kaa mans 940....bikuc plataaks varbuut, a varbuut i nee....

940 vizuaali no bampera liidz bamperim ir identisks ar Grand vojadžieri...bet taa kaa pakaljpiedzinja griezas laabaak kaa kaada fiesta vai polo nekaada vaina..veel nekur neesmu iespruudis

Domāju, ka lielāks gan par tavējo.

Nini, man ir interese par normālu 4-vietīgu auto. Tādu, lai nav jāstumj pusmašīna no garāžas laukā lai tiktu bedrē ielīst.

Un ja tādu neatradīsū, turpināšu braukt ar lēto piecvietīgo līdz pasaules galam.

Varbūt jāaizlaiž pazondēt leišu tirgus

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Motoram sailentbloki

neesmu par tādiem neko dzirdējis.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ozz rakstīja: es jau ar domaaju, ka vai nu kulba par lielu vai biidams par mazu....

ja nevajag, tad lai pate fisas

Es neteiktu, ka pa dvēsele par mazu. Viss atkarīgs kā un kur brauc. Nu pasaki, kur Latvijā tā normāli, bez stresa un kreņķiem par materiālo stāvokli var izmantot 200+ ZS?

Nav takš kur vilkt.

Darīt kā Deksters? 2 kilometri kaifa, a patom opjāk ķihij, spokojnij????? Nafig jāstaipa līdz klucis ar ZS, ja viņu izmanto kaut kādos īsos dzīves fragmentos.

Tēma: padzisusie displeji

Geskasfans rakstīja: Kamēr tas SID labojas tāpat var braukt bez viņa, vienīgais ko esmu dzirddējis, nav pagrieziena rādītāja klikšķināšana un signāltaure laikam nestrādāja.

Un tur nevar iespraust peremičkas?

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: aa, te viena jauna smuka vakar čiepsteeja-

728 desmitgadiigs....

nevienam neinteresee

Milzīga lāde.....ja viņa atdodas par 15-gadīgas ķerras cenu, tad var paskatīt.

...

varu paprasiit, ko vinja grib....

jamaa prasiija kaadas izredzes paardot- es teicu ka ar pilnu baaku un restoraanu varbuut pa leeto kaads panjems...

esot "vizuaali kasjaki"....

vizuālie kasjaki ir labi, ja var nosist cenu.

Bet nopietni es nerunāju, man tik lielu lādi nevajag.

Piedāvā Sviestam (hren zin kur šis pazudis?), būs džekam ar ko braukt kamēr sābs pa servisiem studzinās.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Kaspersky rakstīja:

Ozz rakstīja:

man taa liekas, jo baltaas kraasas autinji tomeer ir leetaaki

Balti un tumši zili. Tās parasti ir pamatkrāsas. Par pārējām jāpiemaksā.

Man kolēģim bija smuks melns auto. Man tas pats baltais. Abi reizē nomazgājam, iebraucam garāžās. Es pa nedēļu pabraucu pa granteni, viņš nebrauc vispār, stāv garāžā. Uzmini nu, kura ķerra nedēļas beigās izskatījās noputējusi? Mana nē.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ozz rakstīja: aa, te viena jauna smuka vakar čiepsteeja-

728 desmitgadiigs....

nevienam neinteresee

Milzīga lāde.....ja viņa atdodas par 15-gadīgas ķerras cenu, tad var paskatīt.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

ursis rakstīja:

ursis rakstīja: sailent blokaa ir tikai viena,jeb divas. taas kalpo ilgi.

jaaskata labi ,vai nav jeega ricagus mainiit sboraa. jo pirksts ar var buut savu jau pakalpojis.

a bukses... taas var buut tikai reaktiivaa stienja bukses. taas kalpo daudz mazaak. bet pietiekoshi.

sailentblokaa katraa pusee viena(kopaa divas).

25 Ls par visu ričagu un pusstunda darba...naf. tur čakarēties ar sailentbloka presēšanu. Pie reizes nomaina arī reaktīvās ķegas bukses (ja vajag), jo tikpat jāskrūvē vaļā.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: A kas ka balts!

kaut kas nepatiik

Man ar apnicis , jau 5. vāģis balts....bet no praktiskā viedokļa par balto neko sliktu nevaru teikt - putekļus neredz, viegli nomazgāt, saulē baigi neuzkarst...

Misteru Rūsiņu redz, toties.

Tas jau labi, ka redz. var savlaicīgi piekrāsot, kamēr vēl ir uz kā krāsot, nevis tad kad jau caurums.

Tēma: Savērsums/izgāzums

Ja pareizi saprotu, tad tas parādījies tūlīt pēc riepu nomaiņas. Tad arī meklē problēmu tajās riepās, pārskrūvējot riteņus ne savērsums ne izgāzums nemainās.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ozz rakstīja: A kas ka balts!

kaut kas nepatiik

Man ar apnicis , jau 5. vāģis balts....bet no praktiskā viedokļa par balto neko sliktu nevaru teikt - putekļus neredz, viegli nomazgāt, saulē baigi neuzkarst...

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Siksparnis rakstīja:

ursis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vakar novācu dārzā pirmo ražu.

tukšo taru ?

pērno zāli tad jau drīzāk.

Ple, jauno zāli nopļāvu, jauno!!!!

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Vakar novācu dārzā pirmo ražu.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Juri!

nestaipi čuri!

tb. - apsveicu ar.

Tēma: Volga Gaz 21

Bams rakstīja: Bet gribētos tomēr bišku vairāk uzzināt, cik, kas, kad tam mēdz lūzt, plīst

Salīdzinot ar mūsdienu ķerrām tur pilnīgi viss ir īsmūžīgs.

motors, priekšējais tilts, pakaļējais vecai volgai arī nebūs vairs ilgdzīvotājs,

priekštiltam ir skrūvpirksti - ņepadmažeš, ņepojeģeš

ja gribi ar viņu braukt, jāskrūvē būs bieži.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Pašreiz iAuto sērfo

cartman_626

Centis_Nuudele

jaaanis

schizo

Pampļi..

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

aim bek.

Tēma: Izpūtēju sistēma.

cap rakstīja: Nerūsējošais ir akūni smags... , jo jauns Al sakausējuma izpūtējs tā pat savus 3-5 gadus takš noturēs (ja nav galīgs Igauņu mē...ražojums) ...

ar ko tilpumsvarā atšķiras ņeržaveika no auksti velmēta tērauda skārda? Kur tu ņēmi, ka tas ir Al sakausējums? Tas ir parasts bleķis ar plānu Al kārtiņas pārklājumu.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

PD = Centis iet mājās.

Tēma: Kur varu atrast info par nepieciešamo spiedienu riepās?

Arnis76 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

Ge, viens saka 2.4, otrs 2.3, vēl kāds ap 2.5

nu milzīga starpība,vai ne? veselas 2 desmitdaļas

Nu tad iepumpē savās riepās 2 un min. Man tas nav vajadzīgs

Ja tev nav vajadzīgs, tad nepumpē.

Atradis par ko šūmēties.....

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

PS = personāls spirtā.

PN = Pozijs natūrā.

Tēma: Kur varu atrast info par nepieciešamo spiedienu riepās?

Arnis76 rakstīja:

Ge, viens saka 2.4, otrs 2.3, vēl kāds ap 2.5

nu milzīga starpība,vai ne? veselas 2 desmitdaļas

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

regulāri iespirtots personāls.

Tēma: 2.0 16v un 20 doch

Yetti rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Yetti rakstīja: un SOHC - Stringi Over My Head ...

nu tu gan laid...

pļjad tagad es i apvainojies un gribu tevi izbanot, dikti perversā veidā

Nu brauc šurp, paizbanosimies kaut kur upmalā.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti