Ozz rakstīja: Zinu vienu, ko Centis vareetu izbaudiit....
Toyo avensis
lai nomainiitu pakaļaa reaktiivai atsaitei bukses- pakaljtiltu labaak nonjemt....aatraak sanaaks
Zini, es braukāju vairākus gadus ar gandrīz toijotu - VW emblēma, pārējais 100% japoška. Visu cieņu mehānismiem, tie strādāja bezotkazno. Bet tie plānie lokanie bleķīši man nepatīk.
Tā jau gabarītu ziņā tā pati 626. mazda baigi optimāls variants. bet atkal tie bleķīši....

Ozz rakstīja:
a par to govi....
tikpat liels kaa mans 940....bikuc plataaks varbuut, a varbuut i nee....
940 vizuaali no bampera liidz bamperim ir identisks ar Grand vojadžieri...bet taa kaa pakaljpiedzinja griezas laabaak kaa kaada fiesta vai polo nekaada vaina..veel nekur neesmu iespruudis
Domāju, ka lielāks gan par tavējo.
Nini, man ir interese par normālu 4-vietīgu auto. Tādu, lai nav jāstumj pusmašīna no garāžas laukā lai tiktu bedrē ielīst.
Un ja tādu neatradīsū, turpināšu braukt ar lēto piecvietīgo līdz pasaules galam.
Varbūt jāaizlaiž pazondēt leišu tirgus
Motoram sailentbloki
neesmu par tādiem neko dzirdējis.
Ozz rakstīja: es jau ar domaaju, ka vai nu kulba par lielu vai biidams par mazu....
ja nevajag, tad lai pate fisas
Es neteiktu, ka pa dvēsele par mazu. Viss atkarīgs kā un kur brauc. Nu pasaki, kur Latvijā tā normāli, bez stresa un kreņķiem par materiālo stāvokli var izmantot 200+ ZS?
Nav takš kur vilkt.
Darīt kā Deksters? 2 kilometri kaifa, a patom opjāk ķihij, spokojnij????? Nafig jāstaipa līdz klucis ar ZS, ja viņu izmanto kaut kādos īsos dzīves fragmentos.
Geskasfans rakstīja: Kamēr tas SID labojas tāpat var braukt bez viņa, vienīgais ko esmu dzirddējis, nav pagrieziena rādītāja klikšķināšana un signāltaure laikam nestrādāja.
Un tur nevar iespraust peremičkas?
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: aa, te viena jauna smuka vakar čiepsteeja-
728 desmitgadiigs....
nevienam neinteresee
Milzīga lāde.....ja viņa atdodas par 15-gadīgas ķerras cenu, tad var paskatīt.
...
varu paprasiit, ko vinja grib....
jamaa prasiija kaadas izredzes paardot- es teicu ka ar pilnu baaku un restoraanu varbuut pa leeto kaads panjems...
esot "vizuaali kasjaki"....
vizuālie kasjaki ir labi, ja var nosist cenu.
Bet nopietni es nerunāju, man tik lielu lādi nevajag.
Piedāvā Sviestam (hren zin kur šis pazudis?), būs džekam ar ko braukt kamēr sābs pa servisiem studzinās.

Kaspersky rakstīja:
Ozz rakstīja:
man taa liekas, jo baltaas kraasas autinji tomeer ir leetaaki
Balti un tumši zili. Tās parasti ir pamatkrāsas. Par pārējām jāpiemaksā.
Man kolēģim bija smuks melns auto. Man tas pats baltais. Abi reizē nomazgājam, iebraucam garāžās. Es pa nedēļu pabraucu pa granteni, viņš nebrauc vispār, stāv garāžā. Uzmini nu, kura ķerra nedēļas beigās izskatījās noputējusi? Mana nē.

Ozz rakstīja: aa, te viena jauna smuka vakar čiepsteeja-
728 desmitgadiigs....
nevienam neinteresee
Milzīga lāde.....ja viņa atdodas par 15-gadīgas ķerras cenu, tad var paskatīt.

ursis rakstīja:
ursis rakstīja: sailent blokaa ir tikai viena,jeb divas. taas kalpo ilgi.
jaaskata labi ,vai nav jeega ricagus mainiit sboraa. jo pirksts ar var buut savu jau pakalpojis.
a bukses... taas var buut tikai reaktiivaa stienja bukses. taas kalpo daudz mazaak. bet pietiekoshi.
sailentblokaa katraa pusee viena(kopaa divas).
25 Ls par visu ričagu un pusstunda darba...naf. tur čakarēties ar sailentbloka presēšanu. Pie reizes nomaina arī reaktīvās ķegas bukses (ja vajag), jo tikpat jāskrūvē vaļā.
Siksparnis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: A kas ka balts!
kaut kas nepatiik
Man ar apnicis , jau 5. vāģis balts....bet no praktiskā viedokļa par balto neko sliktu nevaru teikt - putekļus neredz, viegli nomazgāt, saulē baigi neuzkarst...
Misteru Rūsiņu redz, toties.
Tas jau labi, ka redz. var savlaicīgi piekrāsot, kamēr vēl ir uz kā krāsot, nevis tad kad jau caurums.

Ja pareizi saprotu, tad tas parādījies tūlīt pēc riepu nomaiņas. Tad arī meklē problēmu tajās riepās, pārskrūvējot riteņus ne savērsums ne izgāzums nemainās.

Ozz rakstīja: A kas ka balts!
kaut kas nepatiik
Man ar apnicis , jau 5. vāģis balts....bet no praktiskā viedokļa par balto neko sliktu nevaru teikt - putekļus neredz, viegli nomazgāt, saulē baigi neuzkarst...
Siksparnis rakstīja:
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Vakar novācu dārzā pirmo ražu.
tukšo taru ?
pērno zāli tad jau drīzāk.
Ple, jauno zāli nopļāvu, jauno!!!!

Vakar novācu dārzā pirmo ražu.
Juri!
nestaipi čuri!
tb. - apsveicu ar.

Bams rakstīja: Bet gribētos tomēr bišku vairāk uzzināt, cik, kas, kad tam mēdz lūzt, plīst
Salīdzinot ar mūsdienu ķerrām tur pilnīgi viss ir īsmūžīgs.
motors, priekšējais tilts, pakaļējais vecai volgai arī nebūs vairs ilgdzīvotājs,
priekštiltam ir skrūvpirksti - ņepadmažeš, ņepojeģeš
ja gribi ar viņu braukt, jāskrūvē būs bieži.
Pašreiz iAuto sērfo
cartman_626
Centis_Nuudele
jaaanis
schizo
Pampļi..

cap rakstīja: Nerūsējošais ir akūni smags... , jo jauns Al sakausējuma izpūtējs tā pat savus 3-5 gadus takš noturēs (ja nav galīgs Igauņu mē...ražojums) ...
ar ko tilpumsvarā atšķiras ņeržaveika no auksti velmēta tērauda skārda? Kur tu ņēmi, ka tas ir Al sakausējums? Tas ir parasts bleķis ar plānu Al kārtiņas pārklājumu.
PD = Centis iet mājās.

Arnis76 rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Arnis76 rakstīja:
Ge, viens saka 2.4, otrs 2.3, vēl kāds ap 2.5
nu milzīga starpība,vai ne? veselas 2 desmitdaļas
Nu tad iepumpē savās riepās 2 un min. Man tas nav vajadzīgs
Ja tev nav vajadzīgs, tad nepumpē.
Atradis par ko šūmēties.....

PS = personāls spirtā.
PN = Pozijs natūrā.
Arnis76 rakstīja:
Ge, viens saka 2.4, otrs 2.3, vēl kāds ap 2.5
nu milzīga starpība,vai ne? veselas 2 desmitdaļas

regulāri iespirtots personāls.

Yetti rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Yetti rakstīja: un SOHC - Stringi Over My Head ...
nu tu gan laid...
pļjad tagad es i apvainojies un gribu tevi izbanot, dikti perversā veidā
Nu brauc šurp, paizbanosimies kaut kur upmalā.
