SuperZigis rakstīja:
saprotu, ka te nebūs īstā vieta, kur par to iespringt
nu beidzot....
painteresējies pie drauga Bizenajā vai nevar kaut kā saīsināt tavu žirafes kaklu....
![]()
![]()
SuperZigis rakstīja:
saprotu, ka te nebūs īstā vieta, kur par to iespringt
nu beidzot....
painteresējies pie drauga Bizenajā vai nevar kaut kā saīsināt tavu žirafes kaklu....
![]()
![]()
Pirmais rakstīja:
ooPIS rakstīja: nu jaa.. Pikaso ar janciigas lietas ziimeeja...
un tagad paski, kurš ir labāks - pablo pikaso vai amedo modiljānī
Irbe.
Žēl ka latviešu valoda nabadzīga, nezinu sinonīmu... bet krieviski ir tāds vārds Izjaščnij, Izjaščnosķ.
Vot tas ir tas kas mersim pietrūkst.
ooPIS rakstīja: nu jaa.. Pikaso ar janciigas lietas ziimeeja...
Aber Balodi viņš uzzīmēja ļoti saprotamu.
![]()
SuperZigis rakstīja:
Ozz rakstīja: dizains tur ir, bet tikpat plaši varieejams kaa bēru apstaaveetaaja uzvalkam....
es nevaru, vērtētāji ibio....
Jūs paši vismaz vecajai S klasei blakus esat stāvējuši vismaz ? a braukuši? a jūzojuši?
neesat?
tad te komentāri lieki
Zigi, lai redzētu, ka nav dizaina, nav jābrauc, jājūzo vai vēl kā tur jāizdarās. Jā,esmu stāvējis blakus, apgājis vairākas reizes apkārt....un ar to pietiek lai pateiktu ka dizaina ziņā tur nekā nav.
Nu nav takš obligāti jānēsā Paula foto krūšu kabatā lai saprastu, ka ziņģes vien tur ira!
![]()
ooPIS rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
ooPIS rakstīja: citramons ruljez
Piekrītu.
Man gan šķiet, ka pegijs citronu izpogā.
hvz... iipashi njemot veeraa ka abi ir PSA razjojumi...
citronam vairaak uz razjoshanas briidi jaunievedumu...bet pilniigi pokuj
Nu es tak ar saku ka pokuj!
Ozz rakstīja: www.mercedes-benz.lv/...
www.mercedes-benz.lv/...
nu šitam tirsa, taapat kaa saabam....
specifiska, bet ir OK
Un ar ko viņš būtiski atšķiras no piemēram jaunā mondeo
labi, viss....citādi Zigis aizkāps garām trapam....
![]()
![]()
Ozz rakstīja: tikpat plaši varieejams kaa bēru apstaaveetaaja uzvalkam....
![]()
ooPIS rakstīja: citramons ruljez
Piekrītu.
Man gan šķiet, ka pegijs citronu izpogā.
SuperZigis rakstīja: es savukārt būšu korekts, atšķirībā no Yonasa.
Es piekrītu, ka katram patīk kkas savs un tas ir ok, bet vismaz es nebārstos un nebārstīšos ar apgalvojumiem, ka piemēram Jaguar nav dizaina.
es vēl LV, bet pēc stundas ai ļu ļu.
Pļe, vēlreiz dziļi korekti atvainojos un saku, ka mersim ir dizains, nu ir!!!
riteņi arī ir, izpūtējs ir, motors ira.....nu ko vēk vitāli svarīgu es aizmirsu pateikt
![]()
![]()
Varbūt teiksit ka mersis nav širpotrebs?
Kad ziņās rāda palestīniešu bēgļus - vieni vienīgi merši, un neviena jaguāra!
![]()
Lai būtu pilnīgs miers un bezvē'js, ņemu atpakaļ savus vārdus un saku tā:
mersedesam IR dizains.
Tikai manā skatījumā gauži neizteiksmīgs. Kā jau visiem širpotrebiem.
![]()
Zigi, palasi mazliet augstāk Ozz textu par perversijām....
Tu esi ieciklējies, miers ar tevi.
![]()
turbopiile rakstīja: izskatās, ka iauto un daļa to lietotāju vienkārši degradējas..
Kura daļa?
Atsaldētā vai siltā?
SuperZigis rakstīja: Yonass, Tavi teksti ir līdzīgi tāda cilvēka tekstiem, kam tiešām nav sapratnes par auto to nu negaidīju no Tevis
apmēram tas pats, ja es pateiktu, ka Aston Martin ir sūc (jo man nekād tāds nav bijis )
Tu kaut ko esi sasapņojies.
Galīgi ārpus konteksta....
SuperZigis rakstīja:
jaguārs sen jau ir prasts širpotrebs.
Viss ir relatīvs.
Piemēram, arābu pasaulē krievu šņabis kas mums ir širpotrebs, būtu exkluzīva manta. Jo viņi alkoholu nelieto.
latvijā ar vārdu Širpotrebs drīzāk var saprast mersi, nevis jaguāru.
Bet ne jau tas ir galvenais. man tas jaguārs patīk, un viss. Neatkarīgi no fabrikas saimnieka, širpotreba vai neširpotreba utt.
Foršs auto. Tur vismaz ir par ko maksāt, nevis kā MB gadījumā- puse cenas par 1 šternu uz haubes.
Mēs katrs vienu un to pašu procesu uztveram dažādi.
Vot - bijāt uz hoķi, visi skatījāties bet varu saderēt ka katrs redzējāt kaut ko citu.
Aiziesim uz kādu koncertu - katrs dzirdēs kaut ko citu.
Tāpat ar autombīļiem. Ja viens ir neglābjami samīlējies 100-tajā audī, bet otrs mersedesā,tas nenozīmē ka visiem pārējiem tagad dziļi jāpaklanās.
![]()
Centis_Nuudele rakstīja: Par acaino mersi neglītāks ir vienīgi renaulta ķengurs.
Tas ir dizaina nespeciālista viedoklis.
Par acaino mersi neglītāks ir vienīgi renaulta ķengurs.
![]()
SuperZigis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: mersim vispār nav dizaina.
ev ev ev....
nezinäaju, ka esi dizaina specialists.
ja nezini, tad mok nevirini velti ?
Tev Gullwings neko neatgadina, W126 SEC, utt utt ?
Mersim dizaina neesot.....
Oij, speciālists pamodās....
man ir tiesības izteikt savu viedokli esmu vai neesmu speciālists. Pofig man tavi gullvingi,paskaties uz dienišķu mersi profilā - kas tur ir? klucis.
Ozz rakstīja: Wot, te gan ir kam pliist un gļukot!
www.ss.lv/...
varbūt mani piesmējis nelabs liktenis, bet pēc pieredzētā ar dažādiem renaultiem gan uz savas gan kolēģu ādas esmu cieši nolēmis par savu naudu nekad mūžā....
![]()
Jaguārs nav domāts katru dienu braukt uz maximu pēc maizes.
Jaguārs ir domāts wīkendu izbraukumiem. Pavizināties. Un tad ir pie kājas, kāds patēriņš. Starp citu - wīkendos sastrēgumi mazāki....
![]()
ursis rakstīja: tikai AUDI,un TIKAI 100.
citu nav un nekad nebuus
karies, jefiņ.
![]()