SuperZigis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
1,6 litru ķengurs ar īso kārbu mersi no krusta izkož ka bezd.
droši vien kādu W123 Dīzeli ar 2 miljonu noskrējienu vai kādu W124 200D noskrēja
1,6 ķengurs var izkost vienīgi sev Piržamo
Gribi nākt uz dragu?

Viens paziņa nesen teica, ka MBisti neskrienas.....jo nevar jau ar tām lādēm paskriet.
1,6 litru ķengurs ar īso kārbu mersi no krusta izkož ka bezd.

Īstas medības ir ar plikām rokām.
Noķer alni un apgriez sprandu!

Ķēkša, ja tu gribi vīru
Tad tu turi ķēķi tīru!
Ozz rakstīja: ir maniits taads niks-
Penis Strūdele delfu sievišķu forumee....
neesi Tu
Kam adresēts jautājums


Dabistiski, Lukašenko jau nelaidīs tādu dārgumu pāri robežai.

bizenajs rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
bizenajs rakstīja: eu, dorisas draudzinj, kas taa taada ķeta??
Pirmkārt - nevis ķeta bet ķets.
Otrkārt - latviski tā sauc čugunu.
vo, na etom spasibo nebiju taadu vaardu dzirdeejis, foneetiski tuvaakais dzirdētais salikums ir ķēkša.
man savukārt vārds Ķēkša asociējas ar Ozz.

bizenajs rakstīja: eu, dorisas draudzinj, kas taa taada ķeta??
Pirmkārt - nevis ķeta bet ķets.
Otrkārt - latviski tā sauc čugunu.
batka rakstīja:
Baisulis rakstīja: Kas žiguļa pusasij līdzīgs ar kloķvārpstu??
Abas no dzelzs
Nav gan.
Pusass no tērauda, kloķene no ķeta.
trešdiena = mazā piektdiena.
priekā.
ursis rakstīja: i de o t i
tieshaam nav ko dariit ?
Ko satraucies?
Domā ka tu esi vienīgais kurš valkā 62. numura semeikas

Ozz rakstīja: es driizaak par to "piezvani man vai arii sanjemsi pa pastu manas biksiites"
savukārtr šitā man nekad nav atgadījies....

Ozz rakstīja: Vinji piesuutija pa pastu savas "biksiites"..
Samācījies no biedra Āmara?


bizenajs rakstīja: tiesa gados un paakla, bet, iissavienojuma laikaa droshi vien kusteetos kaa 18-gadiiga
Eu, kas tas menisks ko tev piešuva tāds ira?
Vai tas ir klitora pagarinātājs?
A to es skatos ka tu tāds tramīgs esi palicis....


Ozi,ja tu gribi saimniekot uz laukiem, tev jāprec kārtīga zemniece.
Viņa lai šiverē pa lauku un kūti, bet tu pats - pa ķēķi.

Siksparnis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: Njaa....
un vairums maajsaimnieciibu turaas uz beernu pabalstiem...
jo vairaak beernu , jo glaunaaka dziivosana
Viena pazīstama dāma ilgus gadus dzīvoja no "bērnkopības" - ņēma audzināšanā no bērnu namiem. Nevis adoptēja, bet audzināšanā, jo tad no valsts dūšīgs pabalsts. Tā viņi auga pa pusei uz ielas un dalēji bez pamatskolas.
Drīz jau friču grūti audzināmos ņems, lai tikai savāktu 700 lašus mēnesī.
Dies atpestī no tādiem kaimiņiem!
Ozz rakstīja: Njaa....
un vairums maajsaimnieciibu turaas uz beernu pabalstiem...
jo vairaak beernu , jo glaunaaka dziivosana
Viena pazīstama dāma ilgus gadus dzīvoja no "bērnkopības" - ņēma audzināšanā no bērnu namiem. Nevis adoptēja, bet audzināšanā, jo tad no valsts dūšīgs pabalsts. Tā viņi auga pa pusei uz ielas un dalēji bez pamatskolas.
Kindzulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Siksparnis rakstīja: Bet provincē ar darbu ir samērā štruntīgi.
Kādas problēmas?
Bijušo sovhozu miestos dzīvo tā:
vienam kaimiņam nozog, otram pārdod, ar trešo kopā nodzer.
i iet zvizdi izraxtiit tam kuram paardeva... i aplis no jauna
aplis sākas pensijas /bērnu pabalstu saņemšanas dienā un turpinās precīzi 1 mēnesi. Tad nāk nākošais aplis.

Siksparnis rakstīja: Bet provincē ar darbu ir samērā štruntīgi.
Kādas problēmas?
Bijušo sovhozu miestos dzīvo tā:
vienam kaimiņam nozog, otram pārdod, ar trešo kopā nodzer.
Siksparnis rakstīja:
Pirmdienis rakstīja: es te nesen ar vienu vācu būvnieku iztaigājām vairākas Demo mājas, par kurām prasīja 200 t EUR (tagad jau ap 160 T EUR)
viņš pavisam godīgi pateica, ka nesaprot tos, kas tos šitus pērk par TĀDU naudu....
Izvēle kāda? pa šito naudu var paņemt arī 4 istabu dzīvokli paneļmājā, kur visa santehnika ir jāmaina.
....vai nopirkt kāds 3 mājas provincē.

Ozz rakstīja: ...vaaciešiem strojbata nav, vinjiem celtnieks ir normaala profesija.
Jā, ar 3 gadu apmācību profenē.
Viens paziņa mācījās vēl pirms EUR ieviešanas.
Tad viņam pēc skolas beigšanas bija garantēta samaksa 25DM stundā.
Nu, tie celtnieciņi kuri tagad pārdod savas ķerras jau ir aplauzušies. Iepējams - kārtīgi padomās pirms ņems nākošo kredītu.
Kad aplauzīsies velosipēdu, televizoru pircēji un Ēģiptes ekskursanti jau būs labāk. Samazināsies pirktspēja - samazināsies cenas.
Pirmdienis rakstīja:
atkārtošu-es neraudu.
tikai raustu plecus, un ieņirdzu par tiem, kas pērk preces ar 250% varku.
Problēma ir tā, ka liela daļa bāleliņu nesaprot, ko nozīmē ņemt kredītu. Ja tev nemitīgi borē "man vakar bija un rīt būs atkal", "vēl vienam velosipēdam un braucienam uz Ēģipti" utt, bet nepasaka ka to naudiņu būs jāatdod....ar procentiem jāatdod...Nesaprot cilvēki to, ka būs jāatdod. Vot šito stulbumu es nesaprotu.
Man ir dažreiz sanācis par to parunāt ar izglītotiem cilvēkiem, viņi pat apvainojas kad es saku ka pilnīgi garām ir ņemt kredītu krāmiem bez kuriem var iztikt.
Ģimenīte ar mazu bērnu, kas tikko spēj savilk galus paņem plazmas paneli. Psec, tajā pašā laikā maizes nav mājās.
Laikam atkal kāds hakeris uzklupis iauto serverim
Siksparnis rakstīja:
Ozz rakstīja: Un vispaar-
Bumbuliitim -
daudz laimes vaarda dienaa!
Kāpē Tu mani sauc par Bumbulīti?
.
Tev nepatīk?
p.s. Apsveicu tevi arī!
p.p.s. Pendele, pļin!
