Leišos ir ceļš no jaunās Akmenes uz Šauļiem. Krievu laikos viņš bija pat slēgts, jo tur vienā posmā ir tāds kā rezerves aerodroms. Paralēli šosejai ir betonēts/asfaltēts skrejceļš, trīsreiz platāks par šoseju un ap 2 km garš.
sen neesmu tur braucis, varbūt kāds viņu ir noprivatizējis
bet jūs tak varat aizšaut apskatīties.

SuperZigis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Bet Zigis jau negribēs laist tur iekšā.
es neesmu lidostas darbinieks, bļin
vot..ko es teicu?


Bet Zigis jau negribēs laist tur iekšā.
ooPIS rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
ooPIS rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pie Ziga lidostā takš ir rokādes ceļš Skultes pusē, pa kuru neviens nebraukā.
skatos JS baltiju un nevaru saprast kursh i iistais
www.riga-airport.com/...
Kreisajā malā. Kur kādreiz bomboviki stāvēja.
tipa tas apendiciits bet tur tak pat iisti 500m taisnes nav ... vai arii tas kas paraleeli skrejceljam ir?
Nu paralēli, paralēli, ...rokādes ceļš. Tur elementāri ir puskilometrs taisne.
ooPIS rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pie Ziga lidostā takš ir rokādes ceļš Skultes pusē, pa kuru neviens nebraukā.
skatos JS baltiju un nevaru saprast kursh i iistais
www.riga-airport.com/...
Kreisajā malā. Kur kādreiz bomboviki stāvēja.
Pie Ziga lidostā takš ir rokādes ceļš Skultes pusē, pa kuru neviens nebraukā.
ooPIS rakstīja: nu vo.. i man un Ozzam konkurents Ursha veidolaa paraadiijaas
riit 12-15 rumbula...
Nu gan laiku izvēlējušies..tur tak tirgus diena, būs pilna betonka ar izmēģinātājiem.
SuperZigis rakstīja:
ja tur ir plak plak plak, es nepiedalīšos.
Nu es tak arī saku, ka mersedess nav izturīgs auto. Nobrauc 3 reizes pa plakplakplak un mašīna japārkrāso.
Jaunais boings lidinās
Mākoņos virs Rīgas.
Lejā Zigis notupjās,
Iečurā sev čībā.
Nesaprotu, kāda mārrutka pēc jāsēž tās dažas stundas piektdienas pecpusdienā....jei bogu nesaprotu.
SuperZigis rakstīja: Kuce Tev kurē piemīzīs
Nesapratu....

Kaspersky rakstīja: Man tas links iet
hvz....zr.ru neiet en cauri.
Da nav nogriezts, tad būtu cits paziņojums.
ooPIS rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: palocīšos šovakar ar zāģi gar stabu čupu - i nekādas drapes nevajadzēs smērēt. pietiks ar iekšķīgajām.
i kad uz pohu pamodiisies un veel boonusaa mugura... laabs
Nu beidz, es takš neesmu čukča, es zinu ka zāģim arī bendzīnu jāielej pirms zāģēšanas.
sviestdienis rakstīja: www.zr.ru/...
palasiities-briivos briizjos.
Internet Explorer cannot display the webpage
Vot tam explorerim arī iestāsti, lai viņš lasa brīvos brīžos.
A mums te nebāz tuftu.

palocīšos šovakar ar zāģi gar stabu čupu - i nekādas drapes nevajadzēs smērēt. pietiks ar iekšķīgajām.

Stūlbie Dakteri....



palasīju atpakaļ...par matračiem....
man jautājums matračniekam - OK, es saprotu kur jāiebāž Grenlandes ķērpi lai ārstētu hemoroīdus, viss skaidrs.
Bet kur viņu jābāž lai ārstētu reimatismu
nopietni jautāju, jo reizēm mugura sāp.

Kurš šorīt nočakarēja serveri?
pa purslām, bitmaķ!
labrīt.

Baisulis rakstīja: Tak Ēģiptē šis esot,kā pats teica, iAuto atrodas Ēģiptē atvaļinājumā ....
Paņēmis ātro kredītu?

Rēgs klīst pa Eiropu.
Redaktora rēgs.

tikai vienu reizi, bet to pašu ar trīcošu roku.
Auzinjsh rakstīja: nu tie, no strojkām, kas tagad sāk jau tos Meršus atdot atpakaļj bankām.....
Tiem no stroikām gan pārsvarā bija huļigankas.

Pielej prezervatīvu ar ūdeni un būs tev gumijas hidraulika.
