Man ir pofig, ja kāds grib paātrināti nokļūt debesīs un tāpēc mauc . Man pofig līdz tam brīdim, kad šī indivīda izvēlētā debesbraukšanas trajektorija krustojas ar manu vai kāda cita trajektoriju.
Ceļš ir paredzēts visiem - arī ar lēnāku reakciju apveltītiem braucējiem, un tāpēc atļautais ātrums ir tāds - lai arī lēnākie varētu pabraukt un paspēt ieraudzīt gan motobraucēju gan velosipēdistu, gan nobremzēt pirms gājēju pārejas.
Un neviens nav deleģējis lidotājiem tiesības noteikt kārtību un lemt cilvēku likteņus uz ceļa pēc savām spējām un ieskatiem. To gan vajadzētu saprast, it sevišķi tad ja gribas vienmēr un visur kādu pamācīt.
pozitiivais rakstīja: uzņirdzu Nūdelei!
pārējiem nekas...brīvi
Tā ir tava KIA, kas tur lēkā pa priekšu
nu jau atkal pazuda....

nuhajs rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
nuhajs rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
nuhajs rakstīja: Jonas,tu pazīsti lielāko motociklistu daļu Latvijā,ka tā apgalvo??
Nē, es pazīstu tikai tevi.
Un kā?
Uzprasies ?
Nu ja.
Nu, davai.
Tu jau ar moci droši vien nebrauc tā kā ar auto - divreiz ātrāk par atļauto...(skat topiku par atsaldētajiem sābistiem)
Ar moci apdzīvotās vietās uz 50, pa'soseju uz 90....nu tu tak tā brauc, vai ne?
Tas tak nebiji tu, kurš stāstīja kā kacināji plūsmas skaitītāju uz Bauskas šosejas braucot uz 200

Masķeram tak esot "čuguna" ričags, un čuguns metinās diezgan problemātiski....


Yeeessssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KIA ir atgiezusies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nuhajs rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
nuhajs rakstīja: Jonas,tu pazīsti lielāko motociklistu daļu Latvijā,ka tā apgalvo??
Nē, es pazīstu tikai tevi.
Un kā?
Uzprasies ?
nuhajs rakstīja: Jonas,tu pazīsti lielāko motociklistu daļu Latvijā,ka tā apgalvo??
Nē, es pazīstu tikai tevi.

Lielākā daļa latvijas mocistu brauc riskanti', pārgalvīgi un agresīvi.
Un ja tāds ļoļiks šīris ielido stāvošā automobīlī, tad arī autobraucējam ir pilna bļodiņa sūdu ko strēbt - nevainīgam esot.
Par to ir raidījums - divreiz jāskatās ne jau tāpēc, lai aizsargātu mocistu, bet lai pasargātu pats sevi no nevajadzīgām klapatām.
Beidzat tirsīt, citādi pateikšu deksteram lai jūs visus izdzenā!

Cretino italiano......bandito.
Sviests nevar pārdzīvot faktu, ka Fartuks savu sābu jau pārdevis, kaut gan Sviests savējo sāka tirgot jau pirms kāda gada.

Šīri, rekur speciāli priekš tevis ir punkts noteikumos!
39. Transportlīdzekļa vadītājam aizliegts:
39.3. vadīt transportlīdzekli, esot slimam vai arī tādā mērā nogurušam, ka tas var ietekmēt transportlīdzekļa
vadītāja darbspējas un ceļu satiksmes drošību;
pozitiivais rakstīja: Lohs brunčos.....tas jau kā Sviestc


Brauks uz laukiem pastīties kā stārķi miezn.
Ozz rakstīja: Skatos, ka Reds ir sasparojies un saacis kaut ko dariit portaala labaa....
nupat man veselas 2 reklaamas viena uz otras bija
Tu vienkārši vakar pārēdies konfektes, tāpēc tev jorpojām dubultojas.

ooPIS rakstīja: Peerkonu ziepees
Atbalstīts!
Gluži nemanot piezadzies vakars.
Uz redzēšanos, pagaidām vēl reģistrētie.
pozitiivais rakstīja:
Ozz rakstīja:
Yetti rakstīja:
pozitiivais rakstīja: salasījos sapulcē Auto Bildu un tagad nezinu ko lai pērku...M3 vs AMG C63 vs Lexus IS F.....vot domāju kur manus liekos 50k investēt
nopērc no dekstera Lambordžīni...
Ar visu vakuumpumpi
a tas man nav aktuāli...es braucu ar BMW
Tas BMW tev tāds maziņš..paknaps...

pozitiivais rakstīja: viss un visi uzradušies ...hvz...no kurienes un no kā
Mums te nupat netālu uz laukiem arī daži kompji nodega. Hvz no kā. Bet šitam Hvz ir nosaukums - vakardienas Pērkons kaut viņš izputētu ar visiem dēliem


kad portālu izdevīgāk pārdot - kad spama topiks pilns vai kad jauns iesākts?
pozitiivais rakstīja: hvz no kā izcēlās liesmas....
mja. hvz. pašaizdegšanās.
a kā tas namupārvaldes elektriķis tur tik operatīvi gadījās?