Baisulis rakstīja: Renaultas ira lielas šudas.
Ir arī mazi.
Baisulis rakstīja: Renaultas ira lielas šudas.
Ir arī mazi.
ursis rakstīja:
Ozz rakstīja: tas i tas Liepaaajas taxi ar 1.5 mio noskreejienu
ne ne-shis ne tas ir 91 gada,shamais 94.
Jā, tāpēc ka 94. gada, šim noskrējiens ir tikai 1.2 mio.
![]()
Jums nepatīk jaguāra dizains?
Jums šķiet ka audi ir dizaina kalngals?
audim tak nav kur aci piesiet, glīts nekas.
mersim vispār nav dizaina.
bembim
jau kaut kas ir.
Renaulta dizainu es sauktu par neglītu nekas.
Peguets rullē ar dizainu, bet jaguāram tomēr līdzi netur.
ursis rakstīja: shiss mukaaks,bet cena...nu gluzji kaa jaunam saapam
www.autonet.lv/...
Sapiztz auto....ieliek gāzi mazmotoram, ar kuru pie tam nebrauc (oriģinālais noskrējiens![]()
)
Beidz bāzties ar sūdim kad es par Jāguāru runājos.
![]()
Siksparnis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: Sveisciens leišamales pareizās automarkas piekritējam
Tu zini, kura automarka man patīk tā pa īstam?
Nezini......
Jāguārs patīk,,,,vot tā.
Papriekš jānopērk balti cimdi un baltas lakādas kurpītes.
A kas? Nedrīkst pasapņot?
![]()
Pirmais rakstīja: tak akal nogulēsi.....
būs kā ar to puscūķa sābu
Sajepal tas Pozjka to lapu pļeģ
tad Fartuks pārdeva![]()
![]()
tiešām kāds nopirka![]()
![]()
![]()
nu psec....neticami!
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: Sveisciens leišamales pareizās automarkas piekritējam
Tu zini, kura automarka man patīk tā pa īstam?
Nezini......
Jāguārs patīk,,,,vot tā.
jaguāru tagad indiāņi ražo....
tev viņš joprojām patīk???
nevis indiāņi ražo, bet ražotne pieder indietim.
Joprojām patīk. Paskaties, kāds siluets! Kaķis kas kaķis.
Pagaidīšu vēl nākošo un vēl divas algas dienas, un tad iešu melēt savu Jāguāru.
Pirmais rakstīja: Sveisciens leišamales pareizās automarkas piekritējam
Tu zini, kura automarka man patīk tā pa īstam?
Nezini......
Jāguārs patīk,,,,vot tā.
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: Labriit....
ko tu teici?
PN!
Kā lūdzu?
Baisulis rakstīja: Apčurājam reno?
Es to daru regulāri.
Pasaules čemponatu var iszspēlēt 1 dienā.
sāk no rīta katrs katram mest pa 3 pendelēm, un pret vakaru jau fināls klāt!
nafig mocīt 20 gavrikus, bez tam viņiem visiem jānopērk biļetes uz Kanādiju, visiem vajag katru dienu tīras apakšbikses, katram kaudzi ar nūjām, katram slidas ar visu trinamo....tas tak baigo naudu maksā!
es Godmaņa vietā izsniegtu katram pa fufaikai, lai sēž mājās.
Tēma: Mondeo 2000 ritošais
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: Man vajadzeeja suporta remkomplektu....
Muusa motors bija pa 56 ls uz pasuutiijuma
REMKOMPLEKTS
ukujeķ......
es ar aš pie sirds dabuuju kjerties....
sastaav no:
bremzu cilindra manžetes
bremzu cilindra putekļu gumijas
2 puteklju gumijaam suporta biidiitaajiem
gumijas pipluka ko uzmauc uz atgaisojamaas skruuves...
Es zinu, no kā vīņš sastāv. Tā arī bodēs maksā - ap 4 lati.
![]()
pozitiivais rakstīja: JLo ir tas pats kas NLO tikai ar pupiem
Lidojošais Šķīvis.....ar Puppiem![]()
![]()
![]()
Pozjka - durak.
![]()
Nūdele, citā starpā, rakstam ar LIELO NNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!