Nūdele ir tikai mans pieņemtais niks, kurš neatspoguļo manu patieso dvēseles būtību.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nūdele ir tikai mans pieņemtais niks, kurš neatspoguļo manu patieso dvēseles būtību.
vooo....Pozjka iemācijies saprast kontekstus....
![]()
Ozz rakstīja: bakalauru jau var piemočiit klaat arii kaadaa no "daiļtirseeju" profesijaam
mierīgi. paskaties, kurās specenēs rauj iekšā ar varu - ķipa zootehniķos vai sākumskolas pedagogos, un aiziet!
Fridrihs rakstīja: Vai kāds var pastāstīt, kas tur notiek.
Man piektdien jādodas tajā virzienā, tāpēc gribētu sagatavoties.
Tu līdz piektdienai vari paspēt noīrēt laivu un vālēt pa Daugavu.
Ozz rakstīja: Plaa, kaa mani pietirsa
soliija, ka peec koledzas buusot veel vies gads, un dosot bakalauru....
a tagad runas ka skuj, nebuushot tipa ja gribi- sip uz Karolinskas universitaati...
plaa, 3 gadi kakjim zm astes un kaadi veel
A kā tad tu līdz šim - ar 4 klašu izglītību tos cilvēciņus daktarē![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ooPIS rakstīja: Pozij- pastaasti ka nu shajaa kontekstaa... kaa Tu tiki pie taa golpa
Sūc par golpu, bet kā viņš tika pie 4-iem septiņņiekiem uz numura?
![]()
![]()
Ir dzirdēti šausmu stāsti par dārgajām audi alumīnija piekarēm.
Izrādās, ka čuguna piekares arī nejēgā dārgas.
![]()
Ozz rakstīja:
Baisulis rakstīja:
Ozz rakstīja: aiz kam klients buus šodien jaaizmeklee..vakar nesanaaca...
Tā ar viņš uz galda pa nakti alika?? Nav atdzisis?
Nee aizgaaja maajaas....
Ar visu iebāzto zondi![]()
![]()
Ozz rakstīja: Tu esi buksi ričagaa preseejis
es-jaa....
taa bukse dabaa ir kaadi 2-3 mm resnaaka par caurumu jau origjinaali...uz taa pamata ka gumija ir elastiiga vinja arii tur turaas....
irvairaaki varianti-
vai nu mo4iit ar aamuru, pirms tam iezapteejot, vai arii izmantojot ne-viltiigus pricendaaljus ar skruuvspiili iepreseet...
Beidz našķēties ar konfektēm un izlasi kārtīgi - viņam bukse ir tievāka par caurumu!
![]()
Nortel rakstīja: Var mēģināt kautkādu distanceri (čaulu) ielikt, bet 0.5mm uz pusi ir diezgan šaubīgi.
Kāpēc šaubīgi?
Tikai tā, cita varianta nav.
Man ar sāk likties, ka Ozis jau rīta pusē ir konfektes dzēris.
![]()
Ozz rakstīja: Nu tad buutu ar rupjo viili arii sakodiens jaakorigjee un jaaievada iisais kurss eedamo paraziitu pasaulee
Pag pag, kāds sakars dupsim ar sakodienu![]()
Nokniebiens - jā, bet sakodiens![]()
![]()
![]()
Ozz rakstīja:
JLo rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ejam sēdēt uz zemes ar plikiem dupšiem!
Tad tev jāgriežas ZOO pie makakām
Makaki nemaz taa nemaz uz zemes neseezh!
jamie pa kokiem vairaak tusee...
Nogāzīsim to koku pie zemes!
Centis_Nuudele rakstīja:
JLo rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ejam sēdēt uz zemes ar plikiem dupšiem!
Tad tev jāgriežas ZOO pie makakām
Tu arī tur būsi?
Bet vai Pērkons pie makakām jau bija?
JLo rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ejam sēdēt uz zemes ar plikiem dupšiem!
Tad tev jāgriežas ZOO pie makakām
Tu arī tur būsi?
Baisulis rakstīja:
TDIOTS rakstīja:
Baisulis rakstīja:
TDIOTS rakstīja:
neraudi , nekur vish nepazudiis , vish buus visur , to varees just
Nemaz i nesaceries,ka jutīsi mani aizmugurē!
kaadaa weel aizmuguree ?? tikkai preikshaa !!! kaadam ira jaabuut PRIEKSHAA , lai paareejie baidiitos
Nu,nezinu,nezinu...šai publikai,ja patrāpīies priekšā, ne tā sapratīs un izdarīs tevi It sevišķi Pirmais .
Bet tu saņemies un pārvari bailes!
Iznes laukā pie mišenes. Kaķi izlaizīs.
Ja slinkums nēsāt, iesien šņorē un nolaid lejā pa logu.
Ozz rakstīja: Uz šķūnīša ar daudz kas rakstiits, bet ieksaa tikai malka...
Laaps...
![]()
![]()
Mums drīzumā (nedēļas beigās) būs pilnīgi jauni noteikumi.