Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

SuperZigis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

1,6 litru ķengurs ar īso kārbu mersi no krusta izkož ka bezd.

droši vien kādu W123 Dīzeli ar 2 miljonu noskrējienu vai kādu W124 200D noskrēja

1,6 ķengurs var izkost vienīgi sev Piržamo

Gribi nākt uz dragu?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Viens paziņa nesen teica, ka MBisti neskrienas.....jo nevar jau ar tām lādēm paskriet.

1,6 litru ķengurs ar īso kārbu mersi no krusta izkož ka bezd.

Tēma: Pārdodu ATV

Īstas medības ir ar plikām rokām.

Noķer alni un apgriez sprandu!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ķēkša, ja tu gribi vīru

Tad tu turi ķēķi tīru!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja: ir maniits taads niks-

Penis Strūdele delfu sievišķu forumee....

neesi Tu

Kam adresēts jautājums

Tēma: Kloķenes restaurācija

Dabistiski, Lukašenko jau nelaidīs tādu dārgumu pāri robežai.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

bizenajs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

bizenajs rakstīja: eu, dorisas draudzinj, kas taa taada ķeta??

Pirmkārt - nevis ķeta bet ķets.

Otrkārt - latviski tā sauc čugunu.

vo, na etom spasibo nebiju taadu vaardu dzirdeejis, foneetiski tuvaakais dzirdētais salikums ir ķēkša.

man savukārt vārds Ķēkša asociējas ar Ozz.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

bizenajs rakstīja: eu, dorisas draudzinj, kas taa taada ķeta??

Pirmkārt - nevis ķeta bet ķets.

Otrkārt - latviski tā sauc čugunu.

Tēma: Kloķenes restaurācija

batka rakstīja:

Baisulis rakstīja: Kas žiguļa pusasij līdzīgs ar kloķvārpstu??

Abas no dzelzs

Nav gan.

Pusass no tērauda, kloķene no ķeta.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

trešdiena = mazā piektdiena.

priekā.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

ursis rakstīja: i de o t i

tieshaam nav ko dariit ?

Ko satraucies?

Domā ka tu esi vienīgais kurš valkā 62. numura semeikas

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja: es driizaak par to "piezvani man vai arii sanjemsi pa pastu manas biksiites"

savukārtr šitā man nekad nav atgadījies....

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja: Vinji piesuutija pa pastu savas "biksiites"..

Samācījies no biedra Āmara?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

bizenajs rakstīja: tiesa gados un paakla, bet, iissavienojuma laikaa droshi vien kusteetos kaa 18-gadiiga

Eu, kas tas menisks ko tev piešuva tāds ira?

Vai tas ir klitora pagarinātājs?

A to es skatos ka tu tāds tramīgs esi palicis....

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozi,ja tu gribi saimniekot uz laukiem, tev jāprec kārtīga zemniece.

Viņa lai šiverē pa lauku un kūti, bet tu pats - pa ķēķi.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: Njaa....

un vairums maajsaimnieciibu turaas uz beernu pabalstiem...

jo vairaak beernu , jo glaunaaka dziivosana

Viena pazīstama dāma ilgus gadus dzīvoja no "bērnkopības" - ņēma audzināšanā no bērnu namiem. Nevis adoptēja, bet audzināšanā, jo tad no valsts dūšīgs pabalsts. Tā viņi auga pa pusei uz ielas un dalēji bez pamatskolas.

Drīz jau friču grūti audzināmos ņems, lai tikai savāktu 700 lašus mēnesī.

Dies atpestī no tādiem kaimiņiem!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja: Njaa....

un vairums maajsaimnieciibu turaas uz beernu pabalstiem...

jo vairaak beernu , jo glaunaaka dziivosana

Viena pazīstama dāma ilgus gadus dzīvoja no "bērnkopības" - ņēma audzināšanā no bērnu namiem. Nevis adoptēja, bet audzināšanā, jo tad no valsts dūšīgs pabalsts. Tā viņi auga pa pusei uz ielas un dalēji bez pamatskolas.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Kindzulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Bet provincē ar darbu ir samērā štruntīgi.

Kādas problēmas?

Bijušo sovhozu miestos dzīvo tā:

vienam kaimiņam nozog, otram pārdod, ar trešo kopā nodzer.

i iet zvizdi izraxtiit tam kuram paardeva... i aplis no jauna

aplis sākas pensijas /bērnu pabalstu saņemšanas dienā un turpinās precīzi 1 mēnesi. Tad nāk nākošais aplis.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Siksparnis rakstīja: Bet provincē ar darbu ir samērā štruntīgi.

Kādas problēmas?

Bijušo sovhozu miestos dzīvo tā:

vienam kaimiņam nozog, otram pārdod, ar trešo kopā nodzer.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Siksparnis rakstīja:

Pirmdienis rakstīja: es te nesen ar vienu vācu būvnieku iztaigājām vairākas Demo mājas, par kurām prasīja 200 t EUR (tagad jau ap 160 T EUR)

viņš pavisam godīgi pateica, ka nesaprot tos, kas tos šitus pērk par TĀDU naudu....

Izvēle kāda? pa šito naudu var paņemt arī 4 istabu dzīvokli paneļmājā, kur visa santehnika ir jāmaina.

....vai nopirkt kāds 3 mājas provincē.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja: ...vaaciešiem strojbata nav, vinjiem celtnieks ir normaala profesija.

Jā, ar 3 gadu apmācību profenē.

Viens paziņa mācījās vēl pirms EUR ieviešanas.

Tad viņam pēc skolas beigšanas bija garantēta samaksa 25DM stundā.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Nu, tie celtnieciņi kuri tagad pārdod savas ķerras jau ir aplauzušies. Iepējams - kārtīgi padomās pirms ņems nākošo kredītu.

Kad aplauzīsies velosipēdu, televizoru pircēji un Ēģiptes ekskursanti jau būs labāk. Samazināsies pirktspēja - samazināsies cenas.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pirmdienis rakstīja:

atkārtošu-es neraudu.

tikai raustu plecus, un ieņirdzu par tiem, kas pērk preces ar 250% varku.

Problēma ir tā, ka liela daļa bāleliņu nesaprot, ko nozīmē ņemt kredītu. Ja tev nemitīgi borē "man vakar bija un rīt būs atkal", "vēl vienam velosipēdam un braucienam uz Ēģipti" utt, bet nepasaka ka to naudiņu būs jāatdod....ar procentiem jāatdod...Nesaprot cilvēki to, ka būs jāatdod. Vot šito stulbumu es nesaprotu.

Man ir dažreiz sanācis par to parunāt ar izglītotiem cilvēkiem, viņi pat apvainojas kad es saku ka pilnīgi garām ir ņemt kredītu krāmiem bez kuriem var iztikt.

Ģimenīte ar mazu bērnu, kas tikko spēj savilk galus paņem plazmas paneli. Psec, tajā pašā laikā maizes nav mājās.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Laikam atkal kāds hakeris uzklupis iauto serverim

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Siksparnis rakstīja:

Ozz rakstīja: Un vispaar-

Bumbuliitim -

daudz laimes vaarda dienaa!

Kāpē Tu mani sauc par Bumbulīti?

.

Tev nepatīk?

p.s. Apsveicu tevi arī!

p.p.s. Pendele, pļin!

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti