Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Kindzulis rakstīja: gumijas puushlji gan nee... tur hidraulika

a par mazajiem- kaa nu kuram

Hidrauliskie pūšļi.....gumijas.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Tak nebūtu nemaz slikti, ja sābam kā izcilam aviācijas pārstāvim uz haubes būtu kurmju baidāmās dzirnaviņas

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Auzinjsh rakstīja:

Auzinjsh rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: za to mersedesam ir daudz visādu lieku pričendālu, ko var nodot toļikmetālam.

Priekš tiltam mercedess nav mācējis uzmontēt atsperi uz amortizatora - rezultātā dažas liekas detaļas. Pakaļējās disku bremzēs iemontēt rocenes mehānismu ar nav mācējis - atkal lieki krāmi jāvadā līdz...u.t.t, utt.

Nu tas mērķis jau vispār nesaprotams... priekš akliem šoferiem , vai

navaig salīdzināt Mersedesu ar auto....

Mersedess ir radīts lai artu lauku un vilktu no meža ārā nokaltušos kokus!!!

a tas mērķis ir tāpēc lai caur to stroporšikam parādītu balķi, kas būs tūlīt jāpieāķē pie tā traktora...

Sprēgā sprēgā....tev ir paveicies ka sābam uz haubes nav uzmontējuši kautkādu plastmasas propelleri vai lidmašīnas astes parodiju. Tad mums būtu dikti daudz materiāla apzviegšanai.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Kindzulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: za to mersedesam ir daudz visādu lieku pričendālu, ko var nodot toļikmetālam.

Priekš tiltam mercedess nav mācējis uzmontēt atsperi uz amortizatora - rezultātā dažas liekas detaļas. Pakaļējās disku bremzēs iemontēt rocenes mehānismu ar nav mācējis - atkal lieki krāmi jāvadā līdz...u.t.t, utt.

Nu tas mērķis jau vispār nesaprotams... priekš akliem šoferiem , vai

peec shitaas metodes- Citramonu vispaar tur nenjems

rocene tb kaajene uz prieksheejiem ritenjiem, atsperes piekaree nav kaa suga...

Visi citramoni takš nav uz gumijas pūšļiem

Mazie pirdaki vai ta arī

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

za to mersedesam ir daudz visādu lieku pričendālu, ko var nodot toļikmetālam.

Priekš tiltam mercedess nav mācējis uzmontēt atsperi uz amortizatora - rezultātā dažas liekas detaļas. Pakaļējās disku bremzēs iemontēt rocenes mehānismu ar nav mācējis - atkal lieki krāmi jāvadā līdz...u.t.t, utt.

Nu tas mērķis jau vispār nesaprotams... priekš akliem šoferiem , vai

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Kindzulis rakstīja: vai ta meerkjis nav no lumiinija tas tak vareetu ne tik aatri puut...

Nē, mērķis ir no niķelētas plastmasas.

Tēma: ko nozīmē simboli

pinguin rakstīja: zivs ir jēzus simbols, jo jēzus ir zivs zvaigznāja ēras mītiskais simbols...

Zivs ir kristiešu simbols, jo saskaņā ar Bībeli Jēzus ar vienu zivi pabaroja veselu baru.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Auzinjsh rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Auzinjsh rakstīja: Varbūt arī es esmu padumjš,

Tas ir kā - varbūt arī tu

Vai ta ir vēl kāds bez tevis

Kurš ta gribēja to hlamu, kuru pat tolmets nenem pretīm, no manis pirkst vasaras beigās

Svētais Pēters, vai Tu

Nu bet vasaras beigās....tas tak vēl tālu! A tu jau tagad saki ka es padumšs.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Es Neesmu padumsh.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Auzinjsh rakstīja: Varbūt arī es esmu padumjš,

Tas ir kā - varbūt arī tu

Vai ta ir vēl kāds bez tevis

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

SuperZigis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vai tu zini, ka 70. gadu sākumā audi nolēma sākt ražot 100.to modeli kā lētāku alternatīvu mercedesam?

bet Mērķa ta nava ? nava, tātad PN!

Mērķi vajag tikai tizliem grūti vadāmiem govsveida drapakiem.

Veikliem autombīļiem pretvējš ieskrien caur četriem apļiem priekšgalā un izskrien caur izpūšamo pakaļgalā.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Kaspersky rakstīja: 1) audi ir pāķu drapaks

jo ir vienīgais, kurš spēj izturēt to slodzi pa pāķu ceļiem.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Centis_Nuudele rakstīja:

SuperZigis rakstīja:

Tikai MB, un Audi

Vai tu zini, ka 70. gadu sākumā audi nolēma sākt ražot 100.to modeli kā lētāku alternatīvu mercedesam?

Manuprāt tas viņiem ir superīgi izdevies, jo izmaksas visās pozīcijās ir mazākas, bet kvalitātē un komfortā nekādas atšķirības nav.

Vismaz virsbūves izturībā pret laika zobu audi mersim ieliek visos galos. Ar smaidu.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

SuperZigis rakstīja:

Tikai MB, un Audi

Vai tu zini, ka 70. gadu sākumā audi nolēma sākt ražot 100.to modeli kā lētāku alternatīvu mercedesam?

Manuprāt tas viņiem ir superīgi izdevies, jo izmaksas visās pozīcijās ir mazākas, bet kvalitātē un komfortā nekādas atšķirības nav.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Sviests, ja tu apsoli nopirkt un uzlikt smukus sēdekļu pārvalkus no drēbes, tad es vēl varu padomāt par piedalīšanos.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Bez tam vecas ādas smaka , lai arī gaiši brūnas ādas, bet tomēr 11 gadus vecas, uzreiz sit uz augšu. No tās smakas vien jau vēmiens garantēts.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Bet Sviests, cik esmu redzējis viņu dažādās trasēs, nekad nav finišējis laikā. Vienmēr kaut kur aizkavējies. Viņa ķerru es pievemtu kā sūdu.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Baisulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Auzinjsh rakstīja: Es sestdien laikam braukšu tiem atsaldētajiem Bembistiem uz trasi 333 vellu rādīt...

www.bmwlife.lv/...

Centi...

moš Tu arī vari piebraukt, pavizināšu Tevi pa trasi tā, ka Tavas biželes tik vējā plīvos un vaigi metīsies sārti..

Kad man jāsēž blakus jestriem braucējiem, tad man sareibst galva un paliek slikta dūša.

Un ko tad tu teiksi, ja es apvemšu tavu gaiši brūno ādas salonu?

Tad jau galīgi nokritīs cena tam sābam, tādu pat toļikmetāls negribēs ņemt bez piemaksas no tavas puses!

Tu tak man ar sēdēji reiz blakus.

Nu ja, neatceries kā žākstījos Toreiz tikai savlaicīgs finišš paglāba tavu auto no pievemšanas!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Auzinjsh rakstīja: Es sestdien laikam braukšu tiem atsaldētajiem Bembistiem uz trasi 333 vellu rādīt...

www.bmwlife.lv/...

Centi...

moš Tu arī vari piebraukt, pavizināšu Tevi pa trasi tā, ka Tavas biželes tik vējā plīvos un vaigi metīsies sārti..

Kad man jāsēž blakus jestriem braucējiem, tad man sareibst galva un paliek slikta dūša.

Un ko tad tu teiksi, ja es apvemšu tavu gaiši brūno ādas salonu?

Tad jau galīgi nokritīs cena tam sābam, tādu pat toļikmetāls negribēs ņemt bez piemaksas no tavas puses!

Tēma: ko nozīmē simboli

Ja mašīnas aizmugurē ir uzraksts Policija, tas nozīmē ka būs mēsli.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Auzinjsh rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Auzinjsh rakstīja: Fakts ka klakštj ievilcējs, a ne releji

šaizes var būt daudzas,

pārskaitīšu populārakās

1. dzinējam naf labas masas, nomaini masas vadu, vai notīri kontakta vietas;

2. starterim naf masas vai slikts kontakts plusa vadam,

arī nem un notīri;

3. pats ievilcējs ir sačekarēts, aizaudzis, vai saliets ar eļļu,

ņem nost un tīri, ja nelīdz, maini....

par ievilceeju un relejiem kas shitam autosam biezaa slaanii salikti- nestaasti zinu ka ievilceejs i mieraa

1 variants ar vareetu buut...

un 3ais ticamaaks...

1. variants nevar būt, jo tad tu viņu arī ar skrūvgriezi nepalaistu.

kā nevar būt

Pienāk Kindzulis pie sava citrona, caurās kedās ar līku skrūvgriezi bez kāta, un padod " mīnusu" no zemes...

Vai viņam ir tik garš, ka velkas pa zemi

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pirmais rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Kindzulis rakstīja: klau- elektrikjiem un ne tikai... kas par starteriem rubii-

kas taa par uinju- kaa auto kaartiigu dabon uzsilt- starterim ievilceejs nefurichii ( salona releji klikshkjinaas un tas ar viss) - iedarbinaashana- peec senteevu metoodeem- vads uz akji vai skruuvgrieznis uz statrera klemmeem...

kaa atdziest- akau viss shtokos...

siltumā elektrība izplešās un iziet pa šķirbām ārā....

visdrīzāk ka ievilcējs - vai nu sprūst, vai arī apdeguši kontakti.

jaasnjenjo...spasibochki... buus vien jaajauc aaraa

modernām mašīnām jamais vairs nejaucās

būs vien jāmaina

Arī modernām mašīnām jaucas. Tikai ir problēmas ar salikšanu atpakaļ, bet izjaukt var.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Kindzulis rakstīja:

Auzinjsh rakstīja: Fakts ka klakštj ievilcējs, a ne releji

šaizes var būt daudzas,

pārskaitīšu populārakās

1. dzinējam naf labas masas, nomaini masas vadu, vai notīri kontakta vietas;

2. starterim naf masas vai slikts kontakts plusa vadam,

arī nem un notīri;

3. pats ievilcējs ir sačekarēts, aizaudzis, vai saliets ar eļļu,

ņem nost un tīri, ja nelīdz, maini....

par ievilceeju un relejiem kas shitam autosam biezaa slaanii salikti- nestaasti zinu ka ievilceejs i mieraa

1 variants ar vareetu buut...

un 3ais ticamaaks...

1. variants nevar būt, jo tad tu viņu arī ar skrūvgriezi nepalaistu.

Tēma: kur Jūs remontējat?

Vārstus jātīra, jebšu attīrās paši?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Kindzulis rakstīja: klau- elektrikjiem un ne tikai... kas par starteriem rubii-

kas taa par uinju- kaa auto kaartiigu dabon uzsilt- starterim ievilceejs nefurichii ( salona releji klikshkjinaas un tas ar viss) - iedarbinaashana- peec senteevu metoodeem- vads uz akji vai skruuvgrieznis uz statrera klemmeem...

kaa atdziest- akau viss shtokos...

siltumā elektrība izplešās un iziet pa šķirbām ārā....

visdrīzāk ka ievilcējs - vai nu sprūst, vai arī apdeguši kontakti.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti