Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

labrīt, izmetamie!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Baisulis rakstīja:

Tad redz kāpēc Pirmais slavē tās lamatas...vņam tiek procenti!

Viņam procenti netiek. Viņš tāpat ir pietiekoši bagāts lai varētu atļauties pirkt lētas ķerras.

Es neesmu tik bagāts, tāpēc gribu % lai būtu bagāts.

manuprāt normāls gribējiens man ir, ne

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Stabi plīst labi. Tikai jātrāpa pa centru.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Baisulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Baisulis rakstīja: Rīt iešu pie Elmuča pirkt portālu.

Kuru?

šito pašu vai jauno?

Abus divus,gan jau komplektā atdos pa lēto. Ar deguču biznesu neiet,mož ar portāliem aizies štelles.

Labrīt,apdalītie!

TAVĀ portālā nu gan es savu kāju nesperšu.

A ja tur būs stabi? Un Renaulta reklāmas?

Ja tu man atmetīsi % no renaulta reklāmas varkas, es sākšu tās lamatas nemērā slavēt.

Tēma: Degvielas patēriņš Renault Lagunai

Visekonomiskāk ir velosipēdu iestutēt kājstarpē un tad mīt pedāļus.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Baisulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Baisulis rakstīja: Rīt iešu pie Elmuča pirkt portālu.

Kuru?

šito pašu vai jauno?

Abus divus,gan jau komplektā atdos pa lēto. Ar deguču biznesu neiet,mož ar portāliem aizies štelles.

Labrīt,apdalītie!

TAVĀ portālā nu gan es savu kāju nesperšu.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

JLo rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

JLo rakstīja: JLo

Svārkus nost!

Ejam sēdēt uz zemes ar plikiem dupšiem!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

JLo rakstīja: JLo

Svārkus nost!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: hau!

sākam atvadu ceremoniju, kas turpināsies līdz ne'dēļas beigām.

No kaa tad atvadiisimies

No dekstera.....žēl.....diezgan labs tirsējs bija.....

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ingaaaaa rakstīja: foto.inbox.lv/...

wow

kurš tas ir

tas ir Pērkons bez dēliem.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Baisulis rakstīja: Rīt iešu pie Elmuča pirkt portālu.

Kuru?

šito pašu vai jauno?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

perkons rakstīja: Kāpēc Nuudele taisās bikses vilkt nost

Tāpēc, ka es nevaru tā kā tu - pacel tik svārkus un dupsis jau pliks.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

hau!

sākam atvadu ceremoniju, kas turpināsies līdz ne'dēļas beigām.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

ei tu nost ar seskiem, pie mums pērkons un dēli un zibens arī.

Rīt varēs ar pliku dupsi uz zemes sēdēt.

Tēma: Vaz jumta apšuvums

Kas tur atkarājas? Apšuvums tak ir uzvērts uz stiepļu ribām.....ja pareizi atceros.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Baisulis rakstīja:

ursis rakstīja: tudish:

www.ss.lv/...

piip

Tas NAV Jaguārs. Tas ir fords.

Izskatās pēc jaguāra. Fordam nav 4 lukturi.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Siksparnis rakstīja:

Baisulis rakstīja: Viens nez kāpēc ir sadomājies,ka visas pasaules krutākais un inovatīvākais ir reno, vēl vienam ir viedoklis,ka viskrutākais ir Audi 100

Baigie speciālisti Pisec,palasīju,nav ko teikt.

Yonasam gan piekritīšu par Jaguāru, tik tad jāpēr kāds 1988 vai 1991. gada,tas ir Jaguārs.

Tas būs sapuvis.

Da nenopirkšu es to jaguāru, jo man nekad nebūs tik daudz naudas. Pat ja būs, tad visticamāk nepirkšu.

Vienkārši - patīk uz viņu paskatīties. Bet Zigis no šitik vienkāršas fizioloģiskās procedūras iztaisīja pasaules nelaimi.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Leišmalē šodien spīd saule.

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Nortel rakstīja: Tas nebija Hitlers, kurš sāka lielo "tīrīšanu"?

Hitlers bija tikai Staļina skolnieks.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pirmais rakstīja:

paskaties dziļāk, kas iegūst varku no katra pārdotā audī????

Man kautkā tas nemaz neinteresē.

Nesen nopirku muterei vienu kuļuku kūdras substrātu. mazais maisiņš, par Ls1,19.

Un man nemaz neinteresē, kurš dabūja to varku - Baisulis vai viņa kankarents.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pirmais rakstīja:

visi ir pārdevušies širpotreba ražotājiem vai ražo ŠIRPOTREBU

nebūtu fofāgens iepircis savulaik to srano audī, jams jau sen būtu vēstures mēslainē

nna...ja man saka Jaguārs, tad es iztēlē redzu jaguāru.

ja saka Audi - redzu audi.

Ja saka MB - redzu rosolu sākot no mikropirdaka Smarta līdz asenizācijas cisternai uz Actrosa bāzes.

Tad kurš no šiem būtu širpotrebs?

p.s. par renaulta rosolu korektuma pēc neizteikšos...

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Baisulis rakstīja: Bet ir jau gan ņirdzīgi, spriedēji par auto,kurš maksā 100 000 , gan rokas,gan kājas, gan krāns, viss pa īsu tādam, bet viedoklis ir...

Kāpēc nevar būt viedoklis

Ja es nevaru nopirkt Eifeļa torni, jo krāns pa īsu, vai tad man nevar būt savs spriedums - patīk viņš man vai nepatīk

Garām.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

pusdienēdamaislaiksklātejuprom.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

pozitiivais rakstīja: man vienmēr ir licies, ka SAAB dizainers idejas ir smēlies ni Citroen dizainera, kas savukārt no MB dizainera un tā visa rezultātā ir uzdizainēti 3 shiti

duraks.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

SuperZigis rakstīja: labi, es PN!

tiekamies maijā !

labi labi, ja tu tā vēlies...

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti