Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Baisulis rakstīja: Renaultas ira lielas šudas.

Ir arī mazi.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

ursis rakstīja:

Ozz rakstīja: tas i tas Liepaaajas taxi ar 1.5 mio noskreejienu

ne ne-shis ne tas ir 91 gada,shamais 94.

Jā, tāpēc ka 94. gada, šim noskrējiens ir tikai 1.2 mio.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Jums nepatīk jaguāra dizains?

Jums šķiet ka audi ir dizaina kalngals?

audim tak nav kur aci piesiet, glīts nekas.

mersim vispār nav dizaina.

bembim jau kaut kas ir.

Renaulta dizainu es sauktu par neglītu nekas.

Peguets rullē ar dizainu, bet jaguāram tomēr līdzi netur.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

ursis rakstīja: shiss mukaaks,bet cena...nu gluzji kaa jaunam saapam

www.autonet.lv/...

Sapiztz auto....ieliek gāzi mazmotoram, ar kuru pie tam nebrauc (oriģinālais noskrējiens)

Beidz bāzties ar sūdim kad es par Jāguāru runājos.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

www.autonet.lv/...

Piemēram.....

vai nav smuks?

Var iet ar SZ zaporožacu skrieties.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: Sveisciens leišamales pareizās automarkas piekritējam

Tu zini, kura automarka man patīk tā pa īstam?

Nezini......

Jāguārs patīk,,,,vot tā.

Papriekš jānopērk balti cimdi un baltas lakādas kurpītes.

A kas? Nedrīkst pasapņot?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pirmais rakstīja: tak akal nogulēsi.....

būs kā ar to puscūķa sābu

Sajepal tas Pozjka to lapu pļeģ

tad Fartuks pārdeva tiešām kāds nopirka

nu psec....neticami!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

POZJKA - DURAK!!!!!!!!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: Sveisciens leišamales pareizās automarkas piekritējam

Tu zini, kura automarka man patīk tā pa īstam?

Nezini......

Jāguārs patīk,,,,vot tā.

jaguāru tagad indiāņi ražo....

tev viņš joprojām patīk???

nevis indiāņi ražo, bet ražotne pieder indietim.

Joprojām patīk. Paskaties, kāds siluets! Kaķis kas kaķis.

Pagaidīšu vēl nākošo un vēl divas algas dienas, un tad iešu melēt savu Jāguāru.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pirmais rakstīja: Sveisciens leišamales pareizās automarkas piekritējam

Tu zini, kura automarka man patīk tā pa īstam?

Nezini......

Jāguārs patīk,,,,vot tā.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: Labriit....

ko tu teici?

PN!

Kā lūdzu?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja: Labriit....

ko tu teici?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

JLo rakstīja: dunduki

Čau, resnā!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Baisulis rakstīja: Apčurājam reno?

Es to daru regulāri.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pasaules čemponatu var iszspēlēt 1 dienā.

sāk no rīta katrs katram mest pa 3 pendelēm, un pret vakaru jau fināls klāt!

nafig mocīt 20 gavrikus, bez tam viņiem visiem jānopērk biļetes uz Kanādiju, visiem vajag katru dienu tīras apakšbikses, katram kaudzi ar nūjām, katram slidas ar visu trinamo....tas tak baigo naudu maksā!

es Godmaņa vietā izsniegtu katram pa fufaikai, lai sēž mājās.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ege.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Nu, kā jums šodien gāja?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Leišmalē šodien vējš nepūš.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

2.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

JLo rakstīja: SZ feins

Neinteresē.

PN!

Tēma: Mondeo 2000 ritošais

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: Man vajadzeeja suporta remkomplektu....

Muusa motors bija pa 56 ls uz pasuutiijuma

REMKOMPLEKTS

ukujeķ......

es ar aš pie sirds dabuuju kjerties....

sastaav no:

bremzu cilindra manžetes

bremzu cilindra putekļu gumijas

2 puteklju gumijaam suporta biidiitaajiem

gumijas pipluka ko uzmauc uz atgaisojamaas skruuves...

Es zinu, no kā vīņš sastāv. Tā arī bodēs maksā - ap 4 lati.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

pozitiivais rakstīja: JLo ir tas pats kas NLO tikai ar pupiem

Lidojošais Šķīvis.....ar Puppiem

Pozjka - durak.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Nūdele, citā starpā, rakstam ar LIELO NNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti