Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

SuperZigis rakstīja:

saprotu, ka te nebūs īstā vieta, kur par to iespringt

nu beidzot....

painteresējies pie drauga Bizenajā vai nevar kaut kā saīsināt tavu žirafes kaklu....

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pirmais rakstīja:

ooPIS rakstīja: nu jaa.. Pikaso ar janciigas lietas ziimeeja...

un tagad paski, kurš ir labāks - pablo pikaso vai amedo modiljānī

Irbe.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Žēl ka latviešu valoda nabadzīga, nezinu sinonīmu... bet krieviski ir tāds vārds Izjaščnij, Izjaščnosķ.

Vot tas ir tas kas mersim pietrūkst.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

ooPIS rakstīja: nu jaa.. Pikaso ar janciigas lietas ziimeeja...

Aber Balodi viņš uzzīmēja ļoti saprotamu.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

SuperZigis rakstīja:

Ozz rakstīja: dizains tur ir, bet tikpat plaši varieejams kaa bēru apstaaveetaaja uzvalkam....

es nevaru, vērtētāji ibio....

Jūs paši vismaz vecajai S klasei blakus esat stāvējuši vismaz ? a braukuši? a jūzojuši?

neesat?

tad te komentāri lieki

Zigi, lai redzētu, ka nav dizaina, nav jābrauc, jājūzo vai vēl kā tur jāizdarās. Jā,esmu stāvējis blakus, apgājis vairākas reizes apkārt....un ar to pietiek lai pateiktu ka dizaina ziņā tur nekā nav.

Nu nav takš obligāti jānēsā Paula foto krūšu kabatā lai saprastu, ka ziņģes vien tur ira!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

ooPIS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

ooPIS rakstīja: citramons ruljez

Piekrītu.

Man gan šķiet, ka pegijs citronu izpogā.

hvz... iipashi njemot veeraa ka abi ir PSA razjojumi...

citronam vairaak uz razjoshanas briidi jaunievedumu...bet pilniigi pokuj

Nu es tak ar saku ka pokuj!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja: www.mercedes-benz.lv/...

www.mercedes-benz.lv/...

nu šitam tirsa, taapat kaa saabam....

specifiska, bet ir OK

Un ar ko viņš būtiski atšķiras no piemēram jaunā mondeo

labi, viss....citādi Zigis aizkāps garām trapam....

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja: tikpat plaši varieejams kaa bēru apstaaveetaaja uzvalkam....

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Skaistuļi, ibio.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Mums ir Dizains.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

ooPIS rakstīja: citramons ruljez

Piekrītu.

Man gan šķiet, ka pegijs citronu izpogā.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

SuperZigis rakstīja: es savukārt būšu korekts, atšķirībā no Yonasa.

Es piekrītu, ka katram patīk kkas savs un tas ir ok, bet vismaz es nebārstos un nebārstīšos ar apgalvojumiem, ka piemēram Jaguar nav dizaina.

es vēl LV, bet pēc stundas ai ļu ļu.

Pļe, vēlreiz dziļi korekti atvainojos un saku, ka mersim ir dizains, nu ir!!!

riteņi arī ir, izpūtējs ir, motors ira.....nu ko vēk vitāli svarīgu es aizmirsu pateikt

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Varbūt teiksit ka mersis nav širpotrebs?

Kad ziņās rāda palestīniešu bēgļus - vieni vienīgi merši, un neviena jaguāra!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Lai būtu pilnīgs miers un bezvē'js, ņemu atpakaļ savus vārdus un saku tā:

mersedesam IR dizains.

Tikai manā skatījumā gauži neizteiksmīgs. Kā jau visiem širpotrebiem.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Zigi, palasi mazliet augstāk Ozz textu par perversijām....

Tu esi ieciklējies, miers ar tevi.

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

turbopiile rakstīja: izskatās, ka iauto un daļa to lietotāju vienkārši degradējas..

Kura daļa?

Atsaldētā vai siltā?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

SuperZigis rakstīja: Yonass, Tavi teksti ir līdzīgi tāda cilvēka tekstiem, kam tiešām nav sapratnes par auto to nu negaidīju no Tevis

apmēram tas pats, ja es pateiktu, ka Aston Martin ir sūc (jo man nekād tāds nav bijis )

Tu kaut ko esi sasapņojies.

Galīgi ārpus konteksta....

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

SuperZigis rakstīja:

jaguārs sen jau ir prasts širpotrebs.

Viss ir relatīvs.

Piemēram, arābu pasaulē krievu šņabis kas mums ir širpotrebs, būtu exkluzīva manta. Jo viņi alkoholu nelieto.

latvijā ar vārdu Širpotrebs drīzāk var saprast mersi, nevis jaguāru.

Bet ne jau tas ir galvenais. man tas jaguārs patīk, un viss. Neatkarīgi no fabrikas saimnieka, širpotreba vai neširpotreba utt.

Foršs auto. Tur vismaz ir par ko maksāt, nevis kā MB gadījumā- puse cenas par 1 šternu uz haubes.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Mēs katrs vienu un to pašu procesu uztveram dažādi.

Vot - bijāt uz hoķi, visi skatījāties bet varu saderēt ka katrs redzējāt kaut ko citu.

Aiziesim uz kādu koncertu - katrs dzirdēs kaut ko citu.

Tāpat ar autombīļiem. Ja viens ir neglābjami samīlējies 100-tajā audī, bet otrs mersedesā,tas nenozīmē ka visiem pārējiem tagad dziļi jāpaklanās.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Centis_Nuudele rakstīja: Par acaino mersi neglītāks ir vienīgi renaulta ķengurs.

Tas ir dizaina nespeciālista viedoklis.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Par acaino mersi neglītāks ir vienīgi renaulta ķengurs.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

SuperZigis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: mersim vispār nav dizaina.

ev ev ev....

nezinäaju, ka esi dizaina specialists.

ja nezini, tad mok nevirini velti ?

Tev Gullwings neko neatgadina, W126 SEC, utt utt ?

Mersim dizaina neesot.....

Oij, speciālists pamodās....

man ir tiesības izteikt savu viedokli esmu vai neesmu speciālists. Pofig man tavi gullvingi,paskaties uz dienišķu mersi profilā - kas tur ir? klucis.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja: Wot, te gan ir kam pliist un gļukot!

www.ss.lv/...

varbūt mani piesmējis nelabs liktenis, bet pēc pieredzētā ar dažādiem renaultiem gan uz savas gan kolēģu ādas esmu cieši nolēmis par savu naudu nekad mūžā....

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Jaguārs nav domāts katru dienu braukt uz maximu pēc maizes.

Jaguārs ir domāts wīkendu izbraukumiem. Pavizināties. Un tad ir pie kājas, kāds patēriņš. Starp citu - wīkendos sastrēgumi mazāki....

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

ursis rakstīja: tikai AUDI,un TIKAI 100.

citu nav un nekad nebuus

karies, jefiņ.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti