Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Nūdele ir tikai mans pieņemtais niks, kurš neatspoguļo manu patieso dvēseles būtību.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

vooo....Pozjka iemācijies saprast kontekstus....

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja: bakalauru jau var piemočiit klaat arii kaadaa no "daiļtirseeju" profesijaam

mierīgi. paskaties, kurās specenēs rauj iekšā ar varu - ķipa zootehniķos vai sākumskolas pedagogos, un aiziet!

Tēma: Vājprāts uz D-pils šosejas!

Fridrihs rakstīja: Vai kāds var pastāstīt, kas tur notiek.

Man piektdien jādodas tajā virzienā, tāpēc gribētu sagatavoties.

Tu līdz piektdienai vari paspēt noīrēt laivu un vālēt pa Daugavu.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja: Plaa, kaa mani pietirsa

soliija, ka peec koledzas buusot veel vies gads, un dosot bakalauru....

a tagad runas ka skuj, nebuushot tipa ja gribi- sip uz Karolinskas universitaati...

plaa, 3 gadi kakjim zm astes un kaadi veel

A kā tad tu līdz šim - ar 4 klašu izglītību tos cilvēciņus daktarē

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

7x7 km

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

ooPIS rakstīja: Pozij- pastaasti ka nu shajaa kontekstaa... kaa Tu tiki pie taa golpa

Sūc par golpu, bet kā viņš tika pie 4-iem septiņņiekiem uz numura?

Tēma: Es kā bukse tu kā ričags...

Ir dzirdēti šausmu stāsti par dārgajām audi alumīnija piekarēm.

Izrādās, ka čuguna piekares arī nejēgā dārgas.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Ozz rakstīja: aiz kam klients buus šodien jaaizmeklee..vakar nesanaaca...

Tā ar viņš uz galda pa nakti alika?? Nav atdzisis?

Nee aizgaaja maajaas....

Ar visu iebāzto zondi

Tēma: Es kā bukse tu kā ričags...

Master_D rakstīja:

Ričags no čuguna,

Tēma: Es kā bukse tu kā ričags...

Ozz rakstīja: Tu esi buksi ričagaa preseejis

es-jaa....

taa bukse dabaa ir kaadi 2-3 mm resnaaka par caurumu jau origjinaali...uz taa pamata ka gumija ir elastiiga vinja arii tur turaas....

irvairaaki varianti-

vai nu mo4iit ar aamuru, pirms tam iezapteejot, vai arii izmantojot ne-viltiigus pricendaaljus ar skruuvspiili iepreseet...

Beidz našķēties ar konfektēm un izlasi kārtīgi - viņam bukse ir tievāka par caurumu!

Tēma: Es kā bukse tu kā ričags...

Autoram žetons par topika nosaukumu.

Tēma: Es kā bukse tu kā ričags...

Nortel rakstīja: Var mēģināt kautkādu distanceri (čaulu) ielikt, bet 0.5mm uz pusi ir diezgan šaubīgi.

Kāpēc šaubīgi?

Tikai tā, cita varianta nav.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Man ar sāk likties, ka Ozis jau rīta pusē ir konfektes dzēris.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja: Nu tad buutu ar rupjo viili arii sakodiens jaakorigjee un jaaievada iisais kurss eedamo paraziitu pasaulee

Pag pag, kāds sakars dupsim ar sakodienu

Nokniebiens - jā, bet sakodiens

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Kaut kāds jau laikam ir.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Makakisti.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja:

JLo rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ejam sēdēt uz zemes ar plikiem dupšiem!

Tad tev jāgriežas ZOO pie makakām

Makaki nemaz taa nemaz uz zemes neseezh!

jamie pa kokiem vairaak tusee...

Nogāzīsim to koku pie zemes!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Centis_Nuudele rakstīja:

JLo rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ejam sēdēt uz zemes ar plikiem dupšiem!

Tad tev jāgriežas ZOO pie makakām

Tu arī tur būsi?

Bet vai Pērkons pie makakām jau bija?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

JLo rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ejam sēdēt uz zemes ar plikiem dupšiem!

Tad tev jāgriežas ZOO pie makakām

Tu arī tur būsi?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Baisulis rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Baisulis rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

neraudi , nekur vish nepazudiis , vish buus visur , to varees just

Nemaz i nesaceries,ka jutīsi mani aizmugurē!

kaadaa weel aizmuguree ?? tikkai preikshaa !!! kaadam ira jaabuut PRIEKSHAA , lai paareejie baidiitos

Nu,nezinu,nezinu...šai publikai,ja patrāpīies priekšā, ne tā sapratīs un izdarīs tevi It sevišķi Pirmais .

Bet tu saņemies un pārvari bailes!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Iznes laukā pie mišenes. Kaķi izlaizīs.

Ja slinkums nēsāt, iesien šņorē un nolaid lejā pa logu.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja: Uz šķūnīša ar daudz kas rakstiits, bet ieksaa tikai malka...

Laaps...

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ies dirpt.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Mums drīzumā (nedēļas beigās) būs pilnīgi jauni noteikumi.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti