Kārtot: Augošā secībā

Tēma: AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

Man ir pofig, ja kāds grib paātrināti nokļūt debesīs un tāpēc mauc . Man pofig līdz tam brīdim, kad šī indivīda izvēlētā debesbraukšanas trajektorija krustojas ar manu vai kāda cita trajektoriju.

Ceļš ir paredzēts visiem - arī ar lēnāku reakciju apveltītiem braucējiem, un tāpēc atļautais ātrums ir tāds - lai arī lēnākie varētu pabraukt un paspēt ieraudzīt gan motobraucēju gan velosipēdistu, gan nobremzēt pirms gājēju pārejas.

Un neviens nav deleģējis lidotājiem tiesības noteikt kārtību un lemt cilvēku likteņus uz ceļa pēc savām spējām un ieskatiem. To gan vajadzētu saprast, it sevišķi tad ja gribas vienmēr un visur kādu pamācīt.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

pozitiivais rakstīja: uzņirdzu Nūdelei!

pārējiem nekas...brīvi

Tā ir tava KIA, kas tur lēkā pa priekšu

nu jau atkal pazuda....

Tēma: AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

nuhajs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja: Jonas,tu pazīsti lielāko motociklistu daļu Latvijā,ka tā apgalvo??

Nē, es pazīstu tikai tevi.

Un kā?

Uzprasies ?

Nu ja.

Nu, davai.

Tu jau ar moci droši vien nebrauc tā kā ar auto - divreiz ātrāk par atļauto...(skat topiku par atsaldētajiem sābistiem)

Ar moci apdzīvotās vietās uz 50, pa'soseju uz 90....nu tu tak tā brauc, vai ne?

Tas tak nebiji tu, kurš stāstīja kā kacināji plūsmas skaitītāju uz Bauskas šosejas braucot uz 200

Tēma: Es kā bukse tu kā ričags...

Masķeram tak esot "čuguna" ričags, un čuguns metinās diezgan problemātiski....

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Yeeessssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KIA ir atgiezusies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tēma: AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

nuhajs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja: Jonas,tu pazīsti lielāko motociklistu daļu Latvijā,ka tā apgalvo??

Nē, es pazīstu tikai tevi.

Un kā?

Uzprasies ?

Tēma: AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

nuhajs rakstīja: Jonas,tu pazīsti lielāko motociklistu daļu Latvijā,ka tā apgalvo??

Nē, es pazīstu tikai tevi.

Tēma: AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

Lielākā daļa latvijas mocistu brauc riskanti', pārgalvīgi un agresīvi.

Un ja tāds ļoļiks šīris ielido stāvošā automobīlī, tad arī autobraucējam ir pilna bļodiņa sūdu ko strēbt - nevainīgam esot.

Par to ir raidījums - divreiz jāskatās ne jau tāpēc, lai aizsargātu mocistu, bet lai pasargātu pats sevi no nevajadzīgām klapatām.

Tēma: Moča spoguļu izmērs

www.csdd.lv/...

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Beidzat tirsīt, citādi pateikšu deksteram lai jūs visus izdzenā!

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Kaunaties ar!

pāši M.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Cretino italiano......bandito.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Sviests nevar pārdzīvot faktu, ka Fartuks savu sābu jau pārdevis, kaut gan Sviests savējo sāka tirgot jau pirms kāda gada.

Tēma: AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

Šīri, rekur speciāli priekš tevis ir punkts noteikumos!

39. Transportlīdzekļa vadītājam aizliegts:

39.3. vadīt transportlīdzekli, esot slimam vai arī tādā mērā nogurušam, ka tas var ietekmēt transportlīdzekļa

vadītāja darbspējas un ceļu satiksmes drošību;

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

pozitiivais rakstīja: Lohs brunčos.....tas jau kā Sviestc

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Brauks uz laukiem pastīties kā stārķi miezn.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja: Skatos, ka Reds ir sasparojies un saacis kaut ko dariit portaala labaa....

nupat man veselas 2 reklaamas viena uz otras bija

Tu vienkārši vakar pārēdies konfektes, tāpēc tev jorpojām dubultojas.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

pā!

KIA pazuda!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Lai dzīvo KIA!!!!

Bai.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

ooPIS rakstīja: Peerkonu ziepees

Atbalstīts!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Gluži nemanot piezadzies vakars.

Uz redzēšanos, pagaidām vēl reģistrētie.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

pozitiivais rakstīja:

Ozz rakstīja:

Yetti rakstīja:

pozitiivais rakstīja: salasījos sapulcē Auto Bildu un tagad nezinu ko lai pērku...M3 vs AMG C63 vs Lexus IS F.....vot domāju kur manus liekos 50k investēt

nopērc no dekstera Lambordžīni...

Ar visu vakuumpumpi

a tas man nav aktuāli...es braucu ar BMW

Tas BMW tev tāds maziņš..paknaps...

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

pozitiivais rakstīja: viss un visi uzradušies ...hvz...no kurienes un no kā

Mums te nupat netālu uz laukiem arī daži kompji nodega. Hvz no kā. Bet šitam Hvz ir nosaukums - vakardienas Pērkons kaut viņš izputētu ar visiem dēliem

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

kad portālu izdevīgāk pārdot - kad spama topiks pilns vai kad jauns iesākts?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

pozitiivais rakstīja: hvz no kā izcēlās liesmas....

mja. hvz. pašaizdegšanās.

a kā tas namupārvaldes elektriķis tur tik operatīvi gadījās?

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti