Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Leišos ir ceļš no jaunās Akmenes uz Šauļiem. Krievu laikos viņš bija pat slēgts, jo tur vienā posmā ir tāds kā rezerves aerodroms. Paralēli šosejai ir betonēts/asfaltēts skrejceļš, trīsreiz platāks par šoseju un ap 2 km garš.

sen neesmu tur braucis, varbūt kāds viņu ir noprivatizējis

bet jūs tak varat aizšaut apskatīties.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

SuperZigis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Bet Zigis jau negribēs laist tur iekšā.

es neesmu lidostas darbinieks, bļin

vot..ko es teicu?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Bet Zigis jau negribēs laist tur iekšā.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

ooPIS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

ooPIS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pie Ziga lidostā takš ir rokādes ceļš Skultes pusē, pa kuru neviens nebraukā.

skatos JS baltiju un nevaru saprast kursh i iistais

www.riga-airport.com/...

Kreisajā malā. Kur kādreiz bomboviki stāvēja.

tipa tas apendiciits bet tur tak pat iisti 500m taisnes nav ... vai arii tas kas paraleeli skrejceljam ir?

Nu paralēli, paralēli, ...rokādes ceļš. Tur elementāri ir puskilometrs taisne.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

ooPIS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pie Ziga lidostā takš ir rokādes ceļš Skultes pusē, pa kuru neviens nebraukā.

skatos JS baltiju un nevaru saprast kursh i iistais

www.riga-airport.com/...

Kreisajā malā. Kur kādreiz bomboviki stāvēja.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pie Ziga lidostā takš ir rokādes ceļš Skultes pusē, pa kuru neviens nebraukā.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

ooPIS rakstīja: nu vo.. i man un Ozzam konkurents Ursha veidolaa paraadiijaas

riit 12-15 rumbula...

Nu gan laiku izvēlējušies..tur tak tirgus diena, būs pilna betonka ar izmēģinātājiem.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

SuperZigis rakstīja:

ja tur ir plak plak plak, es nepiedalīšos.

Nu es tak arī saku, ka mersedess nav izturīgs auto. Nobrauc 3 reizes pa plakplakplak un mašīna japārkrāso.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Jaunais boings lidinās

Mākoņos virs Rīgas.

Lejā Zigis notupjās,

Iečurā sev čībā.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Nesaprotu, kāda mārrutka pēc jāsēž tās dažas stundas piektdienas pecpusdienā....jei bogu nesaprotu.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Kurš te ir KURĒ

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

SuperZigis rakstīja: Kuce Tev kurē piemīzīs

Nesapratu....

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Kaspersky rakstīja: Man tas links iet

hvz....zr.ru neiet en cauri.

Da nav nogriezts, tad būtu cits paziņojums.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

ooPIS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: palocīšos šovakar ar zāģi gar stabu čupu - i nekādas drapes nevajadzēs smērēt. pietiks ar iekšķīgajām.

i kad uz pohu pamodiisies un veel boonusaa mugura... laabs

Nu beidz, es takš neesmu čukča, es zinu ka zāģim arī bendzīnu jāielej pirms zāģēšanas.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

sviestdienis rakstīja: www.zr.ru/...

palasiities-briivos briizjos.

Internet Explorer cannot display the webpage

Vot tam explorerim arī iestāsti, lai viņš lasa brīvos brīžos.

A mums te nebāz tuftu.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

palocīšos šovakar ar zāģi gar stabu čupu - i nekādas drapes nevajadzēs smērēt. pietiks ar iekšķīgajām.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Stūlbie Dakteri....

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

palasīju atpakaļ...par matračiem....

man jautājums matračniekam - OK, es saprotu kur jāiebāž Grenlandes ķērpi lai ārstētu hemoroīdus, viss skaidrs.

Bet kur viņu jābāž lai ārstētu reimatismu

nopietni jautāju, jo reizēm mugura sāp.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Kurš šorīt nočakarēja serveri?

pa purslām, bitmaķ!

labrīt.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Adios pidos

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Baisulis rakstīja: Tak Ēģiptē šis esot,kā pats teica, iAuto atrodas Ēģiptē atvaļinājumā ....

Paņēmis ātro kredītu?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Rēgs klīst pa Eiropu.

Redaktora rēgs.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

tikai vienu reizi, bet to pašu ar trīcošu roku.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Auzinjsh rakstīja: nu tie, no strojkām, kas tagad sāk jau tos Meršus atdot atpakaļj bankām.....

Tiem no stroikām gan pārsvarā bija huļigankas.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pielej prezervatīvu ar ūdeni un būs tev gumijas hidraulika.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti